کیانوش رحمتی: حسن‌زاده از لحاظ روانی متعادل نیست/ آنها زمانی باختند که نکونام را از دست دادند

کیانوش رحمتی: حسن‌زاده از لحاظ روانی متعادل نیست/ آنها زمانی باختند که نکونام را از دست دادند

9380
12:30
11 اردیبهشت 1397
مربی تیم فوتبال نساجی ضمن حمایت از جواد نکونام به شدت از قاسم حسن زاده مالک خونه به خونه انتقاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال نساجی ضمن حمایت از جواد نکونام به شدت از قاسم حسن زاده مالک خونه به خونه انتقاد کرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، کیانوش رحمتی، مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر در خصوص اظهارات قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه مبنی بر وجود تبانی در بازی های نساجی، اظهار کرد: حسن زاده هیچ منطقی در هیچ زمانی در صحبت هایش نداشته است. به نظر من او از لحاظ روانی متعادل نیست. پیشنهاد می کنم اگر می خواهد در فوتبال باشد تعادل خود را حفظ کند. تعادل یعنی اینکه آدم باید در پیروزی و شکست یک سخصیت ثابت داشته باشد.

او ادامه داد: ما بحث تبانی را کاملا تکذیب می کنیم. زمانی که نکونام نساجی را تحویل گرفت می دانست ۴ بازی سخت با تیم های بالای جدول خواهد داشت. خداروشکر در همه این بازی ها موفق شد. او به خاطر بازی های راحتی مثل صبا یا راه آهن به نساجی نیامد. همه تیم های به این دو تیم از زمانی که سقوطشان قطعی شد، شکست های سنگینی تحمیل کردند.

رحمتی در خصوص حسن زاده مالک خونه به خونه هم اظهار کرد: او کجای فوتبال است؟ بدون هیچ عقبه ای وارد فوتبال شد. مشکل فوتبال ما به خاطر امثال حسن زاده است. او هیچ نکته مثبتی برای فوتبال ما نداشته و فقط باعث ایجاد حواشی شده است. ادبیات حسن زاده زشت و زننده است و جایی در فوتبال ندارد. خونه به خونه زمانی باخت که جواد نکونام را از دست داد. آنها همین فینال جام حذفی و جنگیدن برای صعود به لیگ برتر را هم مدیون نکونام هستند. نکونام هدیه خداوند به شهر خسته بود. حسن زاده باید او را آقای نکونام خطاب کند، نه نکونام.

 

2051

نظرات کاربران
علیرضا
جناب کیانوش خان چرا توهین میکنی ؟ بخدا من نه حسن زاده را میشناسم و نه مالک نساجی را. ولی در برنامه نود این حسن زاده بود که خیلی منطقی حرف میزد . و ضمنا" مسئله تبانی را نه من میتوانم اظهارنظرکنم و نه شما. بهرحال یاد بگیرید به کسی توهین نکنید . خصوصا" کسی که در فوتبال بی دروپیکر ما دارد هزینه میکند و باشگاه داری میکند. نکن برادر من . نکن. بخاطر چی ؟ بخاطر اینکه مسئولین نساجی خوششان بیاید؟ برای چی توهین میکنی ؟
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸:۲۴
پاسخ
48
18
سمــیعـی . بوشهـــر
هرچندکیانوش رحمتی استقلالی ست ولی 100درصد گفتارش واقعیت دارد.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۶:۲۸
پاسخ
11
116
عجب
همیشه معتبرترین افراد و صادقترین ها از استقلال بودن.مرحوم ناصرخان و پاشازاده و طالبلو و طباطبایی و ....
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۰:۰۸
20
30
alireza
این جمله کیانوش رحمتی رو باید با اب طلا نوشت: نکونام هدیه خداوند به شهر خسته بود نکونام و عباس زاده تو تاریخ قائمشهر و تو قلب مردم قائمشهر حک شدن
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳:۳۷
پاسخ
35
199
بابل
مهندس نکونام خودش رفت ارشیو خبرها یه نگاه بنداز
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۹:۲۵
پاسخ
164
40
ناشناس
آهااا. پس لیدرای بارسلونا بودن که با قمه افتادن به جون آقای نکونام و وادارش کردن که خودش بره. بیخیال بابا
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶:۵۶
16
119