کی‌روش رسماً از لیست کاندیداهای سرمربیگری آفریقای جنوبی خارج شد!

کی‌روش رسماً از لیست کاندیداهای سرمربیگری آفریقای جنوبی خارج شد!

4474
10:27
15 اسفند 1395
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از فهرست کاندیداهای سرمربیگری بافانا بافانا خارج شد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از فهرست کاندیداهای سرمربیگری بافانا بافانا خارج شد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، در حالی که گفته می‌شد اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی (SAFA) کارلوس کی‌روش را به عنوان گزینه اصلی خود برای سرمربیگری بافانا بافانا (لقب تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی) در نظر دارد، حالا روزنامه «سیتی پرس» آفریقای جنوبی خبر داده که کی‌روش از رقابت برای احراز پست سرمربیگری بافانا بافانا کنار رفته است.

روز جمعه بود که SAFA از طریق حساب کاربری رسمی تیم ملی آفریقای جنوبی در شبکه اجتماعی «توئیتر» اعلام کرد، معرفی سرمربی جدید بافانا بافانا به هفته بعد (یعنی هفته جاری) موکول شد. دلیل این موضوع هم این‌طور اعلام شده است که ظاهراً نیاز بوده مربی جدید بتواند در کنفرانس خبری شرکت کند.

کی‌روش گزینه اول اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی برای جانشینی شِیکس ماشابا بود، اما «سیتی پرس» فاش کرد که سرمربی پیشین تیم ملی پرتغال از گزینه‌های مدنظر این اتحادیه کنار رفته است.

یک مقام ارشد اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی که نامش فاش نشده در گفت‌وگو با این روزنامه گفت، کی‌روش که مشکلات قراردادی با فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران داشت، از مسئولان SAFA خواسته به دلیل نبردی که با فدراسیون فوتبال ایران دارد، دیگر او را به عنوان گزینه سرمربیگری بافانا بافانا در نظر نداشته باشند.

این عضو SAFA تصریح کرد: اکنون باید به دنبال برنامه «بی» باشیم، چون هدف اول ما دیگر در دسترس نیست. فکر نمی‌کردیم چنین اتفاقی بیفتد، اما به هر حال چندین گزینه در آستین خود داریم.

این مقام ارشد اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی فاش کرد هرو رنارد، هوگو بروس، گاوین هانت و رود کرول جزو گزینه‌های این اتحادیه برای سپردن هدایت بافانا بافانا هستند. او همچنین خبر داد SAFA تمامی شرایط این کاندیداها و رقم درخواستی آنها را مورد بررسی قرار خواهد داد.

از هرو رنارد به عنوان گزینه اول اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی پس از انصراف کارلوس کی‌روش یاد شده است. گفته شده رنارد اخیراً از سمت سرمربیگری تیم ملی مراکش استعفا کرده است و حضورش را روی نیمکت تیم‌های ملی غنا، سنگال و ساحل عاج متحمل می‌دانند.

در حالی که هنوز استعفای این سرمربی فرانسوی از سمت سرمربیگری مراکش تأیید نشده، مصطفی حاجی، دستیار وی با تکذیب این خبر گفت: خبر استعفای رنارد حقیقت ندارد. او تا زمانی که با مراکش به دستاور بزرگی نرسد، قصد ترک این تیم را ندارد.

 

