کیکر: بازی قدرتمندانه مقابل آرژانتین باعث غرور ملی ایرانیان شد

کیکر: بازی قدرتمندانه مقابل آرژانتین باعث غرور ملی ایرانیان شد

3368
10:26
02 تیر 1393
معتبرترین نشریه فوتبال آلمان نوشت بازی قدرتمندانه مقابل آلبی‌سلسته (آرژانتین) باعث خوشحالی و غرور ملی ایرانیان شد.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - معتبرترین نشریه فوتبال آلمان نوشت بازی قدرتمندانه مقابل آلبی‌سلسته (آرژانتین) باعث خوشحالی و غرور ملی ایرانیان شد. 
به گزارش بیست چهارده، نشریه ورزشی کیکر در تازه‌ترین شماره خود که دوشنبه (امروز) منتشر شد،‌ گزارشی جدید از تیم ملی ایران منتشرکرده است. در این مقاله که عنوانش «کارلوس کی‌روش اعلام خداحافظی کرد و دژاگه، غرور و خشم» آخرین وضعیت تیم ملی کشورمان شرح داده شده است.
در ابتدای این گزارش عنوان شد:
«نتیجه بازی واگذار شد اما در عوض قلب‌ها تسخیر شد. بعد از باخت یک بر صفر از آرژانتین مردم ایران در خیابان‌ها جشن گرفتند. تیم ملی ایران تا دقایق اضافه پایان بازی با حریف‌اش صفر بر صفر بود. حتی شانس برد نیز داشت. اگر آن خطای زابالتا روی اشکان دژاگه در محوطه جریمه آرژانتین را داور پنالتی می‌‌گرفت شانس کسب برد نیز می‌داشت.
این نشریه از قول اشکان دژاگه که مورد خطا واقع شد،‌نوشت: نشان دادیم در این شرایط چه قدرتی داریم.
در ادامه این گزارش پس از آنکه کیکر عنوان کرد غرور همراه با خشم نسبت به داور همراه شد، از قول کارلوس کی‌روش نیز عنوان شده است: داور بر نتیجه بازی تاثیر گذاشت.
به اعتقاد دژاگه اگر این اتفاق برای آرژانتین می‌افتاد، داور فوری اعلام پنالتی می‌کرد.
در ادامه این گزارش همچنین ذکر شد: کی‌روش که قبل از بازی اعلام کرده بود بعد از جام هدایت تیمی ملی از آفریقا را برعهده می‌گیرد، در مورد گلی پیروزی بخشی که لیونل مسی زد، نیز عنوان کرد: بهترین بازیکن جهان عامل این نتیجه بود.»
در بخش پایانی نیز نشریه آلمانی به تحلیل شرایط صعود ایران چنین پرداخت: اگر آرژانتین نیجریه را شکست دهد،‌ایران قادر است به دور بعد صعود کند.البته شرط لازم برای این منظور کسب پیروزی مقابل بوسنی است که به زعم کی‌روش، بازیکنی به اسم مسی ندارد.کد/ ۱۱۲۰

نظرات کاربران
amir besarat
واقعا همه ی ایرانی ها بعد از بازی در کنار ناراحتی احساس غرور میکدن.
۰۲ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۴۳:۵۶
پاسخ
1
2