گرشاسبی: عالیشاه را امانت داده بودیم و قطعا نگاه تراکتورسازی در مورد او دلسوزانه است

گرشاسبی: عالیشاه را امانت داده بودیم و قطعا نگاه تراکتورسازی در مورد او دلسوزانه است

5617
13:42
17 اسفند 1396
سرپرست باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد باشگاه تراکتورسازی در مورد بازگشت عالیشاه به جمع سرحپوشان همکاری کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس ابراز امیدواری کرد باشگاه تراکتورسازی در مورد بازگشت عالیشاه به جمع سرحپوشان همکاری کند.

به گزارش وب سایت نود، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: صاحبان اصلی پرسپولیس هواداران هستند. از استان‌های دور و نزدیک امروز در تمرین حضور داشتند و یکسری مسائل را مطرح کردند و ما هم پاسخ دادیم تا نگرانی‌ها برطرف شود. اصل نگرانی‌ها را مطالب ناحق، دروغ و کذب درست می‌کنند. مطالبی که سریالی درست می‌کنند و منفی است.

وی افزود: از اصحاب رسانه می‌خواهم با توجه به شرایطی که پرسپولیس دارد و از نقل و انتقالات فصل آینده محروم، مطالبی بگویند که واقعیت داشته باشد. همین مسئله محرومیت از نظر روحی - روانی روی تیم تاثیر می‌گذارد. نمی‌گوییم خوب بنویسند، بلکه دروغ ننویسند و تیم را دچار حاشیه نکنند. سوالات هواداران به خاطر برخی از مطالب بودی که صحت نداشت. مثلا در مورد بازیکنی مطالبی نوشته شده بود که صحت نداشت، بازیکنی که حاضر است نصف هزینه سال قبل را بگیرد. برخی‌ها مطالبی می‌گویند که خدا را در نظر نمی‌گیرند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: امروز تمرین با نشاط بود و در تلاش هستیم کارها را برای اعزام تیم انجام دهیم. می‌دانید هر اعزامی چه مشکلات و هزینه‌هایی دارد تا تیم دچار مشکل نشود. پیگیر هستیم تا محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات هم برطرف شود. جا دارد از مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان تشکر کنم که در حضور اینفانتینو باز هم این دغدغه پرسپولیس را مطرح کرد. ما هم مکتوباتی را مطرح کرده و به شخص اینفانتینو داده‌ایم تا محرومیت پرسپولیس بخشیده شود. اگر هم نشد با دست بسته به جنگ رقبا می‌رویم.

وی درباره بحث بازگشت امید عالیشاه به جمع سرخپوشان و اینکه برای این بازیکن در تراکتورسازی مشکلاتی از قبیل اخراج شدن پیش امده است توضیح داد: ما بازیکنان مشابهی داشتیم که شرایط خاصی برای باشگاه ایجاد کردند اما مانع از رشد و شکوفایی آنها نشدیم. قطعا تراکتورسازی هم همین نگاه دلسوزانه را به بازیکنان دارد و به دنبال این نیست که شرایط را سخت کند. شخص آجورلو خودش در فوتبال است و به دنبال این مسائل نیست. خدمت سربازی عالیشاه احتمالا 19 بهمن به پایان رسیده است و باید مراحل ترخیصش انجام شود چون عالیشاه امانتی بوده که به خدمت سربازی رفته و الان باید این امانت به باشگاه خودش برگردد .

سرپرست باشگاه پرسپولیس درخصوص رابطه خوبش با آجورلو و اینکه می توان از این رابطه برای حل مشکل استفاده کرد عنوان کرد: قطعا بحث نوراللهی هم با همین محبت آجورلو و فرماندهان محترم حوزه نظام وظیفه انجام شده مطمئن باشید ایشان با این بازیکنان همراه بوده‌اند و الان هم به آنها کمک می‌کنند. جای نگرانی نیست و موضوع ان‌شاءالله حل می‌شود.

گرشاسبی در خصوص عملکرد منشا و جلسه‌ای که در پایان تمرین با این بازیکن داشت خاطرنشان کرد: صحبت‌مان این است که منشا باید خودش بیشتر تلاش کند تا آماده‌تر شود هرچند که الان هم خوب است. اما باید از لحاظ روحی و روانی هم آماده باشد. ممکن است برای هر بازیکنی مسائلی روحی و روانی پیش بیاید اما اینها با صحبت حل می‌شود و مشکل خاصی نبوده، او دیروز می‌خواست بیاید باشگاه و سر بزند که ما وقت نداشتیم و اینجا صحبت کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که شایعه شده که می‌خواهید به فدراسیون کشتی بروید و ریاست این فدراسیون را برعهده بگیرید، اضافه کرد: خادم در فدراسیون زحمات زیادی کشیده است و ان‌شاءالله در مسابقات حساس پیش رو و المپیک برمی‌گردد و کمک می‌کند. این موضوع شایعه است و ادامه دادن آن هم کذب است و هیچ موضوعی نیست.

