کی‌روش: از قسمت هجومی تیمم راضی نیستم

کی‌روش: از قسمت هجومی تیمم راضی نیستم

23970
22:21
29 آبان 1397
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: صادقانه می‌گویم که در قسمت هجومی زمین خوشحال نیستیم که در سه بازی دوستانه اخیر موقعیت های زیادی از دست دادیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: صادقانه می‌گویم که در قسمت هجومی زمین خوشحال نیستیم که در سه بازی دوستانه اخیر موقعیت های زیادی از دست دادیم.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،کارلوس کی‌روش  پس از دیدار برابر ونزوئلا گفت: بازی خوبی را پشت سرگذاشتیم. بازی مقابل ونزوئلا دقیقا تمام گزینه هایی که ما می خواستیم برای آزمایش یکسری از بازیکنان تا قابلیت ‌های آنها را بسنجیم را داشت.

وی ادامه داد: به شخصه فکر می کنم در طول نود دقیقه حاکم بر بازی بودیم و پنج - شش فرصت قاطعانه گل داشتیم. صادقانه می‌گویم که در قسمت هجومی زمین خوشحال نیستیم که در سه بازی دوستانه اخیر موقعیت های زیادی از دست دادیم. بازی با ونزوئلا را باید با سه گل به پایان می رساندیم. باید این مطلب را بپذیریم و سعی کنیم آن را برای موفقیت در جام ملت های آسیا ارتقا بدهیم. 

کارلوس کی روش در  ادامه خاطرنشان کرد: ما از امروز سه هفته وقت داریم تا 17 دسامبر که لیست نهایی را اعلام خواهیم کرد. کادر من کاملا در اختیار بازیکنان خواهند بود برای آماده سازی  و هر چیزی که آنها بخواهند مهیا خواهد بود. مهم هم هست که بازیکنان تمرکزشان را روی این مسابقات بگذارند. 

وی در ادامه افزود: جام ملت ها تورنمنتی نیست که شما فکر کنید روزی که آنجا پایتان را بگذارید می توانید تمرکزتان را روی بازی بگذارید. اصلا. به همین خاطر برخی بازیکنان از امروز سه هفته وقت دارند که به من ثابت کنند استحقاق حضور در تیم ملی را دارند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که بعد از بازی با ونزوئلا در مورد برنامه های تیم ملی و تیم های جام ملت های آسیا چه فکر می کند گفت: رنکینگ فیفا به ما کمک نمی کند که ما در دیدارهای پیش رو پیروز شویم. فقط آماری است برای عملکرد گذشته. تک تک بازیها بسیار سخت خواهد بود. تمام بازیها سخت است. جام ملت های یک تورنمنت پرفشار و احساسی خواهد بود. ما باید با طراوت لازمه از بعد تکنیکی و ذهنی کاملا آماده باشیم. 

کارلوس کی روش ادامه داد: باید عادت داشته باشیم مقابل تیم هایی بازی کنیم که بسیار فشرده بازی می کنند و روی ضد حمله کار می کنند. باید راهکاری مناسب برای اینگونه تیم ها که فشرده بازی می کنند و تیم های بزرگتر را داشته باشیم. امیدوارم بتوانیم آماده سازی را به شکلی که نیاز داریم تدوین کنیم. امیدوارم بتوانیم دو تا سه بازی آماده سازی دیگر را قبل از شروع مسابقات داشته باشیم. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد بازیکنان مصدوم نیز گفت: به درگاه خدا دعا خواهیم کرد که مصدومان بیشتری ندهیم. الان عزت اللهی، پورعلی گنجی، منتظری، جهانبخش و امشب هم حسینی مصدوم شد تا تعداد مصدومان ما بیشتر شود. امیدواریم دیگر مصدوم نداشته باشیم. 

وی در مورد سوال خبرنگاری که تفاوت بازی در جام جهانی و جام ملت های آسیا را جویا شد گفت: مطمئنا همانطور که امروز دیدید ما صاحب توپ و میدان بودیم. ما موقعیت های زیادی داشتیم. وقتی برابر تیم هایی مثل پرتغال و اسپانیا بازی می‌کنید باید بیشتر به ساختار دفاعی فکر و ضد حملات کنید اما امروز صاحب توپ و میدان بودیم و فرصت های زیادی را ایجاد کردیم که امیدواریم این روند را ادامه دهیم و به گل های بیشتری دست پیدا کنیم. 

