گرشاسبی: حسنی‌خو استعفا داده و برکنار نشده است

گرشاسبی: حسنی‌خو استعفا داده و برکنار نشده است

1778
18:15
19 مرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید برخلاف شایعات مطرح شده در برخی از رسانه‌ها، حسنی‌خو، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان برکنار نشده، بلکه استعفا داده است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید برخلاف شایعات مطرح شده در برخی از رسانه‌ها، حسنی‌خو، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان برکنار نشده، بلکه استعفا داده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حمیدرضا گرشاسبی، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارتخانه، بحث برکناری حسنی‌خو،‌ مدیرکل حراست وزارت ورزش را رد کرد و گفت: آقای حسنی‌خو به هیچ وجه برکنار نشده‌اند. ایشان خودشان استعفا دادند. پیش از این هم چند بار به دلیل مشکلات شخصی، تقاضای کناره‌گیری کرده بودند اما وزیر هر بار با این تقاضا مخالفت کرده بودند. بار آخر اصرار داشتند که این اتفاق حتما بیفتد و در نهایت وزیر موافقت کردند.

به دنبال استعفای رضا حسنی‌خو، گودرزی طی حکمی ایرج عرب را به عنوان سرپرست اداره‌کل حراست وزارت ورزش و جوانان انتخاب کرد. حسنی‌خو بهمن ماه سال 1392 مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان شده بود.

 

2020

نظرات کاربران