 

2051

نظرات کاربران
￵ارش
قبلا هم گفتم اینا حسادت میکنن به ابی و قرمز از اینکه تیم چهارم کشور هستن ناراحتن و هر چی زور میزنن نمیتونن خودشونو مطدح کنن مگر با دادان شعارهای ناجور تو استادیوم.ادعاهای بی اساس یکیش اینکه ما پر طرفدارترین باشگاه ایرانیم .
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰:۱۳
پاسخ
22
77
جواب سولدوز
زیاد حوصله ندارم واست توضیح بدم فقط میگم اون نظر سنجی زمانی بود کا تازه اومده بودین لیگ برتر هنوز اونقد متفور نبودین ما هم رای دادیم بهتون چون تازه اونده بودیم هوادارا تراکتور پر شور بودن .اگه اون نظر سنحی رو قبول دلری ده ها نظر سنحی بعد اونم قبول کن که زیر ده درصد رای اوردین اینکه هر نظر سنجی به نفتون نباشه رو بگین تقلبه از روی تعصب هست و عیر متطقی.دیگه هیچ وقت تو هیچ نظر سنجی تراکتور رای نمیاره چون کسی دل خوش دیکه از تراکتور نداره نه ابی نه قرمز دیگه بهتون رای نمیدن که بعد ما رو هم تراکتوری بدونین .اگه یه نظر سنجی برنده شدین من میام همینحا عذر میخوام و قبول میکنم شما پر هوادارترین باشگاه اسیا هستین .ولی تو خواب دیگه نظر سنحی برنده شین
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۸:۲۴
3
15
جادوگر
سولدوز خانوم ار آبرو نگو که هنوز پروندها از دم در فیفا بیرون نرفته راستی فصل بعد قراره بازیکنان کدوم تیما رو اغوا کنید
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹:۲۸
5
22
￵ارش
چهار چرخ محبوبیتش جهانی شده چهل میلبون تورک طرفدارشون هشتاد میلیون تورکای ترکیه هشت میلبون اذربایجان .ببخود نیس میگن بعد منچستر اول اخه ۱۳۰ میلیون هوادار دارن .باشه شما تو جهان اول البته بعد منچستر
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۵:۳۵
6
20
پرسپولیس
اخه چرا حرف بی ربط میزنین من خودم ترکم و طرفدار پرسپولیس خودمم بچه تبریزم پرسپولیس پر طرفدار ترین تیم اسیاست
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۲:۵۵
9
25
سولدوز تراختور
در ج ارش چرا همش اسم استقلالو کنار کامنتت میاری که مثلا لایک بگیری؟؟اخه بزار یه هفته از ابروریزی که جلو اینفانتینو کرده این بگذره بعد بیا در مورد شعار ما حرف بزن ماهر چی گفتیم فقط جواب شما رو دادیم.من میگم چهل درصد مردم ایران تورکن.ترکیه میگه پرطرفدارترین تیم تورک جهان تراختوره.اقا یه تیمی که پرشورترین رای رو گرفته نمیتونه پرطرفدارترین باشه؟؟خودتونو با مایی که تو کل کشورهای همسایه طرفدار داریم مقایسه نکن برادرم شما چرا اینقد میسوزی جعل پولیسی.‌.
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۰:۱۷
75
24
هادی
جناب گرشاسپی ای کاش توضیح بدین آقای عالیشاه تو چند مدتی که سربازی بوده چه کار مثبتی داشته جز خوردن و خوابیدن ؟ ضمنا حمایت از کسی که برخلاف قانون عمل کرده بزرگترین اشتباهه. امیدواریم همون برخوردی که در قبال تخلفات بقیه سربازان مملکت صورت گرفته با ایشونم صورت بگیره و عدالت رعایت بشه.
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۸:۱۲
پاسخ
90
28
دختر پرسپوليسي
سولدوز انشالله تراكتور سقوط كنه تا ديگه حق تيماي ديگرو نخوره و درس عبرت واسه بقيه بشه
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۱:۲۹
7
24
حمید
مگه تقصیر عالیشاه بوده که تراکتور محروم بوده.دیگه ۲سال اونجا بوده و مدت سربازیش تموم شده چون حالا تراکتور نمیتونسته بازیکن بگیره باید ۲سال دیگه بمونه.خود تراکتور میتونست عالیشاه یا بقیه سربازاشو حداقل بفرسته به تیم های نظامی دیگه تا بازی کنند.تراکتور حاضر شد سکو بشینند ولی تیم ملوان یا فجر نروند
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷:۱۰
13
72
صدر قرمزش قشنگه
قانونش اوکی بشه که هر تیم بتونه سرباز بگیره قول میدم شماها بر میگردین همون دسته 1
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۱:۰۲
19
69
Ho3ein
عالیشاااااااااه ♡♡♡♡♡♡
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۱:۴۶
پاسخ
28
105