گرشاسبی: خودم را آتش بزنم بهتر از این است که پرسپولیس تعلیق شود

گرشاسبی: خودم را آتش بزنم بهتر از این است که پرسپولیس تعلیق شود

3169
19:44
18 آذر 1397
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس باشگاهی با ۴۰ میلیون هوادار است و اگر خودم را آتش بزنم نمی‌گذارم این تیم تعلیق شود.

به گزارش وبسایت نود، حمیدرضا گرشاسبی بعد از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران در مورد اینکه وضعیت رفتن شما قطعی شده یا نه، گفت: بهتر است از وزارت ورزش سؤال کنید من نمی‌دانم چه بگویم اما هنوز قطعی قطعی نیست.

وی در مورد شایعه تعلیق باشگاه پرسپولیس به خاطر شرایط مدیریتی که برای گرشاسبی ایجاد شده است، گفت: پرسپولیس باشگاهی بزرگی است گرشاسبی خودش را آتش بزند بهتر از این است که این باشگاه تعلیق شود پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار دارد و نباید این باشگاه آسیب ببیند البته این مسئله شایعه است که این شایعات جدی نیست. همه نفرات باید خود را فدای باشگاه کنید این داستان‌ها نیست کسی نباید برای ماندن به باشگاه آسیب و خدشه‌ای وارد کنند همه باید حوصله کنید تا وزارت ورزش تصمیم نهایی را بگیرد.

وی در مورد اینکه پرسپولیس در اصفهان هم بازنده نشد و همچنان بدون باخت است، اظهار داشت: خوشحالم که این طور شد. بازیکنان ما خوب بازی کردند اما متأسفانه فرصت‌های گلزنی خود را استفاده نکردند به هر حال یک بازی دیگر مانده تا نیم‌فصل تمام شود و این چتر سنگین محرومیت جذب بازیکن برداشته شود و پرسپولیس نفس تازه می‌کشد و نیم‌فصل را با شرایط جدیدی شروع می‌کند.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه او گفته نباید بازیکنانی که پرسپولیس را در شرایط سخت کنار گذاشتند به پرسپولیس برگردند، گفت: من البته به این شدت چنین بحثی را مطرح نکردم همه آنها بازیکنان کشورمان هستند. پرسپولیس شرایط سختی داشت و لنگ‌لنگان آمد و برخی از این بازیکنان کمک نکردند. اما باید بگویم برای جذب بازیکن در حوزه فنی تصمیمات با برانکو و کادر فنی است و هر تصمیمی که او بگیرد در کمیته فنی بررسی می‌شود و خواسته‌های کادر فنی را بررسی می‌کنیم.

1004

نظرات کاربران
زلزله 6 ریشتری سرخ
اولا هرچی برانکو بگه دوما به عنوان یه هوادار بازیکنایی که رفتن هیچوقت نمیبخشم
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷:۱۲
پاسخ
0
41
ققنوس سرخ
الان طرفداران 3پاهان و شیشقلال و کاشیما بیچاره هاچه حرصی دارن می خورن پس بسوزیدوبسازیدوزنده باد پرسپولیس!
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰:۴۰
پاسخ
5
37
رضاSh
گرشاسبی واقعا برای پرسپولیس زحمت کشیده.ایشالا همیشه موفق باشه و امیدوارم مدیر بمونه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۷:۰۵
پاسخ
2
78
عسگری
کی گفته پرسپولیس 40میلیون طرفدار داره . کدام آمار. تبریز اصفهان مشهد خوزستان اینا چیند پس.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴:۰۲
پاسخ
110
17
شاهین البرز
خودت بهتر از هرکس میدونی که تو اصفهان تبریز مشهد که شهر خودمه بیش از همه تیمها طرفدار پرسپولیس‌اند باز صدات دراومد هنه میدونید تو هر نظرسنجی بیش از ۶۷ درصد به پرسپولیس رای میدن تیم چهارم پایتخت ۲۵درصد و ۸درصد هم بقیه تیمها
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲:۱۴
4
35
معینی پرسپولیسی
این است نتیجه نظر دادن هواداران نونهال.اگه گفتی 40میلیون چند تا صفر داره بهت اجازه میدم در مقوله(فقط فوتبال) صحبت کنی! اما اظهار عقیده در موردباشگاه بزرگی مثل پرسپولیس داشتن حداقل 18 سال و با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر مجاز است.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۷:۵۳
2
30
رضاSh
همه این شهرا نصف بیشترش پرسپولیسی ان.پرسپولیس هرجایی بره میزبانه چون مردم دوسش دارن.تیم مردمی پرسپولیسه و مطمینم 70درصد فوتبالی ها قطعا طرفدار پرسپولیسن.شما هرجایی بری به ازای هر هوادار دوچرخه ای 3یا4پرسپولیسی هستن.حالا چارچرخ و سپاهان که طرفدار ندارن بماند
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۵۷
2
28
جواد خرم آباد
مگه بقیه آمارها درسته،ولی ای اف سی فیفا نظر سنجی های معتبر مثل مارکا نشون میده از پرطرفدارترین های جهان وپر طرفدار ترین آسیا وایرانه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۷:۰۹
1
24
شازده آبی
دیگه این «هندی بازیا» چیه ! مرسی اه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۲۰
پاسخ
92
12
ایلیا
چقدر بی مزه و خنک
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۰۸
2
26
ایداسادات25بهمن1380
فتحی بازنشسته چرا نرفته بسوز شازده د
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶:۵۸
4
21
رامین
تو خیلی دوست داشتی پرسپولیسی میشدی ولی اشتباهی بودی از اولش برای همینه همیشه عقده داری همیشه توی خبرای پرسپولیسی . بسوز که سوختنت لذت بخشه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۱:۳۷
3
26