گرشاسبی: هیأت مدیره به من اختیار تام داده است/ اگر حرفی از استعفا بوده من بی‌خبرم

گرشاسبی: هیأت مدیره به من اختیار تام داده است/ اگر حرفی از استعفا بوده من بی‌خبرم

6846
18:49
14 آبان 1396
عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:طاهری پیاده به کربلا و نجف می‌رود و سپس عازم مشهد خواهد شد و به همین دلیل مدت زمان سفر او طولانی خواهد بود!

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:طاهری پیاده به کربلا و نجف می‌رود و سپس عازم مشهد خواهد شد و به همین دلیل مدت زمان سفر او طولانی خواهد بود!

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس ، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص خداحافظی علی‌اکبر طاهری از کارمندان باشگاه پرسپولیس و سفرش به عتبات عالیات صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

صحبت از رفتن علی‌اکبر طاهری از پرسپولیس مطرح شده و او دیروز از همکارانش در این باشگاه خداحافظی کرد و حلالیت طلبید.

به هر حال بحث سفر کربلا در میان است و این سفر می‌طلبد که شما خداحافظی کنید و از همه حلالیت بطلبید. طاهری بابت همین سفر دو هفته از هیأت مدیره مرخصی گرفته تا بتواند به سفرش برسد.

پرسپولیس در شرایط حساس و روزهای تاثیرگذاری قرار دارد و این عجیب است که طاهری در این شرایط بخواهد دو هفته به مرخصی برود. آیا این عجیب نیست؟

به هر حال طاهری می‌خواهد پیاده به کربلا برود و پیاده هم بازگردد! او همچنین در مسیر بازگشت 2 روز هم به مشهد مقدس خواهد رفت و بعد از آن به تهران می‌آید که در این شرایط او دو هفته از هیأت مدیره مرخصی گرفته است.

در برخی رسانه‌ها عنوان شده که شما سرپرست موقت شده‌اید.

نه اینطور نیست. به دلیل اینکه طاهری دو هفته به این سفر می‌رود هیأت مدیره به من اختیار تام داده تا کار را انجام دهم و به نوعی نماینده هیأت مدیره هستم.

اما بهر حال قبول دارید که بوی استعفا به مشام می‌رسد؟

الان که با شما دارم صحبت می‌کنم چیزی به عنوان استعفا مطرح نیست!

 تا الان؟ یعنی شاید بعدا اتفاقات دیگری بیفتد؟

گفتم که تا الان چیزی مشخص نیست. شاید اگر چیزی مبنی بر استعفا هم در میان باشد من در جریان آن نیستم.

در این شرایط تکلیف پرسپولیس چه می‌شود که برای آسیایی شدن تا چهارشنبه فرصت دارد؟

ما بیش از 90 درصد مسائل را حل کرده‌ایم و فقط چند نفر باقی مانده‌اند که آنها را هم در حال حل و فصل کردن هستیم.

این چند نفر چه کسانی هستند؟

برخی از بازیکنان داخلی و خارجی هستند که بدهی آنها در حال تسویه شدن است.

اما قبول دارید تعداد طلبکاران پرسپولیس زیاد است؟

ما اکثر کارها را پیش برده‌ایم و برای بازپرداخت سایر طلبکاران با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ توافق کرده‌ایم تا از طلب پرسپولیس بردارند تا تسویه حساب صورت بگیرد.

یعنی قرار است سازمان لیگ طلب‌های پرسپولیس را پرداخت کند؟

بله اما نه به صورت یکجا بلکه به این صورت که به مرور از آورده‌های پرسپولیس به سازمان لیگ کسر شده و طلب طلبکاران پرداخت می‌شود.

آقای گرشاسبی! شفاف بگویید که آیا علی‌اکبر طاهری از پرسپولیس استعفا داده است؟

تاکید می‌کنم که تا این لحظه چنین چیزی مطرح نبوده اما به هر حال شکل سفر به کربلا به گونه‌ای است که شما باید از همه حلالیت بطلبید.

اما به ما این حق را بدهید که قانع نشویم چرا که در این شرایط مرخصی دو هفته‌ای برای مدیرعامل پرسپولیس خیلی عجیب است.

به هر حال طاهری به نجف، کربلا و سپس مشهد می‌رود و بعد از زیارت به تهران بازمی‌گردد. به همین دلیل مدت زمان سفر او طولانی است.

 

1004

نظرات کاربران
HA
آقای طاهری طبق قانون منع بکارگیری بازنشسته ها که بیست آبان به جریان میفته نمیتونه دیگه مدیرعامل پرسپولیس بمونه... دوستان پرسپولیسی که میگن غرض ورزی وزیر و فلانه اشتباه نکنن.. بنده خدا وزیر دیگه چیکار کنه که هواداران پرسپولیس متوجه بشن که دلش با پرسپولیسه؟ نگران هیچی نباشید وزیر همه جوره پشت پرسپولیسه...
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۷:۲۵
پاسخ
28
15
ایلیا
امیدواریم طاهری بمونه اما اگر نمونه و برانکو حفظ شه آب از آب تکون نمیخوره فاجعه وقتیه ک برانکو تمدید نکنه اونوقت تیم بهم میریزه چیزی که خیلیا دنبالشن، بالاخره نمیتونن ببینین و شاید به نفعشون نیست پرسپولیس یا استقلال دوباره قدرت بلامنازع ایران باشن و فوتبال دو قطبی باشه
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۰:۴۳
پاسخ
1
28
soheil
مدیرعاملی که با دروغ و ریا شروع کنه تا آخرش معلومه چی میشه
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۴:۰۶
پاسخ
10
28
یه استقلالی ضخم خورده
خدا وکیلی چیو ماس مالی میکنی؟ مشخصه بیرونش کردین . هرچند تیم رقیب ماست ولی نمیشه چشم رو حقیقت بست اقای طاهری واقعا مدیر خوبی هست مثل حاج فتل ما کار بلده ولی شماها بیرونش کردین واسه منافع خودتون. امثال شما باید خجالت بکشید شما نماینده میلیون ها هوادار هستین باید منافع باشگاه رو در نظر بگیرید نه خودتون
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۱:۴۰
پاسخ
2
34