گرشاسبی: ۹۵ درصد خواسته‌های برانکو را در نقل‌وانتقالات برآورده کردیم

گرشاسبی: ۹۵ درصد خواسته‌های برانکو را در نقل‌وانتقالات برآورده کردیم

11691
12:12
23 خرداد 1397
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه تا الان توانسته‌ایم تقریباً ۹۵ درصد خواسته‌های برانکو را در فصل نقل‌وانتقالات برآورده سازیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه تا الان توانسته‌ایم تقریباً ۹۵ درصد خواسته‌های برانکو را در فصل نقل‌وانتقالات برآورده سازیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حمیدرضا گرشاسبی در مورد فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما تا اینجای فصل نقل‌وانتقالات توانسته‌ایم تقریباً 95 درصد خواسته‌ای آقای برانکو را برآورده سازیم.

با رفیعی در حال مذاکره هستیم
وی در پاسخ به این پرسش که «مذاکرات باشگاه پرسپولیس با سروش رفیعی به کجا انجامید؟»، افزود: در این مورد گمانه‌زنی‌های زیادی در رسانه‌ها می‌شود، اما واقعیت امر این است که ما تا زمانی که با بازیکنی به توافق نهایی نرسیم، آن را اعلام رسمی نخواهیم کرد. مسلماً این بازیکن یکی از گزینه‌های پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات است و در حال مذاکره با او هستیم.

در مورد ترابی ما تصمیم‌‌گیرنده نیستیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس راجع به راهکارهایی که این باشگاه به باشگاه سایپا برای به خدمت گرفتن مهدی ترابی ارائه کرده است نیز خاطرنشان کرد: در این مورد اقداماتی انجام داده‌ایم، اما تصمیم اصلی بر عهده باشگاه سایپاست. هر تصمیمی که این باشگاه در مورد ترابی بگیرد برای ما قابل احترام است.

پول داشتیم دایی را روی سرمان می‌گذاشتیم
وی درباره طلب چند میلیاردی علی دایی از پرسپولیس و گلایه این مربی از مسئولان این باشگاه به خاطر اهمیت ندادن به مطالباتش تصریح کرد: ما اگر پول داشتیم اولویت‌مان در پرداخت مطالبات علی دایی بود. او خودش هم می‌داند که وضعیت مالی باشگاه ما چطور است. مطمئن باشد چنانچه وضعیت‌مان اسفناک نبود دایی را روی سرمان می‌گذاشتیم. الان هم پرداخت طلب دایی جزو اولویت‌های ماست.

الان زمان تحقیق و تفحص از سرخابی‌ها نبود
گرشاسبی در واکنش به این پرسش که «چرا مجلس شورای اسلامی بدون توجه به هزینه‌های هنگفت برخی باشگاه‌های صنعتی در فوتبال، طرح تحقیق و تفحص از دو باشگاه سرخابی را در برنامه‌های خود قرار داده است؟»، گفت: به نظر من الان وقت رسیدگی به این موضوع نبود. البته هر تصمیمی که گرفته‌اند برای ما قابل احترام است. اما این موضوع یک حسن هم دارد و اینکه در جاهایی که حق باشگاه پرسپولیس خورده شده است ما می‌توانیم در این طرح موضوع را پیگیری کرده و ان‌شالله به حق‌مان برسیم. خیلی از مسائل پیرامون حق و حقوق این دو باشگاه است که امیدواریم به آنها هم رسیدگی شود.

بعضی تصمیمات سلیقه‌ای چالش‌هایی را برای ما به وجود آورده است
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد سکوتش در رابطه با اشتباهاتی که در جذب برخی بازیکنان در فصول گذشته در باشگاه پرسپولیس توسط مدیران قبلی صورت گرفته و باعث شده است این باشگاه در شرایط فعلی مجبور به پرداخت چند صد میلیون به آنها شود، یادآور شد: اینها پرونده‌هایی است که گردن باشگاه بوده و ما هم وظیفه داریم به آنها رسیدگی کنیم. دنبال این هم نیستیم که تقصیرات را گردن مدیران قبلی بیاندازیم. اینها اتفاقاتی است که در پرسپولیس رخ داده و قطعاً هر فردی در باشگاه پرسپولیس مسئولیت می‌پذیرد دوست ندارد با اقدامات نادرست کارها را خراب کند، بلکه به دنبال پیشبرد کارهای اجرایی باشگاه است. اما خب بعضی کارهای سلیقه‌ای چالش‌هایی را برای ما به وجود آورده که بعضاً قابل حل هستند و برخی از آنها هم گره‌هایی دارند که با دندان باز می‌شوند. الان هم وظیفه ماست برای اینکه باشگاه تهدید به محرومیت نشود با چنگ و دندان بدویم تا به پرونده‌های مربوط به مطالبات باشگاه رسیدگی کنیم.