کارلوس کی روش با تاکید دوباره بر اینکه امیدوار است تیمش دیگر بازیکن مصدوم نداشته باشد گفت: سه هفته وقت داریم که این مشکلات را برطرف کنیم. احتیاج داریم که بهترین بازیکنان در اردو باشند. برخی بازیکنان ما از مصدومیت برگشتند و برخی که اسم بردم هنوز مصدوم هستند. ما هفت بازیکن تاثیرگذارمان در دیدار با ونزوئلا به خاطر مصدومیت بیرون بودند که این کار را مشکل می کند. باید در زمان باقی مانده این مشکل را حل کنیم. 

وی ادامه داد: بجز این مسائل بین المللی، ما مسائل داخلی هم داریم که باید حل شود. باید فضای پیرامون تیم ملی مناسب و خوب باشد. فضایی که باید برای تیم ملی وجود داشته باشد الان وجود ندارد. بازیکنان الان می جنگند اما خوشحال نیستند از فضایی که در ایران هست. برخی بازیکنان تلقی می کنند که این تیم ملی ایران نیست. حمایت محبت آمیز و فضایی که باید شکل گرفته باشد از آنها وجود ندارد. 

کی روش خاطرنشان کرد: بازیکنان من دستاوردهای بزرگی را به رقم زدند. هر چقدر مردم در خیابانها بیشتر پایکوبی کنند اینطور به نظر می رسد که برخی افراد علیه ما می شوند. ما سه هفته وقت داریم که این مسائل را حل کنیم. اگر حل نکنیم رقابت در جام ملت ها دشوار خواهد شد. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: بار دیگر تقاضا می کنم از رئیس فدراسیون فوتبال ایران و جناب وزیر محترم ورزش که این مسئولیت را بپذیرند و مشکلات اطراف تیم ملی را حل کنند. امیدوار هستم صحبت هایم پیامی از صلح و درک متقابل و روحیه ای متحد و یگانه داشته باشد. همانطور که رئیس جمهور ایران قبل از جام جهانی فرموند 85 میلیون ایرانی یک تیم و یک ضربان قلب برای ایران.  فکر می کنم که برخی افراد روی این که گفتند ضربان قلب درک درستی نداشتند. الان زمان مناسبی نیست برای اینکه خواب باشیم.

وی در مورد کمپ پایانی ایران که آیا در قطر خواهد بود گفت: شانس زیادی داریم که اردوی پایانی ما در قطر باشد با حمایت مهربانانه قطر و با توجه با رابطه خوبی که فدراسیون ایران با قطر دارد ما روز چهارشنبه بازدیدهای نهایی را از کمپ های قطر خواهیم داشت و گزارش نهایی را به رئیس فدراسیون فوتبال ارائه خواهم داد. بسیار خوشحال خواهم بود که اردوی پایانی مان را در قطر برگزار کنیم.

 

1004

 

