گرشاسبی: مقابل نساجی با احتیاط بازی کردیم

گرشاسبی: مقابل نساجی با احتیاط بازی کردیم

2222
23:05
21 شهریور 1397
حمیدرضا گرشاسبی تأکید کرد، تیم فوتبال پرسپولیس در مصاف با نساجی مازندران با احتیاط کار کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - حمیدرضا گرشاسبی تأکید کرد، تیم فوتبال پرسپولیس در مصاف با نساجی مازندران با احتیاط کار کرده است.

به گزارش وبسایت نود،  حمیدرضا گرشاسبی پس از پیروزی 2 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس برابر نساجی مازندران اظهار داشت: با توجه به اینکه پنج روز مانده به بازی خیلی حساس مقابل الدحیل قطر، برنامه بچه‌ها یک مقدار احتیاطی بود، چون با کمبود نیرو مواجه هستیم. به نظرمن در کل بچه‌ها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد بدهی‌های باشگاه متبوعش و خطری که این باشگاه را تهدید می‌کند، گفت: بالاخره همه در خطر هستیم!

گرشاسبی درباره حواشی و درگیری‌هایی که در نیمه دوم به وجود آمد، عنوان کرد: در مورد داوری کارشناسان نظر می‌دهند، اما در مسابقه ما در اهواز که این همه وقت تلف کردند، توپ را بیرون زدند و چهار بار فرصت آب خوردن به بازیکنان دادند، داور فقط چهار دقیقه وقت تلف‌شده گرفت، اما بازی امروز پنج دقیقه وقت تلف‌شده داشت!

وی درباره وضعیت پرونده پرسپولیس و ارسال مدارک سرخپوشان به کنفدراسیون فوتبال آسیا خاطر نشان کرد: در این باره فدراسیون اطلاع‌رسانی می‌کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به صحبت‌های علی دایی هم گفت: منتظریم تا پرونده AFC ما تمام شود و بعد در این مورد صحبت می‌کنیم.

 

1004

نظرات کاربران
ارتش سرخ
عجب تیمی داریم ما.... با ۱۳ بازیکن روی هر چی تیم رو که ۳۵ بازیکن دارن رو کم کردیم
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۳:۴۷
پاسخ
5
42
امیدوحیدیفر
یک زنگ بزنیدپسروزیر براتون دلاردولتی بیارن
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۴:۱۴
پاسخ
38
6
شازده آبی
انصافا چرا چارپولیسیا مصدوم نمیشن؟؟؟؟ چون احتیاط میکنن؟؟؟؟
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۰:۳۱
پاسخ
40
6
عشقممم نیمار
با احتیاط؟؟؟ :-P اما عاقای گرشاسبی من چیزه دیگ‌دیدم... :-P دیدم ک بازیکنای شیشپولیس با تمام‌وجود و با درگیری فراوان ..بازی میکردن.. :-P عاقای گرشاسبی خدارو‌شکر کنید ک با گل بخودی ..اخراج‌نشدن‌کامیابی نیا .. کمک‌داور ک‌ با اخراج بازیکن نساجی...کارتونو راحت کرد..تونستید با این همه کمک و سانس... نتیجه کسب کنید... :-P
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۳:۱۰
پاسخ
39
8
زانیار
داوری همیشه به ضرر پرسپولیس باید باشه اقایون کمیته داوران ؟؟؟؟
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۲:۳۷
پاسخ
7
40
am ir
با تشکر از مربی خوبمون برانکو و همه بچه ها و تماشاگرای عزیز.به هر حال با نیمکت خالی داریم جلو میریم و بازیها رو با احتیاط و دقت زیاد در میاریم.به امید موفقیت.
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۲:۲۳
پاسخ
6
42