مدیری نیستم که پول‌مان از اسپانسر را جلوتر از زمانش بگیرم
وی راجع به اینکه گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالباتش مجبور شده حق و حقوق خود از اسپانسر را زودتر از زمان تعیین شده دریافت کند، عنوان کرد: نه، ما طبق برنامه و جدول پول‌مان را از اسپانسر گرفته‌ایم. حداقل اینکه باشگاه ما نگرفته است. کاری با باشگاه‌های دیگر ندارم، اما من از این کارها نمی‌کنم تا در این مرحله کارهای باشگاه را پیش ببرم، اما بعد بگویم خداحافظ شما و برای مدیران بعدی مشکل تراشی کنم.

در کرواسی اردو می‌زنیم
گرشاسبی در مورد محل اردوی پرسپولیس در تعطیلات تابستانی نیز گفت: تا این لحظه کرواسی محل اردوی ماست و اگر مشکل خواستی پیش نیاید در این کشور اردو می‌زنیم.

کمتر بازیکنی می‌پذیرفت با شرایط سختی که ما داریم قرارداد ببندد
سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان با اشاره به مشکلاتی که این باشگاه در فصل نقل‌وانتقالات داشت، اضافه کرد: ما در جذب بازیکن از دو منظر خیلی تحت فشار بودیم. یکی اینکه باید بازیکن را به باشگاه کشانده و در مورد جذب او و پیشنهادات مالی که ارائه می‌دهد، مذاکره می‌کردیم، اما فشار اصلی مربوط به آن می‌شد که کمتر بازیکنی می‌پذیرفت به خاطر شرایط خاص پرسپولیس و محرومیتش از جذب بازیکن پای میز مذاکره با ما بنشیند. به‌هرحال هر بازیکنی قصد مذاکره با ما را داشت اول به این فکر می‌کرد که شش ماه نمی‌تواند برای تیم‌مان بازی کند و شاید مجبور شود بیرون بماند و یا قرضی به تیم دیگر برود.

به احتمال 90 درصد پنجره نقل‌وانتقالات به روی ما باز نمی‌شود
وی همچنین خاطر نشان کرد: این معضل گریبانگیر ما شده بود و به هر یک از نفراتی هم که جذب کردیم گفتیم بنا را بر این بگذارید که پنجره نقل‌وانتقالات به روی ما باز نخواهد شد و باید با شرایط کنار بیاید. به هر حال به احتمال 90 درصد پنجره به سوی ما باز نخواهد شد، چرا که تا الان فیفا هیچ رأیی را برنگردانده و الان هم خیلی سخت است که بخواهد رأی خود را بشکند. این موضوع را به بازیکنان جدید‌مان گفتیم و تأکید داشتیم یا باید با تیم تمرین کنند یا اینکه قرضی راهی تیم دیگری شوند. در واقع می‌خواهم بگویم ما خیلی شفاف با بازیکنان مدنظرمان مذاکره و در شرایط سخت و نابرابر بازیکن جدید جذب کردیم.

 

