گرشاسبی: به تیم ملی کمک می‌کنیم تا در آرامش کار کند

گرشاسبی: به تیم ملی کمک می‌کنیم تا در آرامش کار کند

989
15:25
08 آذر 1397
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نباید اجازه بدهیم عده‌ای جلوی توسعه همه جانبه فوتبال را در رده ملی و باشگاهی بگیرند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمیدرضا گرشاسبی درباره نشست امروز خود با رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال عنوان کرد: جلسه بسیار خوبی را در فدراسیون داشتیم و درباره موضوعات مختلف صحبت کردیم. به صورت کلی، ممکن است برخی موارد در فضای عمومی طرح شود اما بی‌شک تاثیری در روند حمایت همه جانبه از فوتبال ملی نخواهد داشت.

او ادامه داد: وظیفه خود می‌دانم از فدراسیون فوتبال که برای برپایی دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران تلاش شبانه‌روزی و چشمگیری داشت تشکر کنم. در آن مقطع زمانی، فدراسیون نگاه ملی داشت و همانطور که در صحبت‌های ریاست محترم فدراسیون فوتبال هم بود این بار نوبت باشگاه پرسپولیس است که در این مسیر به تیم ملی کمک کند تا در آرامش به کارش ادامه دهد.

گرشاسبی خاطرنشان کرد: وظیفه همه ارکان خانواده فوتبال در این مقطع زمانی این است که با درک شرایط موجود به تیم ملی کمک کنند تا پس از سال‌ها قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را از آن خود کند. فوتبال ما حال و هوای خوبی دارد و حیف است این وضعیت دچار خدشه شود. از رسانه‌های عزیز که همواره یار دوازدهم فوتبال ملی بوده‌اند درخواست می‌کنم مثل همیشه در این مسیر به آرامش فوتبال ملی کمک کنند. به طور کلی نباید اجازه بدهیم عده‌ای جلوی توسعه همه‌جانبه فوتبال را در رده ملی و باشگاهی بگیرند و این موضوع کمک همه جانبه‌ای به فوتبال ما می‌کند.

2051

نظرات کاربران
یک ایرانی عاشق تیم ملی
آقای گرشاسبی ...وقتی برانکو به تیم ملی کشورم توهین میکه و میگه کی روش با سوریه جنگ زده مساوی کرده.. برانکو چندین بار اردوی تیم ملی رو برهم زده .. و مصاحبه های تند برانکو علیه کی روش که بدفعات انجام شده ... آقای گرشاسبی شما و لابی های تان جوری رفتارمیکنید که گویی تیم پیروزی بر تیم نلی ارجحیت دارد و هر موقع دلتان خواسته جو فوتبال را با رسانه هایتان به نفع تیم پیروزی کردید....!!
۰۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴:۴۳
پاسخ
30
14
شازده آبی
شما فقط «برانکو» رو ساکت کنین کافیه....راستی چرا همه برانکو رو ب اسم کوچیک صدا میکنن؟؟؟؟مث مربی های بزرگ خطابش کنیم بهتره مثل عالیجناب شفر، آقای کی روش .... مچکرم
۰۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵:۳۳
پاسخ
47
11
عشقممم نیمار
واقعا چقد عجیبه در فوتبالمون..ک بخاطر تیم‌ملی..باید نشست با یه باشگاه (شیش_پولیس )داشته باشن تا مساله حل شه:-P من نفهمیدم ..تیم ملی مهم تره یا باشکاه سوگولی؟؟!!:-P مث همون موضوع انشامون ک‌علم بهتر است یا ثروت میمونه:-)
۰۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۷:۱۹
پاسخ
49
13
محمد
ایشالا پرسپولیس و استقلال و تیم ملی تو ارامش به اهدافشون برسن
۰۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۹:۰۳
پاسخ
3
27