گرشاسبی:  تصمیم نهایی را «کمال» می‌گیرد

گرشاسبی: تصمیم نهایی را «کمال» می‌گیرد

15815
09:19
20 خرداد 1397
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما تنها منتظریم تا کامیابی‌نیا تصمیم خود را بگیرد و همه چیز پس از تصمیم او مشخص می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما تنها منتظریم تا کامیابی‌نیا تصمیم خود را بگیرد و همه چیز پس از تصمیم او مشخص می‌شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص تمدید قرارداد امید عالیشاه با باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: خدا را شکر عالیشاه قراردادش را تمدید کرد و از بابت خوشحالیم.

وی افزود: ما بر اساس نظرات برانکو پیش می‌رویم و برای جذب بازیکنان او اقدام می‌کنیم. تمام خرید‌های باشگاه پرسپولیس با نظر برانکو بوده است. مسئول فنی تیم برانکو است و حتی اگر او بازیکن درجه ۲ هم بخواهد ما به تصمیمش احترام می‌گذاریم و برای جذبش اقدام می‌کنیم. البته بازیکنانی که تا الان ما جذب کردیم، همه جزو بهترین بازیکنان ایران هستند و برانکو آنها را تایید کرده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت جدایی کمال کامیابی‌نیا از این باشگاه، گفت: ما همچنان منتظریم و دیگر اقدامی نباید از سوی ما در این مورد صورت گیرد. ما تنها منتظریم تا کامیابی‌نیا تصمیم خود را بگیرد و همه چیز پس از تصمیم او مشخص می‌شود.

گرشاسبی در ارتباط با بازیکنان جدا شده تیم فوتبال پرسپولیس از این باشگاه، خاطرنشان کرد: برای همه آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. ما خوشحالیم که این بازیکنان مقطعی را در باشگاه پرسپولیس حضور داشتند و برای این تیم زحمت کشیدند.

 

