کی‌روش: عذر می‌خواهم، حرفی برای گفتن نیست!

کی‌روش: عذر می‌خواهم، حرفی برای گفتن نیست!

18568
11:03
24 مهر 1398
سرمربی سابق تیم ملی کشورمان و کنونی کلمبیا بعد از باخت سنگین مقابل الجزایر عذرخواهی کرد.

به گزارش وب سایت نود،  تیم ملی کلمبیا با هدایت کارلوس کی‌روش شب گذشته در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی الجزایر، قهرمان قاره آفریقا رفت که با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

کی روش، سرمربی سابق ایران بعد از این شکست گفت: نتیجه بدی کسب کردیم. الجزایر در این دیدار خیلی خوب بازی کرد و مخصوصا در دفاع بدون نقص بود. آنها 4 موقعیت گلزنی داشتند که 3 بار موفق شدند به گل برسند. ما در این بازی نتوانستیم گلزنی کنیم و 2 گل دریافتی روند بازی را تغییر داد. ما در  نیمه دوم می‌توانستیم بهتر از این ظاهر شویم اما در صحنه گل‌ها علاوه بر غفلت تا حد زیادی غافلگیر هم شدیم.

وی افزود: وقتی گل اول را خوردیم تلاش کردیم تا به بازی برگردیم اما با یک لغزش گل دوم را دریافت کردیم و روند بازی تغییر کرد. تنها چیزی که باید بگویم روح جنگندگی تیم بود اما شبی تراژدی داشتیم و چیزی برای گفتن نیست. از تمام هواداران به خاطر این شکست عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم در ادامه راه نتایج بهتری به دست بیاوریم. تبود چند بازیکن اصلی بهانه‌ای بیش نیست. باید بهتر بازی می‌کردیم.