نظرات کاربران
محمد
من به عنوان یک شهروند به بخش هجومی تیم ملی رسیدگی میکنم اقای کی روش جای هیچ نگرانی نیست ما از گروهمونم سعود نمیکنیم این خط اینم نشون ادمین لطفا
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲:۲۸
پاسخ
22
11
ایرانی
درود به کارلوس کیروش عزیزم دوسداریم سلطان
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۲۹
پاسخ
19
24
Samir
وقتی که کیروش رفت اونوقت همه قدرشو می دونید من یه دخترپرسپولیسیم ولی طرفدارکیروشم چون ازبازی های جام جهانی واقعا لذت بردم
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۱۹
پاسخ
23
29
mohammad
كيروش بهترين مربي بوده كه تا به حال سرمربي ايران بوده، برانكو هم بجاي خودش مربيه بزرگيه ،ولي بعد اينكه كيروش بره فكر كنيد با چه مربي ميتونيم جلو تيمايي مثل پرتغال وايسيم ،كيروش بره ميشيم همون تيمي كه قبله اومدنش ترس داشتيم با تيماي حوزه خليج فارس بازي كنيم.دورودبر كيروش
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸:۵۷
پاسخ
19
29
فرامرز
کیروش بهترینه
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۸:۱۷
پاسخ
21
23
foad
وقتی برنامه ای واسش نداشته باشی طبق معمول نبایدم راضی باشی
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۷:۳۸
پاسخ
19
18
آنتی شومن بزرگ
کی روش ، از قسمت هجومی تیم راضی نیستم. چون اگه دقت کرده بودن و بازی را میبردیم . من پاداش برد را میگرفتم.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۷:۱۷
پاسخ
19
21
مهدی
فقط برو . انقد مردمو فریب نده .انقد سفسطه نکن. انقد از بالا به ایران نگاه کردی ک منفور شدی. قسم میخورم اگه مجبور نباشی مصاحبه نمیکنی تو ایران. فقط جلو دوربین های خارجی مصاحبه میکنی.هرچی میکشیم از فدراسیون بی لیاقتمونه.نظر نشان داده شود لطفا
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۱:۰۲
پاسخ
28
20
amir sarv
اینا که هی برانکو برانکو میکنن یا حافظه ضعیفی دارن یا کم شن و سال هستن و ۲۰۰۶ یادشون نیست که ایشون بهترین تیم تاریخ رو داشتن اکثر بازی کنه تو تیمهای اروپایی بودن تو سوییس که گرونترین کشور دنیاست اردو آمادگی زدن بعد اونجا بدترین بازیها و نتایج رو داشتیم به مکزیک ۳-۱باختیم به پرتغال ۲-۰ و با آنگولا که اصلا معلوم نیست چه جوری جام جهانی اومده بود ۱-۱مساوی بعد این آقای پلوفوسول حتی به ایران هم‌نیومد جواب خبرنگار ا و افکار عمومی رو بده فرار کرد مالیات هم نداد و گفت این‌ایرانیا چی فکر کردن؟ توقع داشتن ما مکزیک رو ببریم؟ واقعا جای تاسف داره برای اونها که از این ایچ ها حمایت میکنن اصلا کلاس کیروش و ایچها قابل مقایسه نیست
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸:۴۸
پاسخ
25
33
آرمان
ما الان سالهاست ( از وقتی که کیروش اومده ) که از بخش هجومی تیم ملی راضی نیستیم. در واقع از بخش هجومی تیم ملی چیزی ندیدیم اصلا
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲:۰۹
پاسخ
16
24
06
باید از پرسپولیس بزرگ و هواداراش معذرت خواهی کنی و تعهد بدی که دیگه این اشتباه رو تکرار نمیکنی، شاید بخشیدیمت
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶:۲۰
پاسخ
45
36
M7
من نمیبخشمش
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۱:۲۰
20
15
بابا شیشعلی
شما همچنان بازیساز دعوت نکن و علیپور رو نبین و از نارضایتی‌ لذت ببر. خط دفاعتم که گل و بلبل!
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴:۵۶
پاسخ
36
31
مصطفی
آقای کی روش ما هم از فاز هجومی تیم ملی کشورمون راضی نیستسم در واقع تیمی که هیچوقت حمله نکرده حمله کردن بلد نیست ما جلوی همه تیم ها میریم تو لاک دفاعی چون شما تاکتیک خونی بلد نیستی این هنر نیست که دفاع بسته داشته باشی بلکه باید همراه حمله کردن موقعیت هم به حریف ندی اگه بازیکنا خودشون نبوغی نداشته باشن گلی نخواهیم دید
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱:۵۲
پاسخ
28
40
مرتضی
تیم شما کی قسمت هجومی داشته که الان داشته باشه یک مرور به بازیهای گذشته بیانداز ببین چه طوری بوده کلا تیم یکپارچه دفاع که صدای اینفانتینو رو هم درآورد
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱:۴۶
پاسخ
25
46
ممد
درود عالى بوديم ولى خيلى موقعيت خراب كرديم به لطف طارمى و ازمون...تيمى كه با ژاپن تساوى كرد رو حداقل با سه گل ميتونستيم ببريم..گلى كه خورديم هم از رو اشتباه احمدزاده بود واقعا..اگه بيرانوند يا حسينى بود راحت ميگرفتن
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹:۴۰
پاسخ
29
43
روح اله
احمد زاده دیگه کیه؟
۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳:۲۸
12
25