کیندبرخ: رفتار اوئسکا با قدوس وحشتناک بود

کیندبرخ: رفتار اوئسکا با قدوس وحشتناک بود

5088
17:01
05 شهریور 1397
رئیس باشگاه اوسترشوندس به تازه‌ترین گزارش رسانه‌های اسپانیایی مبنی بر شکایت باشگاه اوئسکا به فیفا بابت انتقال سامان قدوس به آمیای فرانسه واکنش نشان داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس باشگاه اوسترشوندس به تازه‌ترین گزارش رسانه‌های اسپانیایی مبنی بر شکایت باشگاه اوئسکا به فیفا بابت انتقال سامان قدوس به آمیای فرانسه واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت اکسپرس سوئد، دانیل کیندبرخ می‌گوید: باشگاه اوئسکا اخبار نادرستی را در رسانه‌های اسپانیایی رواج داد تا وجهه خود را در قبال عدم به دست‌آوردن سامان قدوس حفظ کند. آنها وقت خود را تلف می‌کند و به دنبال اصلاح وجهه خود هستند. هیچ چیزی که باشگاه اوئسکا از آن صحبت می‌کند درست نیست. تلاش کردیم تا با باشگاه اوئسکا تماس بگیریم و به آنها بفهمانیم که این‌کارها شایسته فوتبال نیست. قواعد اساسی و صادقانه برای بازی وجود دارند که می‌توانیم روی آنها تکیه کنیم. سامان قدوس در تیم اوسترشوندس بازی کرد و سپس راهی تیم آمیای فرانسه شد. باشگاه اوئسکا اسپانیا هیچ حقی در مواردی که مطرح کرده است ندارد. از سویی ما برای اقدام‌های آنها احترام قائل شدیم.

باشگاه اوئسکا به استناد سفر یک‌روزه سامان قدوس به اسپانیا و امضاکردن قرارداد نامعلومی مدعی شد این بازیکن به آنها تعلق دارد و باید تا قبل از بسته‌شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستانی اروپا که چهار روز دیگر خواهد بود به تمرین‌های اوئسکا ملحق شود. قدوس پنجشنبه گذشته با عقد قرارداد 4 ساله‌ای راهی تیم آمیای فرانسه شد و حتی برای این تیم در هفته سوم لوشامپیونه گلزنی کرد.

رئیس باشگاه اوسترشوندس درباره اینکه باشگاه اوئسکا اسپانیا از شکایت به فیفا خبر داده است و آیا ارتباطی در این رابطه داشتید؟ گفت:نه، هیچ. تصور نمی‌کنم باشگاه اوئسکا اسپانیا چنین کاری کند یا حتی قصد آن را داشته باشد زیرا همه چیز روشن است. بدین‌خاطر راهی به فیفا وجود ندارد. در این شرایط آنها باید به فکر نجات وجهه خود باشند. هیچ نگرانی ندارم. هیچ کسی هم با ما تماسی نگرفت. تا آنجایی که درک می‌کنیم باشگاه اوئسکا اسپانیا هیچ چیزی برای اثبات ندارد و ما هم در باشگاه اوسترشوندس سوئد به این مسئله فکر هم نمی‌کنیم. رفتاری که آنها با سامان قدوس کردند وحشتناک بود. فکر نمی‌کنم او حتی مدیر برنامه باشد. رفتارهایشان بسیار عجیب بود. بعید هم می‌دانیم که باشگاه اسپانیا حاضر به صحبت با ما درباره جزئیات پرونده انتقال سامان قدوس و حل‌وفصل آن باشد.

وی عنوان کرد: اینکه چه اتفاقی افتاد و چه کسی آن را انجام داد به طور طبیعی نبود. فکر نمی‌کردیم چنین چیزی را تجربه کنیم. گفته بودیم که به سامان قدوس اجازه خروج از اوسترشوندس را نمی‌دهیم. به باشگاه اوئسکا اسپانیا هم نامه‌ای فرستادیم که چه کارهایی انجام دادند اما پاسخی نگرفتیم. سامان قدوس هم 2 نامه‌ای برای این باشگاه فرستاد و در آنها نوشته بود از چه چیزهایی در اسپانیا خوشش آمد.

 

۲۰۵۱

نظرات کاربران