2051

نظرات کاربران
fa
چقدر منت کشی واسه یه بازیکن ؟ چرا هیچکس پرسپولیس یه تیم درست و حسابی نمیدونه و فکر میکنه این تیم مثل همیشه واسه بقا میخواد بجنگه ؟؟
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵:۲۱
پاسخ
5
0
رائول
کامیابی نی باید رفتن ابدی از پرسپولیس رو انتخاب کنه
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶:۵۱
پاسخ
2
5
Shahram
ضرب العجل های 48 ساعته و 24 ساعته پوچ بود اقای گرشاسبی! چرا باید باشگاه پرهوادار پرسپولیس منت بازیکن رو بکشه! این باعث میشه سال بعد بدتر بشه!
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲:۰۱
پاسخ
0
20
Vaghef Vahidiazar
کمال و ماهینی از این تیم برن تیم میشه بهترین پرسپولیس تاریخ.هم از جهت حاشیه هم از جهت فنی.البته من ماهینی رو تو پست اصلیش دوس دارم.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵:۰۵
پاسخ
3
11
رنگ خون
بیا با غیرت کمال گتوزو
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳:۰۶
پاسخ
9
6
￵ارش
￵تو این زمان نباید زیاد حساس باشیم همه رو بگیم بره به سلامت بابد باشگاه تلاش کنه بازیکنا رو حفظ کنه چون محرومیم و بازی سختی پیش رو داریم احساسی نباید قضاوت و تصمیم گرفت
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷:۳۰
پاسخ
29
20
66
هوادارچارچرخ افتخارتون چیه دقیقا؟؟سوزش راتوداری باکامنت بی منطقت بریدباتوشاک افتخارباشگاه جام ندیدت خوش باشید
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۴۷
5
5
سولدوز تراختور
ارش ایشالا تو اسیا موفق نشین تا تو باشی به سرورت ارزوی بدی نکنی که البته الان چندین ساله ارزو میکنین که اخرش سوزش براتون میمونه...امسال سقوط میکنین
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰:۳۵
10
7
Abedi
بازیکن درست حسابی الان نمیاد که پنجرتون بستش قبول کنید باید از همین بنجل ها بگیرید چه خرید نابی جابر انصاری با تعداد بازی کمتر بیشتر از خرید نابتون گل زده خخخخخ
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰:۳۹
پاسخ
53
15
ایمون زاید
هرکی دلش با پرسپولیس نیست بزارید بره ما با همین اوضاع هم فصل بعد قهرمانیم
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰:۰۵
پاسخ
12
56
رومن رینز پرسپولیسی
بذارین کمال هم بره .....لیاقت تیمی مثل پرسپولیس و نداره
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳:۰۳
پاسخ
16
96
فرهام
باید تو نفت میموندن تا با التماس بیان ب پرسپولیس و یا هر تیم دیگه ای .جهان سومی ینی همینا
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵:۵۹
پاسخ
12
90
محمدرضا
بی تعصبی بازیکناتونو چرا ربط میدی به فرهنگ ملت عجب بدبختی گیر کردیم از دست امثال شما یکم مسئولیت قبول کنید شاید تقصیر خودتون بوده که گندش کردید هی گتوزو گتوزو و غیرت غیرت کردید هی نمک ریختن کیلیپاشونو دستبه دست کردید علکی خندیدید. اینم نتیجش.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹:۲۳
0
0
قرمز
بی خیال کمال شید، برسپولیس از هر بازیکنی بزرگتره چه کمال باشه چه کس دیگه ، بازیکنای پرسپولیس تو این شرایط بحرانی هم دارن ناز میکنن و بازار گرمی این روزا هم تموم میشه روسیاهیش میمونه به زغال، زنده باد پرسپولیس کبیر و پرفسور برانکو
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱:۰۹
پاسخ
20
94
....
یه تیم بزرگ تر از بازیکناشه ولی یه تیم بدون بازیکن که نمی تونه بازی کنه.اگه یکی یکی بازیکنا بپرن که نیم فصل و لیگ قهرمانان آسیا از دست میره.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۵:۲۹
5
20
تو دنیا فقط یه کینگ وجود داره
هر تصمیمی بگیره دیگه محبوب هوادارا نیست
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰:۱۹
پاسخ
11
112
هاکان
نازشو بکشید کمال گتوزو چون اسطوتون بود خخخخخخ
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹:۱۵
پاسخ
128
38
پرسپولیس
شما التماس کاوه کردید نازشم کشیدید ول کرد رفت
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹:۱۱
2
6
دبل..۶::::::۶+۶
شکسته نفسی میکنی.۶ تایی......به اسطوره جام جهانی ندیده شما نمیرسه...خخخخخخ تازه اون هم مهمترین اسطوره ۶ تایی ها هم هست..
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۸:۱۳
8
27
فقط ایمون زاید
اسطوره شما جباری کجاست؟ دقیقا کجاست ؟
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳:۳۹
9
28
امید
در مورد اسطوره حرف نزن شما که وسط فصل اسظورتون دو بار گذاشت رفت و آخر سرم تو ورزشگاه خالی مجبور شد خداحافظی کنه تا...
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۰۷
10
28
رسول۶
من به عنوان یک پرسپولیسی سرد و گرم کشیده و متعصب آرزو میکنم کمال نیاد.در نبودش احمد نورالهی هست و از نیم فصل دوم هم محسن ربیع خواه با قدرت برمیگرده و هیچ مشکلی نخواهیم داشت اما اونی که تا دوسال قبل حتی یک بازی فیکس برای تیمش توی لیگ انجام نداده در حدی نیست که برای ما ناز کنه یک نورالهی و ربیع خواه متعصب به هزارتا بازیکن پولکی و الکی مثل کمال ارزش دارن
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶:۲۷
پاسخ
17
143
حمید
چی میگی مثل اینکه حواست نیستا اومدیمو نورلهی مصدوم یا دو اخطاره شد بدون هافبک دفاعی چیکار کنیم مثل اینکه حواست نیست سمت راستمون ۲تا بازیکن اصلی از دست داده و مسلمانم نیست پس فردا که دو تا باخت بیاریم فشار سکو ها شروع میشه.کمال حق داره تا دو روز به شروع تمرینات تصمیم بگیره .الکی حو گیر میشید همه بازیکنارو فراری میدید دوباره ۲سال میکشه دونه دونه بازیونان خوب پیدا کنیم‌.تجربه نشون داده از هر ۴خرید یکیش خوب در میاد که با ۶تا سهمیه خرید حداقل ۲فصل میکشه که جای ۴تا بازیکن خوب جدا شده بازیکن پیدا کنیم.لطفا تیم رو تضعیف نکنید و قدر بازیکنانی که قهرمان کردن تیم رو بدونید
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹:۱۱
6
29
Reza
شک ندارم میمونع
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳:۲۲
پاسخ
29
59