گرشاسبی: دوست دارم از مدیرعاملی برکنارم کنند

گرشاسبی: دوست دارم از مدیرعاملی برکنارم کنند

11344
20:20
01 مهر 1397
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بدهی و حاشیه های این باشگاه خسته اش کرده است گفت: امیدوارم زودتر مرا برکنار کنند چرا که دیگر از این وضعیت خسته شده ام.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بدهی و حاشیه های این باشگاه خسته اش کرده است گفت: امیدوارم زودتر مرا برکنار کنند چرا که دیگر از این وضعیت خسته شده ام.

به گزارش وبسایت نود، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه دیدار پرسپولیس برابر سپیدرود رشت گفت: شرایط تیم ما بسیار خوب است. با بردی که مقابل الدحیل به دست آوردیم از وضعیت روحی خوبی برخورداریم و امیدوارم بتوانیم با پیروزی برابر سپیدرود با روحیه خوب به مصاف استقلال برویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پاداش برد پرسپولیس مقابل الدحیل را پرداخت کرده اید یا خیر، گفت: پرداخت پاداش در دستور کار ما قرار دارد و به زودی آن را به بازیکنان پرداخت خواهیم کرد.

وی در خصوص شایعه برکناری اش هم گفت: من آرزو می کنم برکنارم کنند زیرا از بدهی ها و حاشیه هایی که وجود دارد خسته شدم و دوست دارم از این سمت برکنار شوم.

گرشاسبی در ادامه گفت: سختی های زیادی کشیدم و روزهای پرمشغله ای را سپری کردم و هیچ ترسی از اینکه برکنارم کنند ندارم زیرا پرسپولیس متعلق به مردم است و مطمئنم همیشه بزرگ باقی خواهد ماند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نگران بازی با استقلال نیستید، گفت: هرگز استرسی بابت این بازی ندارم زیرا بازیکنانم با جان و دل بازی خواهند کرد و حتی تاکید داشتم به هیچ وجه این دیدار به عقب نیفتد.

وی در پاسخ به این سوال که دیدار شما برابر استقلال و السد بسیار نزدیک است و نگران نیستید بازیکنی از شما دچار مصدومیت شود، گفت: مطمئنا بازیکنان شرایط را درک می کنند ولی محتاط بازی نمی کنند زیرا می خواهند هم مقابل استقلال و هم مقابل السد پیروز میدان باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باز هم تکرار می کنم، هیچ نگران برکناری ام نیستم و باید منتظر بمانم تا ببینم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

1004

 

نظرات کاربران
سعید قرمز دواتیشه
یه مدیرعامل مثل ایشون که با اغوش باز ب سمت برکناری میره چون ریگی به کفشش نیست یه مدیرعاملم سراغ دارم که وقتی خاستن برکنارش کنن جلوی مردم و مسئولین و دوربین زار زار گریه میکرد(مدیونین اگه فک کنید مدیر عامل شیشتقلال اقای افتخاری را میگم).
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۶:۰۸
پاسخ
3
45
یاسر پرسپولیسی یاسر پرسپولیسی
کجا حاجی همه چی درست میشه
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۴۷
پاسخ
7
110
عشقممم نیمار
فک کنم اینقد از طرف بالا بهش فشار اوردن ک دیگ توان موندن تو‌پست مدیر عاملیه نداره... :-P مدیرعاملی تیم سوگولی و‌تیمی ک‌از همه جهات ازش حمایت میشه..این گرفتاریم داره... :-)
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶:۳۱
پاسخ
162
11
پرسپولیسی ازپایتخت شوروشعورحسینی
خداشفابده آمین
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸:۱۷
2
57
سامان
به عنوان یک پرسپولیسی میگم واقعا مدیر خوبی هستید و آفرین داره کارتون. بدهی هارو خوب دارید پرداخت میکنید و حاشیه هم نداشتید. فقط نکته منفی کارتون همون اسپانسر پیراهن تیم اصلی باشگاهه که یک شرکت بی نام و نشانه که حتی لباس دروازه بانی تولید نمیکنه!
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳:۴۷
پاسخ
9
141
ایوب قرمز خورموج
خدایی همه ما قدردان زحمات شما هستیم ولی خواهشا تو این برهه زمانی که بازیهای حساسی پیش رو داریم از اینجور مصاحبه ها نکنید
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰:۱۲
پاسخ
7
194
محسن ... استقلال دو ستاره غرور پارسیان
انتظار داری باور کنیم آقای گرشاسبی؟؟؟ وزارت ورزش که هواتونو داره . داوری هم که همشون به نفعتونه ... حق بدین باور نکنیم . ینی بهتون بد میگذره؟؟؟!!!!!
۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸:۱۴
پاسخ
274
19
ایدا سادات قیطریه 1380
الو 125
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۹:۳۸
3
31
یا حجت (عج)
تو بازی با العین و اسد غرور پارسیانتونم دیدیم ..... چهارجانبه تونم دیدیم ستاره گرفتن با برد مقابل تیم های هندی و... دیدیم
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۶:۵۶
2
78
سرخ نهاد
تو چرا میسوزی؟ تو چرا نظر میدی؟ همه مشکلات پرسپولیس رو میدونن. به زندگی ته جدول لیگی خودت بچسب
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۸:۳۲
2
83
منطق اس دق لالی
ماشاا...دوست اس دق لالی ها هم ک از هر حرفی برا توجیه ابروریزی وفضاحتی ک بار اوردن استفاده میکنند وچندتاشون نفر مستقیم خبرای سرورشون هستن ووظیفه شون اینه با ابروبادومهوخورشیدوفلک پرسپولیسیس گفتن شکستهای تیم سوم پایتخت رو توجیه کنند
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸:۰۰
2
82