گرشاسبی: طاهری استعفا نکرده است

گرشاسبی: طاهری استعفا نکرده است

3062
09:39
14 آبان 1396
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با رد استعفای علی اکبر طاهری گفت‌ که سرپرست باشگاه پرسپولیس استعفا نداده و او تنها برای مدتی عازم کربلا شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با رد استعفای علی اکبر طاهری گفت‌ که سرپرست باشگاه پرسپولیس استعفا نداده و او تنها برای مدتی عازم کربلا شده است.

 

به گزارش وب سایت نود، حمیدرضا گرشاسبی، با اشاره به نتایج جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: در آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس علاوه بر طرح موضوعات جاری باشگاه، آقای طاهری موضوع رفتن به زیارت کربلا در اربعین را مطرح کرد و گفت که طبق برنامه‌ریزی انجام شده از قبل، قرار است به سفر دو هفته‌ به کربلا برود.

وی افزود: اصلا بحث استعفای آقای طاهری مطرح نبوده و نیست. ایشان اعلام کردند که حدود ۲ هفته‌ در ایران حضور ندارند و بر این اساس هیات مدیره برای رفع و رجوع کردن امورات باشگاه تصمیم گرفت که من با هماهنگی اعضای هیات مدیره در نبود آقای طاهری مسئولیت باشگاه را بر عهده داشته باشم.

گرشاسبی افزود: خداحافظی که آقای طاهری با کارکنان باشگاه انجام داده نیز برای رفتن به کربلا بوده و ربطی به استعفا نداشته است. در جلسه هیات مدیره نیز هیچ بحثی درباره عدم بازگشت ایشان نه از سوی خودش و نه از سوی هیات مدیره مطرح نشد و خود آقای طاهری نیز هیچ صحبتی درباره عدم همکاری با پرسپولیس مطرح نکرد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: قرار است در این مدت من با همکاری هیات مدیره و در ارتباط با آقای طاهری، امور جاری باشگاه را تا بازگشت ایشان انجام دهم.

گرشاسبی با بیان اینکه نمی‌داند این موضوعات چگونه مطرح نمی‌شود باردیگر طرح استعفای سرپرست باشگاه پرسپولیس را رد و تاکید کرد که فعالیت من به عنوان جانشین سرپرست باشگاه موقت است.

 

2051

نظرات کاربران
بلوچ سرخ
این نیرنگ دشمنان است وبس
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷:۲۹
پاسخ
3
41
64
بالاخره دیر یا زود این اتفاق میفته و اونوقته که دیگه برانکو هم تمدید نخواهد کرد..
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳:۳۷
3
1
محمد
ظاهراً منصوریان ی چیز جدیدم ابداع کرد شومن بودن قرار بینی فوتبالیا اپیدمی بشه
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳:۰۹
پاسخ
40
2
الی
خداروشکر اگه این خبر واقعیت داشته باشه.......دکتر جون به خاطر ما هوادارها هم که شده بمون
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۶:۱۱
پاسخ
3
41