گرشاسبی: بازیکنان‌مان در اهواز مجبور بودند به فکر سلامتی‌شان باشند تا فوتبال

گرشاسبی: بازیکنان‌مان در اهواز مجبور بودند به فکر سلامتی‌شان باشند تا فوتبال

4959
12:38
19 مرداد 1397
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:شرایطی که در اهواز وجود داشت باعث شد فوتبالی نبینیم چرا که بازیکنان مجبور بودند قبل از هر چیز به فکر سلامتی‌شان باشند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:شرایطی که در اهواز وجود داشت باعث شد فوتبالی نبینیم چرا که بازیکنان مجبور بودند قبل از هر چیز به فکر سلامتی‌شان باشند.

به گزارش وبسایت نود، حمیدرضا گرشاسبی در واکنش به اتفاقات حاشیه‌ای دیدار شب گذشته (پنجشنبه شب) استقلال خوزستان و پرسپولیس اظهار داشت: اتفاقات را از تلویزیون شاهد بودیم اما قبل از هر اظهارنظری منتظر گزارش سرپرست، افسر امنیتی و دیگر عوامل تیم که از نزدیک شاهد همه چیز بودند هستیم تا در مورد آن اقدام کنیم. الان اگر موضوعی را مطرح کنم شاید خلاف آن چیزی باشد که اتفاق افتاده و به این خاطر تا ندیدن گزارش‌های مربوطه حرفی نمی‌زنم.

تا گزارشی از تیم دریافت نکردم در مورد اتفاقات اهواز حرف نمی‌زنم
وی در واکنش به این موضوع که پیش از این هم پرسپولیس در اهواز (دیدار پرسپولیس و استقلال اهواز در لیگ پانزدهم) با چنین مسائلی مواجه شده بود و این اتفاقات در فوتبال امروز دنیا معنایی ندارد، یادآور شد: تاکید می‌کنم که باید گزارش درستی از عوامل تیم بگیرم. چون در اهواز نبودم پی منطقی نیست که بخواهم در مورد اتفاقات حرف بزنم چون ممکن است مسائل دیگری را به وجود بیاورد، البته یکسری مسائل در حیطه سازمان لیگ و فدراسیون است که قطعا خودشان رسیدگی می‌کنند. مسائلی هم که مربوط به ما باشد را بعد از رسیدن گزارشات در مورد آن اقدام خواهیم کرد. ضمن اینکه لازم است عنوان کنم زمانی که در اهواز مسئولیت داشتم هرگز مشابه چنین اتفاقاتی را ندیدیم.

در اهواز فوتبال ندیدیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این مسئله که پرسپولیس در بازی با استقلال خوزستان نشان داد که شرایط سختی را در بازی با الدحیل پیش‌رو دارد و نیمکت ضعیف این تیم به خوبی به چشم آمد، تصریح کرد: این شرایطی است که بالاجبار گریبانگیرمان شده است. محرومیت از جذب بازیکن تقصیر ما نبود. مجبوریم با همین شرایط ادامه دهیم و در عین حال با 50 درصد توان‌مان وارد بازی‌ها شده‌ایم و باید با همین شرایط هم به مصاف الدحیل برویم. ما نتوانستیم بازیکن بگیریم و چند بازیکن‌مان هم از جمع‌مان جداشدند. اما در بازی دیروز شرایط عادی نداشت و اصلا بازی فوتبال نبود. جوی که ایجاد شد و سنگ‌های که پرتاب می‌کردند باعث شد بازیکنان مجبور باشند بیشتر از هر چیز به سلامتی‌شان فکر کنند و در این شرایط تمرکز آنها برهم می‌خورد.

مشکلات تیم بسیار است
گرشاسبی در واکنش به مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و اینکه این باشگاه زمان زیادی تا پرداخت مطالباتش ندارد در غیر اینصورت با محرومیت از حضور در لیگ قهرمانان آسیا مواجه خواهد شد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در تلاشیم تا قسطی که از اسپانسر طلب داریم را دریافت و به بازیکنان پرداخت کنیم. درگیر حل مشکلاتیم در شرایطی که مشکلات بسیار است.

مخالف درخواست کمک از هواداران هستم
وی در مورد اینکه گفته می شود در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصویب شده تا از ارگانی یا هواداران کمک مالی دریافت شود، گفت: ما بارها از مشکلات مالی‌مان صحبت کرده‌ایم و همین اعلام‌ها درخواست کمک مالی است. فعلا نه ارگانی و نه هواداری به باشگاه کمک کرده است، البته وزارت ورزش در این مورد اقداماتی داشته و جلساتی را برگزار کرده است که باید دید چه پیش می‌آید. با توجه به مصوبه مجلس کمک به باشگاه‌های حرفه‌ای ممنوع و در چنین شرایطی کار سخت است. ما هنوز در درخواست کمک‌های مردمی نکرده‌ایم چرا که نه خودم موافق این مسئله هستم نه اینکه شرایط مردم در این اوضاع اقتصادی جامعه این اجازه را به ما می‌دهد که از آنها درخواست کمک کنیم. به هر حال مشکلات باشگاه مشهود است و هر هواداری اگر شرایط مناسب داشته باشد خودش به باشگاه محبوبش کمک می‌کند و نیازی به گفتن ما نیست.

 

1004

نظرات کاربران
ارتش سرخ
دو قهرمانی پیاپی لیگ و دو قهرمانی سومر جام و دو بار حضور در نیمه نهایی غرب آسیا و ماهها صدر نشینی، خواب و آرامش رو از تیمها ربوده و برای زمین زدن پرسپولیس به هر اقدام غیر انسانی دست میزنن..... زهی خیال باطل..... اینجا پرسپولیس مهد دلیران و افتخارآفرینانِ ایرانه..... اینجا عشق به رنگ قرمزه..... اینجا سرخی پیراهن از سرخی خون پررنگ تره.... اینجا پرسپولیسه.....
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶:۴۲
پاسخ
26
80
آبی تاجی
تیم پیروزی در 3 مسابقه ش، فقط در بازی فولاد تونست موقعیت گل ایجاد کنه اون هم به خاطر ضعف شدید یک بازیکن میانی فولاد بود. چه طور بود که استقلال خوزستان میتونست موقعیت گل ایجاد کنه ولی پیروزی نمیتونست؟
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸:۰۳
پاسخ
74
27
M75A
من اگر داشتم هر روز کمک تیم میکردم مستقیم هم پول رو میدادم بازیکنان و ازشون امضا میگرفتم که بابت قرار داد شون هست که این وسط پول ها هاپولی نشن تا تیم تو اسایش کار کنه
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۵:۲۶
پاسخ
9
44
آبی آسمونی
خوشم میاد خودتون دارید تیمتونو میبرید تو ی حاشیه.. یه نفر نیست توی تیمشون که بیاد حرف بزنه، همه بازیکنا ریختن وسط و زمین و زمان رو ربط میدن به نتیجه نگرفتنشون... ولی از حق نگذریم، دیشب شانس آوردید نباختید
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱:۱۰
پاسخ
86
29
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
از شماست که بر شماست. جواب های هوی. تمام شد و رفت
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۰۲
پاسخ
86
31