گرت بیل بدون رونالدو بازیکن بهتری در رئال مادرید است

گرت بیل بدون رونالدو بازیکن بهتری در رئال مادرید است

3505
22:48
09 مرداد 1397
بیل 27 بار بدون رونالدو در ترکیب رئال مادرید به میدان رفته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - بیل 27 بار بدون رونالدو در ترکیب رئال مادرید به میدان رفته است.

به گزارش وبسایت نود، با جدایی رونالدو، حالا چشم امید هواداران رئال مادرید به بیل است، آن ها امیدوار هستند بیل ولزی بتواند جای خالی رونالدوی پرتغالی را بگیرد و در قامت یک فوق ستاره خودنمایی کند. البته این در شرایطی است که هنوز وضعیت بیل مشخص نیست، او آخرین بار بعد از فینال لیگ قهرمانان از شرایطش در رئال مادرید ابراز نارضایتی کرده بود، اما با توجه به در دسترس نبودن هازارد، نیمار و امباپه، خیلی بعید است پرز به بیل اجازه خروج دهد.

اما آمار بیل در نبود رونالدو چگونه بوده است؟ از زمان حضور این ستاره ولزی در رئال مادرید در سال 2013، طی سال های گذشته فقط 27 بار بوده که او در ترکیب رئال مادرید حاضر بوده و رونالدو در زمین نبوده است. از این 27 بازی، رئال مادرید 21 بار پیروز شده است. جالب تر این که در این 27 بازی، او موفق به زدن 22 گل شده است، میانگین 0.81 گل برای هر بازی. که بسیار بیشتر از میانگین کلی 0.46 گل او در کل دوران حضورش در رئال مادرید است. به تعبیری وقتی رونالدو در زمین نبوده، آمار گلزنی او تقریباً دو برابر شده است.

حالا باید دید بیل که در تاتنهام تک ستاره این تیم بود، می تواند جای خالی رونالدو را پر کند و بدل به ستاره اول رئال مادرید شود؟ این اتفاق در زمان حضور رونالدو در رئال مادرید رقم نخورد و او تحت سایه ستاره پرتغالی بود.

1878

نظرات کاربران
امیرعلی تقوی
واقعا حیف شد زمانی رونالدو تو ترکیب بود بیل عقب تر بازی میکرد و نمی‌توانست زیاد گل بزنه اما وقتی که رونالدو نبود بیل جلوتر بازی کرد و درخشید بنزما درحالی که فقط در نیمه نهایی و فینال درخشید بازی میکرد با گل های کمتر 10 اما بیل در مواقعی هم که به عنوان ذخیره تو اومد باعث نجات و یا برد شد نمونش همین بازی با بارسا و لیورپول لایک کنید
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳:۱۲
پاسخ
4
8
مهران
میتونه ستاره اول تیم باشه و درخشش داشته باشه ولی جای رونالدو به این زودی پر نمیشه هورمولیونل پنالمسی_پیرمرد بازنشسته_دوقدم راه نمیتونه بره_خدافظی با گریه و بساط خنده_
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۹:۲۸
پاسخ
37
34
RMcf
فدااااااااااااااییی داااااااااریییییییییی
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰:۳۷
7
5