2051

نظرات کاربران
کیروش-برانکو فن پرسپولیسی
همین استاد ویلموتس اگر سرمربی کلمبیا بشه قهرمان جهان میشه یا قهرمان امریکا؟ که یک باخته کیروش تو بازی دوستانه انقدر براتون مهمه با همین طرز فکر امثال شماها بود که طبق یک بازی دوستانه عملا تیم ملی بدون مربی تو جام جهانیه 98 شرکت کرد.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰:۴۷
پاسخ
8
10
طوفان سرخ اسیا
بابا از قهرمان آفریقا 3تا خورده...حتی برزیلم با نیجریه مساوی کرد..این بازیا برای نقاط ضعف تیم ها هست..به نظرم یکم تامل چه ما چه اونا به خرج بدیم شاید موثر باشه..
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶:۲۰
پاسخ
87
84
پرسپولیسیم
ببین مسئولان فوتبال ما چه رویی به این داده بودن که در هر حالتی از ما طلبکار بود. الان میفهمه دنیا دست کیه؟ نه مرخصی های چپ و راست داره، نه برانکو داره، نه پول کلان میگیره و مجبوره همه کلمبیا بچرخه و بازیارم ببینه. خلائق هر چه لایق..... متشکرم
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸:۱۱
پاسخ
62
177
محمد
داداش میلیون دلار با میلیون تومان فرق میکنه هاااا رقم قرارداد کیروش با کلمبیا دو برابر ایرانه. نه مثل ویلتموس بیاد بگه از این همه امکانات شگفت زده شدم خوبه؟!! مرخضی رو فدراسیون کلمبیا با شما هماهنگ میکنه که حرف میزنی؟!!
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۶:۰۸
46
35
محسن بشیرنژاد
کی روش هیچوقت تیماش پلن بی نداره. گل اول و ک خورد تیمش بازنده س.نمیتونه به بازی برگرده
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲:۲۵
پاسخ
44
163
مهدی
ای بابا میگفتی تقصیر برانکوئه تو که بلدی
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹:۴۵
پاسخ
112
255
فرشاد
انقدر نمک نشناس نباشیم.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹:۲۹
137
59
ولی4+6
هنوز سوزنش روی 3-0 ژاپن گیره
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵:۳۱
پاسخ
76
202
عشق فقط یک کلام تراکتور واسلام
کیروش به قهرمان آفریقا باخت ما به درجه سوم آسیا اینو هم در نظر بگیرید
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳:۲۳
پاسخ
217
146
Ahura
آره احتمالا من مربی تیم ملی بودم وقتی به لبنان و ازبکستان درجه یک باختیم...
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴:۲۵
41
136
شهربابک
اینم در نظر بگیر ما هیچوقت تو بحرین بحرین نبردیم
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۷:۱۴
24
126
مرتضی
بله قهرمان افریقا باخت حتما با یک تیم در پیت بهش باخت این هم تقصیر برانکو هست
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹:۳۸
29
99
Majid تاجی
فوتبال یه سرش باخت و یه سرش برده. همونقدی که کیروش رو نیمکت هرایت کلمبیا نشسته و برانکو از تیم درجه چندم العین اخراج میشه، نشون از تفاوت سطح این دو مربی داره.بخاطر هوچیگری برانکو و مایلی کهن و علی کریمی قرمرها با تیم ملی کشورشون پشت کردند و برانکو بخاطر پول با راحتی قرمزها رو فروخت. نکنه میخاین بگین این طور نیست.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰:۲۲
پاسخ
211
96
پرسپولیس یونایتد
العین؟ برانکو با ۳بازی و یک باخت از الاهلی عربستان اخراج شد. العین تیمیه که ۶تا به اسدقلال زد خخخخ. العین
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰:۳۳
22
103
سرخ جامه
کیروش بخاطر چی رفت ؟
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳:۲۹
14
62
مهریار
عزیزم نه پرسپولیسیهاکه خیلی ها با اخلاق کیروش مشکل داشتندولی این معناش پشت کردن به تیم ملی نیست مگه اینکه شماها نظرتون این باشه،اگه کیروش از نیمکت ایران به تیم کلمبیا رسیددلیلش تلاش جوانهای ایرانی بودوگرنه کیروش در این هشت سال جز نتیجه گیری با فوتبال دفاعی هیچ آورده دیگری برای فوتبال ما نداشت که اگر غیر از این بود لااقل دو دستیار ایرانی کنارش قرار می داد تا چیزی ازش یاد بگیرند در حالیکه هیچ کس با اخلاق او نمیتوانست بمانداگر کریمی پرسپولیسی بودو هوچیگری کرد پس چرا نمازی،نکونام استقلالی یا مجید صالح استقلالی نتوانستند پیش او دوام آورند؟
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴:۴۲
21
66
amin
همینقدر که نمیدونید برانکو سرمربی الأهلی عربستان بود نه سرمربی العین میزان اطلاعات فوتبالی شما و شناختتون از این رشته رو نشون میده!
