کی‌روش در تمرین تیم ملی جوانان: کاری کنید که خانواده و هواداران به شما افتخار کنند

کی‌روش در تمرین تیم ملی جوانان: کاری کنید که خانواده و هواداران به شما افتخار کنند

6445
15:53
08 آبان 1396
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در تمرین تیم ملی جوانان حاضر شد و برای بازیکنان این تیم صحبت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در تمرین تیم ملی جوانان حاضر شد و برای بازیکنان این تیم صحبت کرد.

 

به گزارش وب سایت نود، عصر امروز (دوشنبه) کارلوس کی‌روش در تمرین تیم ملی فوتبال جوانان در مرکز ملی تیم‌های فوتبال حاضر شد و دقایقی کوتاه برای بازیکنان این تیم صحبت کرد.

کی‌روش خطاب به ملی‌پوشان جوان فوتبال ایران گفت: فراموش نکنید وقتی لباس مقدس تیم ملی ایران را بر تن می‌کنید، نگاه‌های زیادی به سمت شما است. در درجه اول، مربیانی که شما را برای پوشیدن لباس تیم ملی انتخاب کردند و سپس خانواده‌های‌تان. مطمئنا وقتی شما لباس تیم ملی را بر تن می‌کنید. هم تیمی‌های‌تان و هوادران به شما اعتماد کافی دارند.

او ادامه داد: در نهایت این افراد را نا امید نکنید. به خودتان فکر نکنید. شما باید دستور مربیان و حرف‌هایی را که به شما می‌گویند اجرا کنید. نگاه هواداران به سمت شما است. حواستان به این مطالب باشد. همیشه روحیه جنگجویانه داشته باشید. مهم‌ترین مطلب این است که شما باید به خودتان افتخار کنید و کاری را انجام دهید که تیمتان به شما افتخار کنند. نتیجه بازی در دستان خداوند است. بازی که تمام شد، باید مطمئن باشید که کاری کرده‌اید که بازیکنان، خانواده و هواداران به شما افتخار کنند.

مهم‌ترین توصیه‌ام به بازیکنانم در تیم ملی بزرگسالان این است که با یکدیگر کار کنید، کنار هم بجنگید و در کنار هم برای تیم ملی بازی کنید. کارهایی را که مربیان‌تان می‌گویند انجام دهید. راجع به خودتان فکر نکنید. تنها به لباسی که بر تن دارید، فکر کنید. اگر این کارها را انجام دهید، همه چیز راحت است. ان‌شاء‌الله در تورنمنتی که عازم هستید، موفق باشید. برای کادر فنی هم آرزوی موفقیت می‌کنم. وقتی بازی شروع می‌شود، اگر به تیم فکر کنید، همه چیز راحت می‌شود.

در این جلسه تمرینی علاوه بر فرهاد پورغلامی، سرمربی تیم ملی جوانان، مارکار آقاجانیان، مدیر تیم‌های ملی ۱۸ تا ۲۳ سال ایران، کی‌روش را همراهی می‌کرد.

 

2051

نظرات کاربران
محمود تهرانی
واقعا آقای کیروش پر از انرژی مثبته
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۵:۵۴
پاسخ
2
42
mehrab
ایشالله موفق باشن و براشون بهترین ها رو آرزو می کنیم ..
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸:۲۰
پاسخ
0
35
کیروش یه دنیاست
با آرزوی موفقیت برای تیم ملی جوانان. پشت تمام صحبتهای کیروش خیلی چیزها نهفته است. کیروش فراموش نشدنی هستی.
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۶:۳۲
پاسخ
3
47