کیانی: به صدر جدول باز می گردیم/ باید داوران تمرکز بیشتری داشته باشند

کیانی: به صدر جدول باز می گردیم/ باید داوران تمرکز بیشتری داشته باشند

1636
01:03
11 اسفند 1397
کاپیتان تیم سپاهان گفت: بازی سختی مقابل تراکتورسازی داشته و حریف موقعیت حساسی نداشت.

به گزارش وبسایت نود، مهدی کیانی در خصوص باخت دو بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز، اظهار داشت: بازی سختی مقابل تراکتورسازی داشتیم و حریف تیم خوبی است. به نظرم امروز تیم میزبان با نیم موقعیت توانست دو گل به ثمر برساند. داور دو صحنه خطا اعلام کرد که در اثر این موضوع، دو گل دریافت کردیم که به نظرم خطا نبود ولی ما همیشه به داور احترام گذاشته ایم. 

وی ادامه داد: باید داوران تمرکز بیشتری داشته باشند زیرا تیم ها یک سال برنامه ریزی می کنند و تلاش می کند که متاسفانه صحنه های پنجاه درصدی را خطا اعلام کردند. به تراکتورسازی تبریک می گوییم.

کاپیتان تیم سپاهان در خصوص مصاحبه مالک باشگاه تراکتور سازی در خصوص داوری مسابقات، بیان کرد: هر کسی مصاحبه ای انجام می دهد، هفته بعد به نفع آن تیم صحنه ها را اعلام می کنند. تراکتورسازی موقعیتی در این دیدار نداشت و فکر می کنم داور این دیدار تمرکز لازم را نداشت. 

کیانی در خصوص شعار هایی که در ورزشگاه سر داده شد، گفت: من 11 سال در تراکتورسازی بودم ولی متاسفانه امروز شعار هایی را شنیدم.  50 درصد این افراد که شعارهایی را علیه من سر دادند، زمانی که من برای پیراهن این تیم ارزش قائل بوده و غیرت داشتم، شیر می خوردند. من به هیچ کسی باج نداده ام. این موضوع را دوباره بگویم خوب نیست ولی پیشنهاداتی که من داشتم، می توانستم چندین برابر تراکتورسازی پول بگیرم. به احترام 50 درصد دیگر که تراکتوری واقعی هستند، می بخشم. 

وی در پایان، اظهار داشت: ما یک بازی عقب افتاده داریم که در صورت برتری به صدر جدول صعود می کنیم. شک نکنید تیم ما قدرتمند بوده و با بازی خوبی که بازیکنان انجام می دهند به صدر جدول باز می گردیم. 