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵:۱۴
15
84
لی اروین
باسواد الاهلی بود نه العین،بس که العین سوزنده شما رو همه رو العین میبینید،خخخخخخ
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵:۱۰
11
77
سرخ جامه
به دوستانی که از ویلموتس انتقاد میکنن و از کیروش یه بت ساختن بگم اولا مقایسه این دو مربی اشتباهه ! در ثانی تیم ویلپوتس اول راهه و برای تیمی که 8 سال یه تاکتیک اجرا میکرده سخته تغییر نگرش و تغییر تاکتیک و کار سختتر ویلموتس تغییر ذهن بازیکناس!! بازیکنایی که از کیروش اعتراض و هیاهو و حمله به داور رو یادگرفتن و دیشب همین اعتراض و عصبی بودن تیم باعث باخت شد نه چیز دیگه ای !! اگه بازیکنا آرامش خودشون رو حفظ میکردن و تمرکز بیشتری میداشتن این باز رو میبردیم شک نکنید !
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳:۲۹
پاسخ
50
118
شهربابک
کلمبیارو نابود کرد کلمبیا با پکر من بهترین بود کیروش پرستا کیروش مربی نبست
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶:۱۷
پاسخ
73
137
امیرحسین پرسپولیسی
خطاب به Mn24 کلمبیا تیم چهارم - پنجم آمریکای جنوبیه، و کسی ازش توقع قهرمانی تو کوپا آمریکا نداره. با این حال تو جام جهانی 2014 تا یک چهارم هم با پکرمن صعود کرد. اما ایران که به ادعای خودتون 8 سال تیم اول آسیاست، همه ازش انتظار قهرمانی دارن تو آسیا.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۱۹
4
23
Mn24
این بهترین چندتا جام اورد برای کلمبیا؟؟؟(اینکه جام ملاکه منطق خودتون بود دیگه؟؟؟)
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۲:۱۶
30
10
عشقممم نیمار
شیش_پولیسیا ضدکیروش ..‌از غار اومدن بیرون :-P ما خودمون دیشب حسرت داشتن کیروش جونه داشتیم
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵:۰۶
پاسخ
161
51
۶تایی هستم
کیروش چندتا جام اورد حسرتش می خوریم
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸:۱۶
18
77
Meysam
اونجا برانکو نداره بندازی گردنش؟
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲:۴۵
پاسخ
47
137
جی اچ
فقط یک چیزازهواداران تیم ملی میخوام پشت تیم ملی بمونیدومثل شیشتایی هابایک باخت پشت تیم وسرمربی روخالی نکنیدوازکیروش بت نسازیدوشعارندیدفوتبال بردوباخت داره،سرمربی تازه اول راهه تنهابایدبهش فرصت بدیم همین
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲:۳۰
پاسخ
22
104
arya
mn24 یادت باشه اولین تیمی که به تیم ملی بازیکن نداد استقلال بود در ضمن ما اخلاق کیروش رو قبول نداشتیم ولی همیشه حامی تیم ملی بودیم دیشب شما از ذوق داشتین میمردین
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۱:۴۴
3
19
Mn24
اولا باید یادت باشه که در تاریخ سابقه نداشته استقلالی ها پشت تیم ملی و خالی کرده باشن تنها ایرانی هایی که در تاریخ فوتبال بد تیم ملی و میخواستن شما پرسپولیسی ها بودید
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱:۱۸
51
9
امین
بحث مقایسه نیست دوستان. فقط مساله اصلی اینه که آیا این واقعا روش و سبک آقای ویلموتس هست؟ یا اینکه هنوز تیم جا نیافتاده و نیاز به بازیهای بیشتر داره. اگر مورد اول باشه، که باید تاسف خورد و منتظر باختهایی از لین دست بود. اگر هم مورد دوم باشه، فدراسیون باید به هر شکلی بازی جور کنه برای تیم‌ملی که زودتر این تیم شکل بگیره.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶:۱۲
پاسخ
2
47
امیرحسین پرسپولیسی
قطعا مورد دوم
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۴:۵۸
2
3
yashar
دوستان یک سوال ساده من خودم معتقدم کیروش بهترین مربی تاریخ ایران با توجه به نتایج بوده.....الان کلمبیا سه هیچ که خوبی سی هیچ ببازه اصلن کیروش از الان تا پایان دوران مربیگریش همه بازهاش با اختلاف سه گل ببازه بمنچه ربطی داره کیروش زمانی مربی ما بود و الان نیست.....کار کیروش چه دخلی برای من داره.....مهمترین مسئله اینکه تیم ملی ایران تیم کشور ما از حریفی که انتظار نمیرفت نه تنها باخته بلکه هیچ حرفی واسه گفتن نداشت چهارتا پاس نمیتونستن بدن.....مهمترین چیز برامون باید ایران باشه نه کلمبیا
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴:۳۱
پاسخ
29
55
امیرحسین پرسپولیسی
حالا سوالت چی بود؟ :-)
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۴:۱۰
2
7