کی روش: تنها با یک برنامه شجاعانه و نوآورانه پاسخ دادن به انتظارات هواداران ممکن است

کی روش: تنها با یک برنامه شجاعانه و نوآورانه پاسخ دادن به انتظارات هواداران ممکن است

6310
18:05
13 اسفند 1396
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نوشت: تنها برنامه ریزی آماده سازی شجاعانه، بی پروا و نوآورانه برای تیم ملی ممکن خواهد بود که به مسئولیتهایش عمل کند و به انتظارات هواداران پاسخ دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نوشت: تنها برنامه ریزی آماده سازی شجاعانه، بی پروا و نوآورانه برای تیم ملی ممکن خواهد بود که به مسئولیتهایش عمل کند و به انتظارات هواداران پاسخ دهد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش نوشت: در سوم مارس 1989، 29 سال قبل، پرتغال قهرمان رقابتهای زیر 20 سال جهان شد.

گزارش فنی فیفا درباره این مسابقات نشان داد که تیم پرتغال کوتاه ترین کمپ نهایی آماده سازی (یک هفته) را پیش از نخستین دیدارش پشت سر گذاشته است، اگرچه پرتغال با یک کار فنی پیشرفته و طولانی در طول چهار سال و با توسعه کار سیستمی و تجمعی در مجموع به این مقام رسید.(برنامه میان و بلند مدت)
این مدل مبتکرانه و پیشگام در فرایند آماده سازی، پایه و اساسی روش شناختی را در پرتغال برای یک راه موفقیت آمیز در تمرین دادن بازیکنان جوان و تیمهای جوان حرفه ای بنا کرد.

اگر برای تقریبا 40 سال، اعتقادم بر این بوده باشد که کلید موفقیت در فوتبال، آماده سازی سیستماتیک و روش شناختی تیمها و بازیکنان است، امروز هم تردیدی درباره آن ندارم.

در این لحظه که اهداف و رویاهای فوتبال ایران معطوف به جام جهانی 2018 است، هیچ تردیدی وجود ندارد که تنها با برنامه آماده سازی شجاعاته، بی پروا و نوآورانه برای تیم ملی ممکن خواهد بود که به مسئولیتهایش عمل کند و به انتظارات هواداران پاسخ دهد؛ این نظر فروتنانه اما اعتقاد راسخ من است که وجدان حرفه ای، من را مجاب به بیانش می کند.

آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی بدون شک باید اصلی ترین اولویت فوتبال ایران باشد اما درباره این موضوع کسانی که حق دارند باید تصمیم گیری کنند.

می خواهم پیامم را با تحسین، سپاسگزاری و احترام برای همه بازیکنان، مربیان، مدیران و مسوولان که کمک کردند تا 29 سال قبل این نتیجه فراموش ناشدنی، تاریخی و شایسته در فوتبال پرتغال رقم بخورد به پایان برسانم. 

 