20441

نظرات کاربران
tt tt
طوری میگه انگار چیز خاصی گفتن. فقط گفتن " پوشیدن پیراهن قرمز غیرت میخواد"
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲:۴۴
پاسخ
7
24
غیرت یعنی هادی عقیلی
عشقی با غیرت
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸:۴۳
پاسخ
23
11
استقلال لابی
چیشد پس اتحاد تراکتوریا سپاهانیا چهارتقلالیا؟؟؟؟؟امتیازاتتون نزدیک هم شد دشمنیهاتون باهم رو شد خخخخخخ
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰:۱۶
پاسخ
23
29
سولدوز تراختور
اقای کیانی من خودم ورزشگاه بودم خدا وکیلی کاش میگفتی چه شعاری دادن هواداران میگفتن پوشیدن پیراهن قرمز تراختور غیرت میخواهد ایا غیر این بود؟ بعدشم اینقد منت نذار هر دفعه میگی میتونستم برم همین تیم و ما هواداران باعث شدیم کیانی بشی.عزیز برادر پولشو گرفتی هر وقت بدون دریافت پول برا ما بازی کردی بیا حرف بزن.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲:۴۹
پاسخ
23
36
وحید
فقط مونده بود تو حرف بزنی،با توجه به برنامه نود یکی از تیمایی که از داوری بیشترین سود رو برده خوده سپاهانه
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷:۳۱
پاسخ
13
27
طوفان زرد آســیا
مهدی جـان، مــا هوادارا مثل کوه پشتت هستیم.. عیبی نداره، بالاخره بازی یه برد داره و یک باخت، مهم اینه که با تلاش شما آخر فصل جام قهرمانی رو بالای سر ببریم..
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳:۱۶
پاسخ
25
15
bm
کاش جنبه باخت رو همگی داشته باشیم،فوتبال یعنی در بردها مغرور نشو و در باخت ها ناراحت ،چون همیشه برد وباخت هست
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳:۰۶
پاسخ
4
28
جاوید پرسپولیس
برمیگردی؟؟؟:)) مگه تراکتوریها هم میرن صدر؟؟؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳:۰۱
پاسخ
41
15
مسعود تراکتور
اقای کیانی خداییش خیلی دوستت داشتم ولی امروز با این دروغگویی هیچ جایی بین مانداری.خدا شاهده یک لحظه هم به حضرتعالی توهینی نشد.خواهشا فقط یک صدا یا تصویر دارید پخش کنید.شما انتظار داشتید شما رو تشویق کنیم ولی بازیکنی که تیمش را به پول بفروشد جای تشویق دارد؟؟؟؟؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷:۳۱
پاسخ
10
23
تی تی
جناب کیانی با همه احترامی که به عنوان یک تراختوری برات قائلم ولی باید یک حقایقی رو برات بازگو کنم . من به عنوان یک تراختوری از سال1368 بازی های تراختور رو میرم و از ورزشگاه تماشا می کنم پس بهتر بگم شما که هنوز پات به توپ نخورده بود و فوتبال بازی کردن بلد نبودی من هوادار تراختور بودم و این هوادار هست که حق منت گذاشتن بر سر باشگاهش رو در همه جای دنیا داره نه بازیکن که بخواد منت سر باشگاه و هوادار بذاره . در ثانی شما در همین تراختور مهدی کیانی شدین و در همین تراختور به فوتبال ایران با تشویق معروف ( من مهدی کیانیم غیرتیم غیرتیم) معرفی شدن و از حق نگذریم که واقعا با غیرت هم همیشه واسه تراختور بازی کردین و از این لحاظ قدر دان زحمات شما هستیم و خواهیم بود دیروز وقتی بیشتر هوادار شعار دادند( لباس قرمز غیرت می خواهد) منظورشون شما نبودین بازیکنایی بودن که تراختور رو در بدترین شرایط تنها گذاشتن و رفتن به سپاهان پیوستن خودتونم خوب میدونین منظورم کیا هستن همون هایی که در تراختور نامی واسه خودشون دست و پا کردند و حتی ملی پوش شدن و بعضا هم بازیکن بومی بودند که تیم رو در بدترین شرایط تنها گذاشتن و در دیروز در پایان بازی باز هم به رسم ادب و قدر دانی از زحمات کاپیتان کیانی تشویق شد. در آخر آروزی موفقیت و سربلندی کاپیتان کیانی را از درگاه خداوند متعال خواهنم و امیدوارم شما هم مثل از خیلی بازیکنانی که پشت به هواداران تراختور کردن و گذشته خودشون رو فراموش کردن که در این باشگاه از کجا به کجا رسیدن شما هم فراموش نکنین و منت سر هواداران تراختور و باشگاه نذارین.کیانی ها و ایرانپوریان ها و ... زحمات زیادی واسه تراختور کشیدن و مزد زحماتشون رو با مطرح شدن در فوتبال ایران و آسایش و رفاه در زندگی شخصیشون گرفتن و این فقط ما هواداران بودیم که از روز اول بدون هیچگونه چشم داشتی در سرمای استخوان سوز تبریز و با ایستادن روی سکوهای سیمانی و در زیر برف و باران حامی تیممون بودیم هستیم و خواهیم بود و فقط هواداران حق منت گذاشتن بر سر باشگاهشون رو دارن و لا غیر.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶:۰۱
پاسخ
7
21
دانیال هوشمند تراکتوری از خراسان
آقای کیانی، صدر جدول به زودی از آن تراکتور خواهد بود
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۳:۰۰
پاسخ
19
30
دلپیرو
واقعا برای اون عده که اسم طرفدار تراکتور رو خودشون میذارن و بعد میان به کیانی فحاشی میکنن متاسفم. طرفدار تراکتور نبودم و نیستم ولی طرفدار باید واسه بازیکنی که ده سال تو تیم زحمت کشیده ارزش قائل باشه.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۰:۳۵
پاسخ
19
9
مغزمتفکر
تاکتیک سپاهان قلعه پرشی،هرچی توپ اومد تو دستوپاتون فقط بلند بفرستین رو دروازه حریف
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۶:۱۲
پاسخ
9
19
امیر ۶
این فصل تراکتور و سپاهان هیچی نمیشن.خیلی هنر کنن با شیشتقلال واسه سومی مبارزه میکنن.پدیده دوم میشه.سرور همه تون قهرمان
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۵:۱۸
پاسخ
31
15
مسعود تراکتور
فعلا بیا تبریز بعدا کری بخون تو ازادی که گل درست تراکتور رو افساید اعلام کردن تا نجاتتون بدن. منتظرتان هستیم
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶:۰۵
1
11
5تای الغرافه 6تای الهلال یا 8تای تاج یا6تای فتح
یکی از بهترین هافبک های خوب ادوار لیگ و جنگنده خیلی دوست داشتم یه روز با لباس آبی مقدس استقلال ببینمش ولی نشد رفت سپاهان حیف واقعا بازیکنی که تراکتورو اورد لیگ برتر و بازیکن غیرتی هم بود و حقش نبود اینطوری از تراکتور بیرونش کنن
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹:۱۶
پاسخ
23
12