2051

نظرات کاربران
Takzang1984
وقت بخیر مهدی ترابی رو بتونن جذب کنن محشر میشه (هرچند باشگاه سایپا به این راحتی رضایت نامه نمیده )...این پسر حرف نداره... مهدی ترابی : باهوش - گلساز - گلزن ....دلش با پرسپولیس
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸:۱۷
پاسخ
5
6
محسن
باسلام خدمت هواداران محترم پرسپولیس در مورد نقل وانتقالات میخواستم به مدیران پرسپولیس یک مطلبی را عرض کنم آقای گرساسبی وآقای پنجعلی که دایم دارن میگن پنجره بسته است وهیچ بازیکنی حاضر نمیشه نیم فصل بیرون باشه بر فرض محال که این حرفشون درست باشه وما نتونیم بازیکن بزرگسال جذب کنیم شما ها فقط به فکر جیب مبارکتون هستین آخه این همه پیشکسوت مدعی داریم تو باشگاه که هرکدومشون مال یک استان کشور هستند واقعا تو بین این همه استعداد در کشور هر کدومشون نمیتونن دو یا سه نفر بازیکن جوان خوب معرفی کنن تا باشگاه با هاشون قرارداد پنج ساله ببنده به خدا همه بازیکنا از خداشون هست به نیم فصل به خاطر پرسپولیس فقط تمرین کنن آقای پنجعلی شما یی که میگی مدیر های قبلی آگاهانه تیم را نابود کردند الان نوبت شما هست که این وضعیت رادرست کنی راه حلش رابالا اشاره کردم بهش چرا باید استقلال همه بازیکنای تیم جوانان وامید رابگیره وبعد قرض بده یه تیم دیگه وموقع به اوج رسیدنشون اونا را با قیمت مناسب به تیمشون بیارن آخه سهل انگاری تا کی پیشکسوت محترم باشگاه آقای استیلی که به عنوان مدیر تیم امید هستن واقعا نمیتونه چند تا بازیکن خوب برا تیم معرفی کنه به باشگاه به خدا مامیتونیم با بازیکن های جوان لیگ دسته اول وحتی استعدادهای خوب کشور قرارداد ببندیم وبه صورت قرضی به تیم های دیگه بدیم یه موضوع دیگه آقای برانکو عزیز چرا شما به بازیکن رده سنی امید بازی نمیدی که بازیکن ها از ترس بازی نرسیدن بهشون قید بازی در تیم محبوب پرسپولیس را بزنن مثلا امثال عباسیان حسینی اسدی بهروند یا حتی الوان زاده به خدا اگه الوان زاده تا حالا قرضی تو یه تیم دیگه بود تو این پست حالا حالا ها بازیکن نمیخواستیم ازما گفتن بود امیدوارم گوش شنوایی باشه از طرف هوادار عاشق پرسپولیس از دورترین نقطه کشور
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۴۱
پاسخ
0
7
Ho3ein
آقای محترم‌چرا پول نداری دو پنجره نقل انتقالی بازیکن‌نگرفتین‌پس پولش رفته کجا؟ اسپانسر‌این‌همه‌پول میده این‌همه از طریق سامانه هوادری ملت دارن‌کمک میکنن بعد میگی پول نیست پول دایی رو بدیم
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱:۱۸
پاسخ
4
26
سیاوش
پنجره باز شد برا تنفس
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۱:۱۱
پاسخ
31
23
reza
خدا رو شکر کنین که پنجره بسته است وگرنه پولفوسول دوتا بازیکن دیگه بهتون غالب می کرد تو اردو!!!!!!
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲:۱۹
پاسخ
75
20
مهرشاد
چه خبر از بویان که قراربود شوت بزنه عینه تانک . خخخخخخخخخخخ
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰:۰۲
4
9
خطاب به هیسپولیسی
چه ربطی داشت؟
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۳:۴۳
1
4
Reza
هیس!! شیش تایی ها فریاد نمیزنند..
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴:۵۲
14
53
عشق قرمز
2تا بازیکن میشه 95%؟ !!!!!!!!
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲:۰۹
پاسخ
16
42
تاجی 4444
تازه این دو تا هم باید یکیشا حساب کنی همون مهدی شیری چون شریفی که تو لیست مازاد قلعه نویی بود و میخواست بره دوباره احیا بشه و برگرده چون شریفی خیلی سپاهانیه مثل خلعتبری میشه البته اون را چون مدیر عامل سپاهان حاضر نبود با لیگ امارات مذاکره کنه اومد تیم شما و بعد برگشت. البته کلا از سپاهان و تراکتور و تاج که بگذریم هرچی فک میکنم غیر ماهینی کسی روی تیمتون تعصب نداره اونم از ترس بازنشستگی تعصب داره.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۰۶
5
5
M.A.7
کاش بازیکنای بیشتری میوورد...یه بازیکن خیلی خوب.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵:۳۱
پاسخ
17
87
دبل.۶:::::::۶+۶
شما تاجی ها توهم داشتین... اما مثل اینکه این چن سال مزمن شده.... همون اسطوره جام ج ندیده مثال خوبیه..... خانزاده۲ جام جهانی باشه...ولی ف مجیدی خوابش را هم نبینه...
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۳۲
18
71
حمید
ولی اگه با این شرایط بد قهرمان بشیم خیلی میچسبه
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۷:۰۷
10
61
تاجی دو ستاره **
میدونید محرومیت از پنجره نقل و انتقالات یعنی چی؟ یعنی نمیتونید بازیکن جذب کنید :) همین دو سه نفریم که جذب کردین بخاطر نداشتن پیشنهاد درست و حسابی حاضر شدن تا نیم فصل بازی نکنند :) و قرار داد داخلی بستن یعنی حتی راحت میتونن نیم فصل اگر پیشنهاد خوبی داشتن قالتون بذارن :) آخ کدوم بازیکن نامی و خوبی حاضر میشه بخاطر شیشپولیس نیم فصل بازی نکنه؟ :) بازیکن با تعصب مثل روزبه هم که ندارین همچین کاری براتون بکنه :)
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸:۱۵
88
29
تاج سر فوتبال آسیا
پنجره بستس متوجهی؟ اون زمان ک جعل سند میکردین باید ب فکر این روزا می بودین هرکی خربزه بخوره....
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۰:۱۸
113
29
حبیب نارویی // بلوچ
اگه راهی پیدا میکردید ک مسلمان و برانکو با هم سازش پیدا میکردند بهتر بود....... . امیری ..و حاجی... قرارداد ندارن یادت باشه تمدید کنی باهاشون اگه وقت کردی.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴:۱۰
پاسخ
27
88