کی‌روش استنلی: هر مهاجمی دوست دارد آقای گل شود

کی‌روش استنلی: هر مهاجمی دوست دارد آقای گل شود

1232
10:35
08 مهر 1397
کی‌روش استنلی، مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: آقای گل شدن برای هر مهاجمی لذت‌بخش است و من هم تلاش می‌کنم تا این عنوان را به دست بیاورم.

وبسایت رسمی برنامه نود - کی‌روش استنلی، مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: آقای گل شدن برای هر مهاجمی لذت‌بخش است و من هم تلاش می‌کنم تا این عنوان را به دست بیاورم.

به گزارش وب سایت نود، کی‌روش استنلی درباره برد تیمش برابر نفت مسجدسلیمان در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: ما بازی سختی داشتیم و نفت مسجدسلیمان در برخی از لحظات بازی واقعاً ما را به دردسر انداخت و حملاتی داشت که ممکن بود دروازه‌مان باز شود. با این حال نکته مهم این بود که ما توانستیم یک بازی حرفه‌ای انجام دهیم و از موقعیت‌های خود نهایت استفاده را بردیم. گرفتن سه امتیاز در زمین حریف بسیار مهم بود که خوشبختانه به این هدف دست پیدا کردیم.

«هدف‌مان این است که خیلی زود به صدر جدول برسیم»، وی با بیان این جمله در مورد شانس قهرمانی سپاهان و اینکه اصلی‌ترین رقیب‌شان کدام تیم است، تأکید کرد: هدف مجموعه سپاهان رسیدن به قهرمانی است و برای رسیدن به این هدف باید سخت تلاش کنیم. اگر خوب نتیجه بگیریم نتایج دیگر تیم‌ها مهم نخواهد بود. ما نباید به این موضوع توجه کنیم. موضوع مهم این است که خودمان نتیجه بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان که در این مسابقه دو گل به ثمر رساند، در خصوص شانس خودش برای کسب عنوان آقای گلی تصریح کرد: گل زدن برای هر مهاجمی لذت‌بخش است، آقای گلی هم همین‌طور و همه مهاجمان دوست دارند به این عنوان برسند. من هم تلاش می‌کنم تا تعداد گل‌هایم را بیشتر کنم، ولی مهم‌ترین موضوع نه برای من، بلکه برای دیگر بازیکنان سپاهان این است که تیم نتیجه بگیرد.

 

2051

نظرات کاربران
Tractur
استوکس اقای گل امسال هست میگی نه؟صبر کنو ببین
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳:۱۳
پاسخ
36
34
امــیــن
دوباره شماهــا با یه بُرد جوگیر شدین؟
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹:۴۱
36
35
علی رضــا
پیروز باشی مرد طلایی پوش..
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵:۵۰
پاسخ
15
28