گرشاسبی:برانکو هنوز لیستی برای تمدید قرارداد بازیکنان نداده است/ سازمان لیگ هنوز ریالی به ما پرداخت نکرده

گرشاسبی:برانکو هنوز لیستی برای تمدید قرارداد بازیکنان نداده است/ سازمان لیگ هنوز ریالی به ما پرداخت نکرده

3115
19:21
24 بهمن 1396
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس لیگ قهرمانان را با بردی خوب بدست آورد و پیش‌بینی برد را می‌کردیم اما پیش بینی برد 3 گله سخت بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس لیگ قهرمانان را با بردی خوب بدست آورد و پیش‌بینی برد را می‌کردیم اما پیش بینی برد 3 گله سخت بود.

به گزارش وبسایت نود، حمیدرضا گرشاسبی پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل نسف قرشی ازبکستان در جمع خبرنگاران گفت: این برد را به همه پرسپولیسی‌ها و مردم ایران تبریک می‌گویم از شما خبرنگاران هم که برای تهیه گزارش در این هوای سرد آمدید تشکر می‌کنم. پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا را با برد خوبی شروع کرد. امیدوارم این بردها تداوم داشته باشد.

وی درباره اینکه فکر می‌کرد با ۳ گل حریف را شکست بدهند، گفت: می‌دانستیم پیروز می‌شویم اما نمی‌دانستیم ۳ گل می‌زنیم پیش‌بینی به این دقت سخت است. اما می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد بازیکنان تیم گفت: برانکو هنوز به ما لیستی نداده است بازیکنان هم قرارداد دارند نمی‌دانم عجله شما برای چیست. ما می‌خواهیم فکر بازیکنان روی این مسابقات باشد و فضای دیگری برای‌شان درست نشود. این پیروزی و این شکل از شادی و نشاط نشان از همدلی در رسپولیس در همه ارکان دارد.

گرشاسبی در مورد تشویق علی کریمی و صحبت‌هایی که او این روزها مطرح کرده است، گفت: علی کریمی اسطوره فوتبال و اسطوره پرسپولیس است و همه دوستش دارند.این صحبت‌‌ها هم در خانواده ورزش است و اگر ابهاماتی مطرح می‌شود پاسخ هم به آنها داده می‌شود این صحبت‌ها ذره‌ای از شخصیت و اسطوره بودن این عزیزان کم نمی‌کند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اینکه سازمان لیگ به آنها پولی پرداخت کرده است یا نه گفت: نه، هنوز ریالی به ما داده نشده است.

 

1004

نظرات کاربران
ehsan
ووااااای چقدز راحت دروغ میگن اینها!!!! خود برانکو چند روز پیش گفته بود" من یکماه پیش لیستم رو داده بودم" !!!!!!!!!
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۹:۱۵
پاسخ
8
1
Sepi
تو لیست باااااید علیپور باشه حتی اگه بارسا بد گلی ک قراره علیپور ب اسپانیا بزنه بخادش
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۲:۰۳
پاسخ
0
38