کیوسک/ صفحه نخست روزنامه های ورزشی: سوژه شدن اشکان

کیوسک/ صفحه نخست روزنامه های ورزشی: سوژه شدن اشکان

10305
10:20
14 تیر 1395
ماجرایی که اشکان دژاگه در آلمان بوجود آورده یکی از تیترهای اصلی روزنامه های ورزشی امروز(دوشنبه 14 تیر) است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ماجرایی که اشکان دژاگه در آلمان بوجود آورده یکی از تیترهای اصلی روزنامه های ورزشی امروز(دوشنبه 14 تیر) است.

خبرورزشی برای تیتر یک خود به سراغ اتفاقی که برای اشکان دژاگه افتاده است رفته و پیش بینی کرده بازوبند کاپیتانی تیم ملی از این بازیکن گرفته شود. خبرورزشی دو عکس هم از تمرینات شاداب استقلال و پرسپولیس دارد. مهدی رحمتی هم عنوان کرده چهار سال پس از خداحافظی بوفون خداحافظی می کند.

گل هم مانند خبرورزشی در چاپ دوم خود برد فرانسه و صعود این تیم به نیمه نهایی یورو را پوشش داده است."خروس لاری" تیتر این روزنامه است. گل برای تیتر یک خود به سراغ موضوع کارت مربی گری علیرضا منصوریان رفته است و تیتر زده بدون فسخ قرارداد مظلومی هم امکان صدور کارت برای منصوریان وجود دارد.

تیتر اول ابرارورزشی هم جنجال آفرینی اشکان دژاگه در آلمان است. ابرارورزشی از نزدیک شدن احسان حاج صفی به استقلال و احتمال جدایی سجاد شهباززاده از استقلال هم خبر داده است.

پیروزی در صفحه یک خود پیگیر مطالبات هادی نوروزی شده است. روزنامه قرمزها به علیرضا منصوریان تاخته و عنوان کرده او نباید وارد ماجرای مهدی طارمی و رامین رضاییان شود. پیروزی همچنین خبر داده شماره 3 پرسپولیس برای شجاع خلیل زاده کنار گذاشته شده است.

استقلال جوان در صفحه یک خود عکسی از فرهاد مجیدی دارد و این صحبت علیرضا منصوریان که عنوان کرده شماره 7 را خود مجیدی به بختیار دهد را تیتر کرده است. حضور استقلالی ها در هیات فوتبال تهران و ثبت قراردادشان دیگر سوژه صفحه یک روزنامه آبی هاست.

روزنامه 90 در صفحه نخست خود چند تیتر درباره فوتبال اروپا دارد. نقش کی روش در موفقیت های الکس فرگوسن و برخورد بلاژویچ با سرمربی کرواسی تیترهای مهم این روزنامه است.

ایران ورزشی در صفحه یک خود به وضعیت سرمربی استقلال توجه کرده است. این روزنامه نوشته قرارداد منصوریان به شرط رضایت پرویز مظلومی ثبت می شود. ایران ورزشی خبر داده سروش رفیعی و شجاع خلیل زاده در نیم فصل پرسپولیسی می شوند.

شوت در صفحه یک خود به صورت تمام قد از شجاعی رئیس فدراسیون تیروکمان دفاع کرده است.

هدف در کنار پرداختن به داستان دژاگه صحبت به نوعی تهدیدآمیز مهدی رحمتی درباره پرویز مظلومی را تیتر یک خود کرده است.

57189

نظرات کاربران