کیانی: در نیم‌فصل اول خوب نتیجه بگیریم می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم

کیانی: در نیم‌فصل اول خوب نتیجه بگیریم می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم

1321
15:20
06 تیر 1396
کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مدعی شد اگر این تیم در نیم‌فصل اول هفدهمین لیگ برتر نتیجه بگیرد، می‌تواند مدعی قهرمانی در این مسابقات باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مدعی شد اگر این تیم در نیم‌فصل اول هفدهمین لیگ برتر نتیجه بگیرد، می‌تواند مدعی قهرمانی در این مسابقات باشد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی کیانی در مورد شرایط فعلی تراکتورسازی گفت: بازیکنان تراکتورسازی با انگیزه زیادی تمرینات فشرده را پشت سر می‌گذارند تا آماده شروع بازی‌های لیگ برتر شوند. خوشبختانه شرایط خوب است و امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. مدیریت باشگاه هم تلاش می‌کند تا شرایط تیم را بهتر کند.

وی در پاسخ به این پرسش که تراکتورسازی با محرومیت در نقل‌وانتقالات تابستانی، آیا می‌تواند مدعی قهرمانی باشد، اظهار داشت: فعلاً نمی‌توان از قهرمانی حرف زد و باید لیگ شروع شود. برای ما مهم این است که در نیم‌فصل اول نتایج خوبی بگیریم. اگر در نیم‌فصل اول خوب نتیجه بگیریم، می‌توانیم با جذب چند بازیکن در نیم‌فصل دوم مدعی قهرمانی باشیم.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به وضعیت خودش و اینکه امسال هم از جمع تراکتورسازان جدا نشد، تأکید کرد: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و خوشحالم که در تراکتورسازی ماندم. امیدوارم در فصل جدید عملکرد خوبی داشته باشم تا رضایت هواداران و کادر فنی را جلب کنم.

 

2051

نظرات کاربران
مهدی داداش نژاد از تبریز
دارین برمیگردین دسته پایین فکر قهرمانی هستی،امسال جام مال پرسپولیس دوباره
۰۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۴:۰۶
پاسخ
10
2
نادر
شما اگر میخواهی تیمت نتیجه بگیره بهتره بعد از اعلام هر فول توسط داور شاخ نشی بری تو دل بنده خداها مخصوصا اعلام فول روی خودت متاسفانه بازی فوتبال را با تکواندو اشتباه گرفتی
۰۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۵:۵۳
پاسخ
20
10
jan
مدعی قهرمانی؟ شما مواظب باش برنگردین جایگاه اصلیتون مدعی قهرمانی بودن پیشکش امسال ساله استقلاله
۰۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۹:۴۱
پاسخ
28
7
علی
شما مواظب باش ۶تا ۶تا نخوری گلم
۰۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۵:۵۳
4
10
فیروزه
خخخخخخخخخخخ
۰۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷:۳۱
پاسخ
18
9
تراکتوریم
تراکتور با نصف تیمش هم بازم تراکتوره یاشاسن مهدی با تعصب
۰۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۴:۲۹
پاسخ
22
41