گرشاسبی: قهرمانی برازنده برانکو است/ خیلی‌ها خواهان حضور در پرسپولیس هستند

گرشاسبی: قهرمانی برازنده برانکو است/ خیلی‌ها خواهان حضور در پرسپولیس هستند

14116
18:00
20 اردیبهشت 1395
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: قهرمان تیمی نیست که روی سکو برود، بلکه آن تیمی است که هوادارانش از عملکردش راضی باشند و بدانند که هیچ‌گاه در زمین کم‌فروشی نکرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: قهرمان تیمی نیست که روی سکو برود، بلکه آن تیمی است که هوادارانش از عملکردش راضی باشند و بدانند که هیچ‌گاه در زمین کم‌فروشی نکرد. 

به  گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه مجمع فدراسیون گلف در جمع خبرنگاران در خصوص بودجه فصل آینده پرسپولیس اظهار داشت: امسال از حمایت اسپانسر استفاده کردیم و باید در هیئت مدیره صحبت کنیم و در این خصوص تصمیم بگیریم. با توجه به قانون باشگاه‌های حرفه‌ای در استفاده از بودجه دولتی منع قانونی وجود دارد و باید به سمت بخش خصوصی حرکت کنیم. اسپانسر این فصل پرسپولیس خوب بود و بعد از جلسه هیئت مدیره اگر همه اعضا رضایت داشته باشند، همکاری را ادامه می‌دهیم تا پرسپولیس روی پای خودش بایستد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه این تیم به گمان بسیاری حتی در صورت دومی در لیگ هم قهرمان است، گفت: در حال حاضر پرسپولیس شخصیت قهرمانی دارد ولی قهرمان  تیمی نیست که روی سکو برود، بلکه آن تیمی است که هوادارانش از عملکردش راضی باشند و بدانند که هیچ‌گاه در زمین کم‌فروشی نکرد.

وی در ادامه تاکید کرد: پرسپولیس با همدلی هیئت مدیره و تلاش طاهری و شخصیت برانکو به تیمی تبدیل شده که شخصیت قهرمانی دارد و ایستادن بر سکوی نخست برازنده اوست. با این اوضاع و براساس کارهای کارشناسی، اوضاع پرسپولیس به گونه‌ای است که صد درصد قهرمان خواهد شد.

گرشاسبی در خصوص اینکه بیرانوند مدعی مذاکره پرسپولیس با وی شده است، گفت: تا آخرین بازی تمام نشود در خصوص صحبتی نمی‌شود و جلسه هیئت رئیسه تشکیل نشده و کادر فنی تصمیم نگیرد اتفاقی نمی‌افتد با توجه به وضعیت پرسپولیس خیلی‌ها خواهان حضور در پرسپولیس هستند.

20441

نظرات کاربران
مهرداد
چارتقلال 4444 خخخخخ
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۵:۱۱
پاسخ
0
0
فواد
تو تیمهای بزرگ یا باید بازیکنی بیاد که شناخته شده نیست،مثلا طارمی فصل گذشته که خودشو برای اثبات به هر دری زد،یا اگر معروف حتما متاهل باشه که نیاد از اسم باشگاه سو استفاده کنه واسه عشق حال مثلا آقای مکانی،به نظر من گلر استقلال اهواز بهترین گزینه اس،هم نترس هم واکنشهای خوبی نشون میده،بیرانود،مظاهری،بیان خودشونو گم میکنند،مثل زمانی که شهاب گردان اومد فوتبالشونم خراب میشه
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷:۲۴
پاسخ
2
3
مهدی طالبی
درسته که هواداران راضین درصورتی که بازی اخرو هم ببریم اگه با تفاضل گل قهرمان نشیم کسی اعتراض نمیکنه غیر اینصورت اگه مساوی بشه انتقادات زیاد میشه چون خیلی وقته قهرمان نشده پرسپولیس ایشالاه که قهرمانیم
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۶:۳۵
پاسخ
7
33
زندگیم پرسپلیسه
پرسپولیس چه ببره چه ببازه مهم نیست ما همیشه پشتشیم ما با یه برد تیممون عاشق پرسپولیسمون نشدیم که با یه باخت از بین بره بچه های تیم ثابت کردن که لیاقت قهرمانی رو که دارن هیچ لیاقت قهرمانی تو اسیا رو هم دارن احسنت به شرف تک تکشون که مثل مرد و با غیرت بازی میکنن بازی جمعه چه باخت داشته باشه چه برد همه با هم میریم ورزشگاه و تیمم محبوبمونو تشویق میکنیم یه ارتش پشت تیمه ششتقلالیا :-|
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۵:۴۱
0
8
دختری ساکن کره ی قرمز
به امید خدا و با تلاش بازیکنا 24 اردیبهشت 24 امین قهرمانیمون رو به یاد 24 ابدی جشن میگیریم.زنده باد پرسولیس و پرسپولیسی
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۸:۵۰
پاسخ
2
42
نیما
انشاءالله قهرمانیم
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۲:۵۳
پاسخ
1
44
فیروزجاه
بیرانوند رو فراموش کنین رشید مظاهری رو بگیرین
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۴:۳۸
پاسخ
37
24
666666
عشق است بیرانوند
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۶:۵۵
6
28
666 666
دقیقا
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۳:۲۰
پاسخ
3
61
سرخ قهرمان
ششتقلال چی شد؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخ
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۴:۲۵
پاسخ
5
91
امیرحسین
واقعا گل گفتی آقای گرشاسبی!هواداران ارتش سرخ از بازیکنان،کادرفنی و مسئولین تیم دراین فصل رضایت کامل دارند چرا که علی رغم بی مهری ها در زمین فوتبال این تیم با شایستگی تمام تا به اینجای کار جلو آمده و اینک برای قهرمانی وتقدیم جام به روح کاپیتان فقید و عزیزمان هادی نوروزی میجنگه... ایشالا باحمایت120هزارنفری روز جمعه راه آهن رو6تایی میکنیم و جام رو هانی کوچولو بالای سر میبره
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۲:۰۶
پاسخ
3
128
علی 6×4=24 ابدی
امیدواریم که همین ترکیب از هیئت مدیره و مدیر عامل و کادر فنی چندین سال بمانند در راس کار . بخدا که با این ترکیب رویایی میتونیم براحتی قهرمان آسیا بشیم .
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۰:۱۳
1
48