کین: از رقابت با صلاح بر سر تصاحب عنوان آقای گلی لذت می برم

کین: از رقابت با صلاح بر سر تصاحب عنوان آقای گلی لذت می برم

942
14:09
24 فروردین 1397
ستاره انگلیسی تاتنهام از رقابت با محمد صلاح بر سر تصاحب عنوان آقای گلی لیگ انگلیس لذت می برد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره انگلیسی تاتنهام از رقابت با محمد صلاح بر سر تصاحب عنوان آقای گلی لیگ انگلیس لذت می برد.

به گزارش وبسایت نود، هری کین که در این فصل لیگ برتر توانسته ۲۵ بار گلزنی کند و ۴ گل با محمد صلاح در جدول گلزنان این لیگ فاصله دارد در جدیدترین اظهاراتش عنوان کرده از رقابت با ستاره مصری لیورپول لذت می برد. 

کین که در دو فصل اخیر توانسته آقای گل انگلیس شود به sky sport گفته:

صلاح فصل شگت انگیزی را سپری می کند و توانسته در جدول گلزنان از من پیشی بگیرد. ما با لیورپول هم بر سر تصاحب سهمیه لیگ قهرمانان در حال رقابت هستیم. این رقابت هیجان انگیزی است. او در یک بازی توانست ۴ گل بزند. باید ببینیم من چه کار می توانم بکنم. هر اتفاقی رخ دهد هر دو فصل خوبی داشتیم و از این رقابت لذت بردیم. من رقابت بر سر تصاحب عنوان آقای گلی را دوست دارم و از رقابت با صلاح لذت می برم. 

رویای من این است که هشت یا نه فصل درخشان دیگر در بالاترین سطح داشته باشم. می خواهم برای ده سال دیگر یک گلزن باثبات باشم. می خواهم وضعیت خوبم را حفظ کنم و برای مدتی طولانی بازی کنم. البته که دوست دارم فاتح جام شوم و خیلی خوب می شود اگر امسال فاتح جام حذفی شویم. اگر بتوانیم این جام را فتح کنیم بنظرم فصل خوبی داشتیم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
آرمان استقلالی
امیدوارم صلاح بگیره..البته بعیده بتونه از مسی پیشی بگیره.هرگل صلاح می ارزه سه چهار گل کین
۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۴:۴۲
پاسخ
1
4
مستاجر خدا
هر کدوم که آقای گل شدید کفش طلا برازندشه هر تعداد گلی که میخوا مدیاسی بزنه(اون جایزه فقط واسه خودشون ارزش داره) کفش طلای اصلی و پاک بین شما 2 تا باید باشه اگه رونالدو رو اونجور از میدون خارج نمیکردن که همتون واسه دومی میجنگیدید ولی من باز ایمان دارم به رونالدو
۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۱۶
پاسخ
7
4