کی‌روش: ضمانت می‌دهیم که با تمام وجودمان خواهیم جنگید/ دو مصدوم داریم

کی‌روش: ضمانت می‌دهیم که با تمام وجودمان خواهیم جنگید/ دو مصدوم داریم

19097
18:48
22 خرداد 1397
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما خیلی در این مدت تمرین کردیم، و آرزوی‌مان این بود که در این مدت بیشتر بازی کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما خیلی در این مدت تمرین کردیم، و آرزوی‌مان این بود که در این مدت بیشتر بازی کنیم.

به گزارش وبسایت نود، کارلوس کی‌روش در جمع خبرنگاران در خصوص آمادگی تیم ملی و بازی نخست تیم ملی مقابل مراکش گفت: ما خیلی در این مدت تمرین کردیم، و آرزویمان این بود که در این مدت بیشتر بازی کنیم ولی الان زمان این است که بازیکنان و تیم خوب من هیجان‌شان را تخلیه کنند و آمادگی کامل برای رویارویی با مراکش را داشته باشند.

وی در باره ساختار دفاعی خوب مراکش که به نوعی شبیه به تیم ملی ایران است، عنوان کرد: چیزی که شما باید بدانید این است که مراکش تیمی بسیار متفاوت است.تیمی نیست که بخواهیم بگوییم منحصرا آفریقایی است چرا که اکثر بازیکنان‌شان یا در اروپا به دنیا آمده‌اند یا در آنجا بزرگ شده‌اند. آنها دانش و کیفیت بالای فوتبال آفریقا و اروپا را با هم دارند. من این مطلب را خیلی خوب اطلاع دارم چرا که پرتغال هم همین نوع از بازیکنان را دارد. ما احترام کامل را برای مراکش قائل هستیم چرا که تیم خیلی خوبی هستند و اطمینان دارم آنها هم احترام زیادی برای ایران قائلند.

کی‌روش در این‌باره اضافه کرد: بازکنان مراکش یکسری نقاط قوت را دارند از این جهت که در یکی دو سال اخیر کنار هم بازی کرده‌اند.بازیکنان بسیار خوبی دارند که در تیم‌های بزرگ اروپایی بازی می‌کنند. تمام این صحبت‌ها فقط حرف است و تا زمانی که بازی شروع نشده نمی‌شود قضاوت کرد و با آغاز بازی هر دو تیم حرف خود را در زمین خواهند زد. فقط یک مطلب است که ما می‌تونیم ضمانت دهیم و آن هم این است که ما در زمین با تمام وجودمان خواهیم جنگید تا بتوانیم به هدف‌مان برسیم.

وی درباره صحبت‌های سرمربی مراکش درباره وی و اینکه گفته بود کی‌روش مربی باهوشی است، تصریح کرد: ایشان یک همکار فوق‌العاده برای بنده هستند، شما می‌دانید که در فوتبال نتایج و عملکرد شما هستند که فراتر و با صدای بلندتر از صحبت‌های شما به گوش می‌رسد، ایشان هم یک همکار و مربی خوب هستند و نتایجی که به دست آوردند این مساله را منعکس می‌کند.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: مطمئنا یکسری از قسمت‌های باز‌ی‌مان هست که سعی می‌کنیم از آن حفاظت کنیم، ولی تلاش می‌کنیم که در بعد حمله و دفاعی کاری کنیم که به نتیجه برسیم. دقیقا زیبایی جام جهانی به این خاطر است که میلیون‌ها هوادار چشم‌شان به تیم‌های ملی است، برای مراکش هم همینطور است، کشور مراکش نزدیک به 800 هزار نفر تا یک میلیون نفر در اسپانیا هوادار دارد، کشوری هستند که همانند ایران میلیون‌ها هوادار در داخل و خارج از کشور دارند. مهمترین مطلب این است که وقتی بازی به پایان می‌رسد هواداران هر دو تیم باید به عملکرد هر دو تیم احترام بگذارند، یکی از تیم‌ها بیشتر جشن خواهد گرفت و امیدوارم آن تیم ایران باشد. ولی کسب افتخار و ایجاد غرور برای ملت ایران یک مسئولیتی است که داریم و این وظیفه ما است.

وی افزود: درباره مصدومیت‌ها داریم کار می‌کنیم، یکی دو مورد جزیی است که امیدواریم شرایط خوب شود، نمی‌توانم تکذیب کنم که یکی دو تا دغدغه داریم ولی در حال حاضر همه چیز مثبت هست.