1004

نظرات کاربران
reza
مرسی کیروش عزیز و با غیرت
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۹:۳۵
پاسخ
5
40
رائول
در سال 2004 ی سرمربی بود که در تیمش فوق ستاره هایی مثل : زین الدین زیدان، رونالدو نازاریو، روبرتو کارلوس، روبرتو کارلوس، لوئیز فیگو، دیوید بکهام، رائول گونزالس، و... رو در اختیار داشت اما چون سرمربی بی سواد و بی دانشی داشت، این تیم در کمال تعجب نتوانستند هیچ جامی رو ببرند این سرمربی پرمدعا ولی بی دانش کسی نبود جز : کارلوس کیروش !!!!!!
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۳:۴۰
پاسخ
67
17
vahid
شما اگه فوتبالی باشی اینو میدونی که تیم رئال نمیخواست کیروش تو تیم باشه ومثل سالی که مورینیو تو چلسی بود و تیم از قصد باخت میداد تا بالاخره رفت.ایا مورینیو بده؟خیر همین نمونه الانشم میشه تو آرسنال دید.تیم دوست نداره ونگر سرمربی باشه یا بایرن مونیخ که آنچلوتی رفت.تیم لج داشت.شما دوست نداری چشماتو باز کنی تخریب هم نکن و اطلاعات غلط نده.چون بعصی ها مثل مستاجر خدا قسم خوردند چیزی نفهمند.اما کمی انصاف داشته باشین.ادمین ممنون
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۱:۰۲
3
24
reza
جناب مایلی کهن نکنه تو سواد داری ؟؟؟موتورگازی
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۰:۵۲
6
45
عادل
کی روش جان ! يه جور صحبت کن که منتقدين متوجه بشوند ! الان مستاجر خدا داره دربدر تو گوگل سرچ می کنه که متوجه حرفات بشه ! اخرش دوباره مياد ميگه چرا ده نفره تو پنالتی به عراق باختيم .....! الان حسی که تو داری مشابه حسیه که گاليله در دادگاه کليسا داشت ....خدا بهت صبر وقدرت بده ! من اگه جات بودم تا حالا صدبار خودکشی کرده بودم از دست اين جماعت ....
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۳:۰۶
پاسخ
15
115
...
حس گالیله در دادگاه کلیسا .. ! ؟ عالی بود
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۷:۳۵
4
44
پرسپولیس کبیر
شماهم مردم رو مسخره دارین بابا تا همه بازی های ملی با تیم های سخت و بزرگ نباشه معلومه که پیشرفت نمیکنیم عین آسیا و لیگ خودمون .. تیم ها ک میرن تو آسیا یا دفاعی بازی میکنن یا لوله میشن برمیگردن .. فقط هم بلدیم بگیم چیزی از ارزش هامون کم نشد در صورتی ک یک بار یک مسئول جلسه نزاشت بگه ارزشمون چقدره ! خدایا این مسئولین که به فکر تیم ملی نیستن لاقل خودت به کمک بچه های با غیرت ایران بیا و کمکشون کن ک پرچم رو ببرن بالا
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۶:۲۵
پاسخ
72
31
....
دوستانی که به ایشون دیسلایک دادن.منظور ایشون با کیروش نیست.راستم می گه.ما داریم می ریم با پرتغال و اسپانیا بازی کنیم.لیبی دقیقا به کدوم از این دو تا تیم شباهت داره؟تازه اونم نشد. حالا الجزایر یه چیزی.که اگه اون بشه!
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۲:۳۲
5
20
مهدی
اقای کی روش مسافرت های شما تموم شد خداروشکر به سلامتی کی قراره بیایید ورزشگاه بازی هارونگاه کنید یا باز میخوایید برید روسیه نگاه گران ترین کمپ حاضر در جام جهانی بکنید قراره ماله ایرانه باشه هنوز یک ماه تموم نشده که دارید دوباره می رید کمپو نگاه کنید راستی همه سرمربیان جام جهانی اینقدر میرن روسیه ادمین لطفا...
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۴:۱۳
پاسخ
117
21
amir
میگن کیروش رفته نیمکت نشینی شجاعی رو رصد کنه.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴:۱۲
پاسخ
114
18
مستاجر خدا
مگه توی 40 سال چه کار کردی؟ کدوم جام و توی بزرگسالان به دست آوردی؟ تازه بعد جام مگه نمیخوایی بگی افکار من پیاده نشدن و نزاشتن و طرفدار و روبروی اشخاص قرار بدی؟ شما آقای بی جام آقای بهانه آقای همیشه دستیار آقای همیشه بازنده به درد فوتبال ما نه فقط به در د هییییییییچ فوتبالی نمیخوریذ شما دارید از برنامه ی مندراری عربستان دفاع میکنید که شدن مضحکه خاص و عام شما همه چی رو هم داشته باشی یک فاکتور مهم نداری شجاعت حرف من نیست آقای اسکولاری گفته بودن کیروش و ایران فقط 40 متر دفاعی خودشون برنامه دارن آمار میخوایید؟ 7 بازی آقای بیجام در جام جهانی 5 بازی بدون گل زده 6 بازی بدون برد اون 2 بازی هم که یکیش گل زده به کره بوده شمالی و اون یکی هکم به بوسنی که باخته
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴:۰۲
پاسخ
131
23
یک پرسپولیسی
من یه سوال واسم پیش اومده انقدر میگن کیروش بی جام کیروش کدوم جامها رو باید میگرفت من دقیق می دونم یه جام ملتهای آسیا بوده که اولین جامش بود که اونم اشتباه داور و با اون غرور آفرینی با جام خداحافظی کردیم نه با یه افتضاح 2 تا جام جهانیم رفتیم که خیلیها انتظار قهرمانی از تیم ملی مثل اینکه داشتن اگه من اشتباه میکنم بگید ما هم بدونیم جام دیگه ای هم هست جام ملتهای اروپا و آفریقا هم تیم ملی شرکت کرده ما نمیدونیم یا آسیا 2 سال یکبار شده ما نمیدونیم بعد راجع به بازی دفاعی کیروش چرا واسه بازیهای هجومی مربیهای قبلی صحبت نکنیم تو ایران به عربستان باختیم و خداحافظ جام جهانی به کره که راه به راهمی باختیم به قطر بود اگه اشتباه نکنم که پرچم عربستان رو بالای سر بردن یادته چه بازی هجومی بازی کردیم کلا هجومیمون خوبه از بازیهای باشگاهیمون بگم هجومی استقلال 6 تا تو آسیا میخوره هجومی پرسپولیس 4 تا میخوره تازه تو آسیا پرسپولیس هجومی 3 تا از السد خورد چرا اینا رو نمیگی الکی شلوغش میکنید تیم ملی وقتی توانش امکاناتش وبازیهای تدارکاتیش تو این سطحه باید دفاعی بازی کنه که نبازه و امتیاز بگیره هروقت چند تا زمین خوب چند تا بازی تدارکاتی خوب امکانات خوب دادید بهش بیاید از دفاعی بازی کردنش هم انتقاد کنید آقای تاج کیروش باید باشه برنامه هاشم که داده پس حمایتش کنید تا جام جهانی و قراردادش رو هم تمدید کنیدما یه مدت هست با همین بازی دفاعی که آقایان میگن با خیال راحت جام جهانی میریم کره و ژاپن رو می بریم حتی تو جام جهانی که با پرتقال و اسپانیا و مراکش همگروهیم امید داریم از گروهمون صعود کنیم نه با مکزیک و پرتقال و آنگولا همگروه شدیم میدونستیم از گروهمون بالا نمی ریم
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۴:۱۴
10
109
اس اس **
کی روش دووووووست داریم منتظر تمدید هستیم
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵:۴۰
پاسخ
21
128
amir
حالا شما خودتو ناراحت نکن. اینجوری دیدن بازی شجاعیم از دلت در میاد. حالا شما مرخصی بیا ایران صحبت میکنیم
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳:۱۳
پاسخ
114
22
Ebi
آقای کی روش ما هیچ توقعی از شما نداریم فقط به هیچ ایرانی ای توهین نکن چه مربی ...چه بازیکن...چه دبیر کل فدراسیون
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۱:۱۶
پاسخ
132
24
فرهاد
حرف زدن همه بلدن کی که عمل کنه شما سر راه جهانگردیت وقت کردی یه سر به تیم ملی هم بزن بد نیست
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۱:۱۴
پاسخ
134
31
Nasser
به برانكو الان تيكه انداخت فكر كنم
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶:۱۵
پاسخ
18
49