گروه اول لیگ قهرمانان؛ شکست منچستریونایتد، رقابت سخت بازل و زسکا برای صعود

گروه اول لیگ قهرمانان؛ شکست منچستریونایتد، رقابت سخت بازل و زسکا برای صعود

5954
01:11
02 آذر 1396
منچستریونایتد در سوئیس مقابل بازل شکست خورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - منچستریونایتد در سوئیس مقابل بازل شکست خورد.

به گزارش وبسایت نود، شب پنجم از دور گروهی لیگ قهرمانان در گروه اول با شکست منچستریونایتد و پیروزی بازل و زسکامسکو به پایان رسید. منچستریونایتد در شرایطی که می توانست صدرنشینی اش را با یک تساوی تثبیت کند، در دقایق پایانی گل خورد و بازنده زمین را ترک کرد.

در دیدارهای شب پنجم، زسکامسکو از ساعت 20 و 30 دقیقه به وقت تهران، به مصاف بنفیکا رفت که تیم روسیه ای بار دیگر موفق شد حریف قدر پرتغالی خود را شکست دهد. در این مسابقه شنیکوف در دقیقه 14 گلزنی کرد و سپس ژاردل به اشتباه در نیمه دوم دروازه خودی را باز کرد. به این ترتیب زسکا موفق شد با این برد، 9 امتیازی شود و اکنون این تیم روسیه ای شانس خوبی برای صعود به دور بعد دارد. آن ها فعلاً در رده سوم ایستاده اند.

اما در بازی مهم این گروه، منچستریونایتد در سوئیس میهمان بازل بود. یاران مورینیو برای تثبیت صدرنشینی خود تنها به یک امتیاز نیاز داشتند که در رسیدن به آن امتیاز، ناکام ماندند. یونایتد در نیمه نخست تیم برتر میدان بود. لوکاکو اولین فرصت یونایتد را به دست آورد که او قدر موقعیت تک به تک را ندانست. سپس ضربه سر فلینی خطرساز شد که توپ از نزدیکی های دروازه، برگشت داده شد. در ادامه یونایتد باز هم موقعیت های خوبی خلق کرد. ضربه مارسیال با دفع خوب دروازه بان حریف همراه شد. و یونایتد دو بار هم تیر دروازه را به لرزه در آورد که هیچ یک به گل ننشست.

اما نیمه دوم را باید از آنِ بازل دانست. تیم سوئیسی چند بار با شوت های از راه دور خطرساز شد. دو بار ضربات سری دیه موقعیت خطرناکی ایجاد کرد که رومرو سیوهای خوبی داشت. آن ها یک بار هم با ضربه سر لانگ تیر دروازه یونایتد را هدف گرفتند. در حالی که به دقیقه 89 می رسیدیدم و همه منتظر شنیدن سوت پایان بودند، یک سانتر زمینی از جناح چپ، با حضور به موقع لانگ همراه شد و این بازیکن با یک ضربه تمام کننده بازی را 1-0 کرد تا بازل با این برد، 9 امتیازی شود و مانع از تثبیت صدرنشینی یونایتد شود.

در این گروه منچستریونایتد 12 امتیازی است و اگرچه صعود این تیم قطعی نشده ولی با توجه به برتری یونایتد در بازی های رودررو، احتمال عدم صدرنشینی این تیم، کم است.

خلاصه بازی بازل 1-0 منچستریونایتد

 

1878

نظرات کاربران
وحید
صعود منچستر یونایتد قطعیه چون تو بازی رفت 3-0 بازل رو برد و تو هیچ شرایطی حذف نمیشه ولی صدر نشینیش قطعی نیست.
۰۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۴:۳۸
پاسخ
0
13
man.utd
آخه این چه ترکیبی بود واسه بازی به این مهمی ؟! لینگارد حتی لیاقت پوشیدن جوراب منچسترو هم نداره ، چرا بهش بازی میده ؟! همش تیم بره دفاع واسه مساوی ، خب گل میخوری دیگه
۰۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۶:۱۴
پاسخ
2
11