2051

نظرات کاربران
سوران
اونایی که مخالف کی روشن لطفا بگن کی بجای کی روش بیاد فقط میخواین گواردیولا بیاد؟ دلبوسکه میاد؟کونته میاد؟یا مایلی کهن هه خیلی بی منطقید ادمین بچابچپ نچاپی برنامه رو حذف میکنم
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۴:۴۸
پاسخ
2
4
R@miz
تيم ملي ديگر سرمربي مثل كيروش نخواهد ديد آقاي تاج تا ٢٠٢٢ تمديد كنين لطفا كار كيروش تو مرحله نهائي جام جهاني ديده ميشه مطمئن باشين
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۶:۱۰
پاسخ
8
30
امیر
پکرمن رو بکنید سرمربی ایران٬ ببیننید چجوری تا یک چهارم بالا می ریم تو جام جهانی. با این آقای از خود راضی باید فقط به کم گل خوردن پز بدیم!!!!!
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۱:۱۷
2
1
Aliresa
بازارگرمى اين آقا بالاخره تموم شد
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۸:۰۸
پاسخ
43
28
دیکتاتور بی منطق
خوب معلوم هست نمی خوانش، کجا به یکی مثل کیروش یه چنین پولی می دن؟؟ راندمانش چی خواهد بود اونوقت؟؟ نتایجی توام با شانس و یک فوتبال کسل کننده؟؟
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶:۳۳
پاسخ
48
36
......
ها برانكو خوبه
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۹:۵۷
1
2
ناشناس
دیکاتور خودتونید و امثال شما.یعنی بایدگل محمدی که 2 ملیارد میگیره رو با کیروش که 16 ملیارد میگیره قیاس کنید مثل این میمونه که طارمی رو با مسی قیاس کنید.حتما اگه مسی میومد میگفتین کجا بیشتر پول بهش میدن بهتر اینجا.ما پول ندیده هستیم و 20 میلیاردمیگیم زیاده درصورتی که چین داره به توز پا به سن گذاشته روزی 500 ملیون تومن پول میده.منطقی باشید خواهشا.تاکی میخواهید مربی خوب رو ازدست بدید و بعد ناله کنید که یادش بخیر
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۳:۴۹
15
24
ق مثل
آقای کیروش, اقتدار خودت رو از دست نده و پای حرت بمون
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹:۰۱
پاسخ
32
47
امیر
میگن علی لندنی قراره بشه سرمربی آفریقای جنوبی!!!!!! کی روش هم سفارسش رو کرده!!!!! تبریک به شیشتقلالی ها خخخ
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵:۲۰
3
5
Sim
ششش ششش شششتقلاللللل
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲:۱۰
22
23
ایران
رسما می ره دوراش را می زنه ما را هم آدم حساب نمی کنه، می بینه به اندازه اینجا هیچ کجا بهش اختیار نمی دن باز بر می گرده اینجا، ضمنا مردم آفریقای جنوبی هم استقبال خوبی ازش فکر می کنم نکردن برای بازگشت مجدد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳:۲۹
پاسخ
45
37
امیر پرسپولیس بارسا AS ROMA
حرفتو باید آب طلا گرفت...خیلی درست گفتی...کاش بره...آقای تاج رانیری الان بدون تیمه و بهترین گزینس...
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۷:۱۲
19
16
سیا
هیچکی اینو نمیخاد فقط بازارگرمی میکنه آفریقای جنوبی موزامبیکم اینو نمیکنه سرمربیش
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳:۱۷
پاسخ
68
45
یلدا
آقای تاج؟ لطفا قرارداد کی روش و کادرش رو تا پایان فصل 1399-1400 تمدید کن که خیال تیم ملی و هوادارهای تیم ملی هم راحت بشه...
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۱:۰۸
پاسخ
50
102
ایلیا
پایان جام جهانی پایان کار کی‌روش هست مثل کشورهای بزرگ از الان به فکر مربی بعدی باشید
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۷:۱۸
24
28
محمود
از اولش هم شو بود کی روش استاد بازی و جنگ رسانه ای هست
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۹:۱۰
42
26
قرمز مثل رنگ خون
مگه گواردیولا یا مورینیو هستش که تا 1400 تمدید کنه،خیلی زیبا میکنه حالا!!!
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴:۱۶
40
30
ایران
همین الانش کلی مشکل هست با کیروش اونوقت تمدید کنن؟؟؟ بذار تا آخر جام جهانی قرارداد کیروش ختم به خیر بشه سال 1400 پیش کش.
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰:۲۸
44
31
سباستین
چی چی رو تمدید کن کی روش به اندازه کافی توی ایران تفریح کرده بعد از جام جهانی باید بره
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵:۰۴
63
33
far
این نشون میده با وجه به قراردادی که با ایران داشته با کشور دیگه ای رسما وارد مذاکره شده!!! اقای حرفه ای به نظرت این حرفه ایه؟!!!!
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰:۴۱
39
36