 

1004

نظرات کاربران
حمیدرضا
الان تنها کاری ک باید انجام بدیممم..... حمایته حمایتتتتت . ادمین چاپ کن داداش :/
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۲:۳۹
پاسخ
2
4
وحید فنائی
ایران ۱ مراکش ۰ ایران ۱ اسپانیا ۰ ایران ۰ پرتغال ۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۰:۲۳
پاسخ
3
3
امیر رحیمی
هیچ مربی ای جز کیروش هرگز توی این کشور نمی تونست توی همه ی جبهه ها بجنگه و با این تحریمها و این تدارکات فدراسیون و توی این گروه مرگ دوام بیاره. هر مربی ای جز ایشون بود من قطع امید میکردم از تیم ملی ولی من و هواداران واقعی کشور به ایشون ایمان داریم. به امید موفقیت تیم ملی کشورمون و کوری چشم منتقدین یاوه گو
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۵:۳۲
پاسخ
2
12
برزیل
ایران زنگ تفریح نخواهد بود البته این به این معنی نیست که خیلی امیدوار باشم ولی میتونم چند تا نتیجه از این جام جهانی متصور بشم 1-بازیکنای ایران جلوی دوتا از بهترین تیم های جهان بازی میکنن و این موجب دیده شدن اونهاست که موجب جذب شدن اونها توسط لیگ ها معتبر خواهد شد 2-تیم ملی ایران اگه بتونه نتیجه بگیره مطمئنا وجه اش تو دنیا خیلی بالاتر خواهد رفت 3-تیم ملی ایران در جهان شناخته تر خواهد شد و این باعث میشه بازی تدرکاتی با تیم های بزرگ برگزار کنه
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۸:۳۹
پاسخ
1
7
هدایت دریکوند
با دفاع جانانه ات از چشمی دوباره دلربایی کردی رییس!!! موفق باشید
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۶:۰۴
پاسخ
3
2
مستاجر خدا
اتفاقا بقیه تیم ها میان و مسخره بازی در بیارن و خوش باشن و برن بعد جام از کشورم بروووووووووووووو بی جام
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۰:۰۹
پاسخ
10
5
ایرانی
ایران 2 مراکش 1 ایران 0 اسپانیا 2 ایران 0 پرتغال 0
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۱:۱۱
پاسخ
3
8
آریا برزن پرسپولیسی
با 3 باخت برمیگردیم .با وجود چشمی و منتظری و امید ابراهیمی
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۷:۵۴
پاسخ
8
6
لیورپول
ب امید قهرمانی تیم ایران در جام جهانی خخخ شوخی کردم منظورم قهرمانی گروه بود عه اونم سخته دوم بشیم خوبه؟نه؟ سوم؟اوکی ب امید سوم شدن
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۸:۵۳
پاسخ
5
2
فرشید
والا از آرژانتین هم باخت ولی ملت راضی بودن به امید افتخار
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸:۳۱
پاسخ
6
7
محمد
ایشالا بردیم همه بازی ها رو ولی بازی اسپانیا سخته
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵:۵۲
پاسخ
4
4
سروش
بازی تدارکاتی برای اینکه حریف را با ترکیبهای غیر واقعی گول بزنی وتنها حربه ای که ما در این مدت دیدیم همین بوده موزی بازی، درحالیکه تیمهای حاضر در جام جهانی تمام تلاش خودرادر بازیهای تدارکاتی انجام دادند تا بازیکنان اصلی باهم هماهنگ شوند تنها حربه شما این بوده که اکثریت ذخیره رابازی داده و به ضمه خودتان حریف را سردگم کنید وبا این کار فرصت سوزی کردید،وروز بازی مشخص میشود که این حربه چقد کارآمد بوده
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۱:۲۳
پاسخ
2
6
سجاد پرسپولیسی ۶در۴
ایران ۱-۰ مراکش ایران۰-۲یا۳ اسپانیا ایران۰یا1-۰ پرتغال
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷:۲۹
پاسخ
10
3
محسن
پ ن پ میخوای استراحت کن تو که پولتو میگیری غر میزنی هر چند جنگیدنت یعنی ضد فوتبال اخر سرم هیچ افتخاری نداری
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷:۱۶
پاسخ
4
5
Peyman
فقط میتونم بگم موفق باشین به امیدغرورافرین شیران ایران
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶:۳۶
پاسخ
3
6