گروه اول لیگ قهرمانان؛ منچستریونایتد صدرنشین شد، بازل صعود کرد

گروه اول لیگ قهرمانان؛ منچستریونایتد صدرنشین شد، بازل صعود کرد

2238
01:06
15 آذر 1396
منچستریونایتد و بازل به عنوان تیم های اول و دوم راهی دور حذفی شدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - منچستریونایتد و بازل به عنوان تیم های اول و دوم راهی دور حذفی شدند.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد در آخرین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، موفق شد در خانه 2-1 زسکامسکو را شکست دهد و صدرنشین گروه اول شود، بازل هم با برتری 2-0 مقابل بنفیکا، راهی دور بعد شد.

در آخرین شب از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، در گروه اول مسابقات، منچستریونایتد در خانه پذیرای زسکامسکو بود. یاران مورینیو در نیمه اول صاحب توپ و میدان بودند و موقعیت های زیادی خلق کردند و حتی رشفورد یک بار تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد ولی این زسکامسکو بود که از تک موقعیت خود بهره برد تا به گل اول برسد. در آخرین دقیقه از نیمه اول، ژاگوئف در موقعیت آفساید موفق شد با اشتباه کمک داور تیمش را به گل برساند تا امیدهای زسکا برای صعود زنده شود.

اما نیمه دوم یونایتد به حریف اجازه نداد تا برتری خود را حفظ کند. یاران مورینیو اگرچه حتی با شکست 1-0 هم صدرنشین گروه می ماندند، ولی حمله کردند تا دور گروهی را با شکست تلخ در خانه پشت سر نگذارند، فشار یونایتد در نیمه دوم به ثمر نشست و طی دو دقیقه ورق برگشت. ابتدا در دقیقه 65، پاس بلند پوگبا درون محوطه با ضربه لوکاکو همراه شد و یونایتد به گل تساوی رسید.

یک دقیقه بعد بود که ماتا در پشت مدافعین حریف، رشفورد را صاحب توپ کرد، ضربه وی به گوشه دروازه بازی را 2-1 کرد و در نهایت یونایتد با حفظ این برتری، با 15 امتیاز دور گروهی را به پایان رساند.

در دیگر بازی این گروه، بازل در پرتغال هم موفق شد بنفیکا را شکست دهد. تیم سوئیسی در این مسابقه با گل های ال یونسی در دقیقه 5 و اوبرلین در دقیقه 65 به برد 2-0 رسید تا با 12 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی دور بعد شود.

به این ترتیب در گروه اول، یونایتد با 15 امتیاز و تفاضل گل مثبت 9 صدرنشین شد. بازل با 12 امتیاز دوم شد، زسکا با 9 امتیاز راهی لیگ اروپا شد و بنفیکا با 6 شکست، 14 گل خورده و تنها یک گل زده، در رده چهارم قرار گرفت.

1878

 

نظرات کاربران
Hadi UTD
عشق یونایتد همه جاییست. زنده باد یونایتد کبیر
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۰:۳۷
پاسخ
0
9