گرشاسبی: بازیکنان پرسپولیس برای بازی با الجزیره آماده‌اند/ رایزنی‌ها برای تمدید قرارداد بازیکنان ادامه دارد

گرشاسبی: بازیکنان پرسپولیس برای بازی با الجزیره آماده‌اند/ رایزنی‌ها برای تمدید قرارداد بازیکنان ادامه دارد

3390
12:49
14 اردیبهشت 1397
سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت: رایزنی و مذاکره با بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده ادامه دارد و بعد از دو بازی با الجزیره روند تمدید قراردادها را انجام خواهیم داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت: رایزنی و مذاکره با بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده ادامه دارد و بعد از دو بازی با الجزیره روند تمدید قراردادها را انجام خواهیم داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، حمیدرضا گرشاسبی، در خصوص آخرین وضعیت تیم پرسپولیس قبل از سفر به امارات و بازی با الجزیره این کشور، گفت: خودم روزهای زیادی در تمرینات حاضر می‌شوم و خوشبختانه شاهد هستم که تمرینات تیم خیلی پرنشاط و شاداب در حال برگزاری است و بازیکنان سرحال هستند. تیم تحت هدایت آقای برانکو تمرینات خوبی انجام داده و می‌دهد و همه چیز به خوبی پیش می‌رود. امیدوارم که در ابوظبی با ارائه یک بازی خوب بتوانیم نتیجه خوبی هم بگیریم و در بازی برگشت در تهران با حضور هواداران جشن صعود به مرحله بعد را بگیریم.

وی درباره اینکه آیا برای این بازی پاداش خاصی در نظر گرفته شده، افزود: نه این طور نیست بلکه ما یک جدولی داریم که فرمول پاداش‌ها بر اساس آن انجام می‌شود و این طور نیست که بخواهیم برای این بازی پاداش خاصی در نظر بگیریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان افزود: ما با بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده مذاکرات و رایزنی‌های خوبی داشتیم و داریم. مشکل خاصی هم از این بابت وجود ندارد و انشاءالله بعد از این دو بازی تمدید قرارداد بازیکنان را انجام خواهیم داد.

وی در مورد سفر سرخ‌ها به ابوظبی هم افزود: طبق درخواست آقای برانکو همه بازیکنان حتی امید عالیشاه و سیدجلال حسینی هم که نمی‌توانند برای ما در این بازی به میدان بروند به این سفر می‌آیند، آقای برانکو خواستار این شده که کلیه بازیکنان در این سفر همراه تیم باشند تا هیچ بازیکنی از روند تمرینات دور نباشند.

گرشاسبی در خصوص وضعیت افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم پرسپولیس و اینکه آیا او در این سفر همراه پرسپولیسی‌ها است یا نه، تصریح کرد: برای روشن شدن و تعیین تکلیف آقای پیروانی در حال رایزنی هستیم اما فعلاً چیزی مشخص نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که در نبود پیروانی چه کسی امور اجرایی تیم پرسپولیس را بر عهده خواهد داشت، افزود: گفت: حسین خبیری همیشه با ما است و ما از او خواستیم تا به نمایندگی از ما بیشتر کنار تیم باشد تا کارها به خوبی انجام شده و مشکلی پیش نیاید. مطمئناً خللی در امور تیم پرسپولیس پیش نخواهد آمد و همه چیز طبق برنامه جلو خواهد رفت.

 

1004

نظرات کاربران
شاهد عینی
در زمانهای گذشته همه جیز تعصب بود پول برای اکثر بازیکنها اهمیت چندانی نداشت در همان زمان یک بازی با نتیجه 6بر صفر تمام شد دروازه بان اصلی تیم بازنده روی نیمکت بود درواژه بان دوم 4گل خورد بعدا گفت مریض بودم بعد از خوردن 4گل دروازه بان اصلی با کلی اخم امد تو زمین ولی تیم از هم پاشیده بود 2گل هم ایشان نوش جان کردند طرفدارای نیم بازنده اگر کودک نباشند دقیقا میدانند که من راجع به کدام اسطورشون حرف میزنم پس شما حرف از تعصب نزنید
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۲:۴۷
پاسخ
6
33
06
دمت گرم داداش خوب یادآوری کردی، تازه خنده دار تر این که همون سال یه دونه از اون ستاره های حلبیشون رو گرفتن و جالب تر از اون که به همون خدا بیامرز که 6 تا خورد هم میگفتن عقاب. خدا این شیش تایی ها رو از ما نگیره.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹:۲۸
1
3
امیدوحیدیفر
مثل اینکه پول از جیب ملت ودولت رسیده که به بازیکناشون باج بدن بمونه واقعاچه تیم بی تعصبیه این پرسپولیس خداروشکراستقلالی هستم
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲:۳۵
پاسخ
60
13
اگه تیم لیگ یکی بردن راحت پس لابد قشقایی از لالیگا اومده
خطاب به هوادار بی منطق مثل این که هشت میلیارد ژوزه و دستیاراش رو یادت رفته که اگه اقای وزیر دست به کار نمیشد و پول رو پرداخت نمیکرد بدبخت میشدین حالا جریان اون چند سال گذشته که برانکو کلی مالیات به کشور بدهکار بود چی شدخودش جای سوال؟؟؟
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۸:۱۰
3
1
دانیال
ببخشیدا جمع کن داداش شجاعیان 4میلیاردی یا امید 3ملیاردی یا کلی بازیکن 2 میلیاردی تون که بعدم بخاطر نداشتن پول ازتون شکایت می کنم رو میگی یا خسرو حیدری که برای 25 میلیون شکایت کرده خجالت بکش ادبم رعایت کن شما هم اگه بی طرفی نشون بدید
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱:۱۱
1
2
....
خداروشکر پرسپولیسی نیستی. 800 هزار دلار شفر از پول بیت المال نیست؟
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰:۴۰
1
4
06
اینجوری خنک نمیشی به آتشنشانی مراجعه کن. فعلا یه میلیون دلار شوفر رو جور کنین، گرونترین شوفر اوتوبوس تو کل دنیا، خوب داره تیغتون میزنه.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳:۴۴
9
38