گروه پنجم لیگ قهرمانان؛ صدرنشینی لیورپول با پیروزی ۷ گله و صعود سویا

گروه پنجم لیگ قهرمانان؛ صدرنشینی لیورپول با پیروزی ۷ گله و صعود سویا

2434
01:05
16 آذر 1396
شاگردان کلوپ با پیروزی ۷ گله توانستند صدرنشین گروه پنجم لیگ قهرمانان شوند.

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان کلوپ با پیروزی ۷ گله توانستند صدرنشین گروه پنجم لیگ قهرمانان شوند. 

به گزارش وبسایت نود، هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان با برگزاری دو بازی در گروه پنجم انجام شد. در مهمترین بازی تیم لیورپول میزبان اسپارتاک مسکو بود. شاگردان کلوپ که برای تثبیت صدرنشینی به پیروزی در این بازی نیاز داشتند موفق شدند با ۷ گل از سد حریف روسی خود بگذرند. 

لیورپول بازی را طوفانی آغاز کرد و توسط کوتینیو (پنالتی دقیقه ۴ و ۱۵) و فیرمینو (دقیقه ۱۹) به گل رسید تا با پیروزی به رختکن برود. این تیم در دقایق ۴۷ و ۵۰ نیمه دوم هم توسط مانه و بار دیگر کوتینیو به گل رسید تا خیال کلوپ از پیروزی و صدرنشینی تیمش راحت شود. تیم میزبان در دقایق ۷۶ و ۸۵ هم توسط مانه و صلاح به گل دیگر رسید تا با ۲۳ گل زده در مرحله گروهی از این نظر رکورد جدیدی را برای تیم های انگلیسی ثبت کند. 

در دیگر بازی گروه تیم سویا با نتیجه ۱-۱ در خانه ماریبور متوقف شد اما به دلیل شکست اسپارتاک با ۹ امتیاز به عنوان تیم دوم صعود کرد. لیورپول با ۱۲ امتیاز صدرنشین شد و اسپارتاک هم با ۶ امتیاز در رده سوم جای گرفت. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
هادی
عشق است لیورپول
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۲:۱۸
پاسخ
0
4
Majid
امسال قهرمان لیورپول
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰:۴۴
پاسخ
1
6
محمد غیر سرخابی فقط نساجی
هیچ تیمی امسال قدرت حجومی لیورپول رو نداره سه تا ترکیب متفاوت حجومی میتونن بچینن با بازیکنای مختلف اکثرا تو بازیهاشون با ۴تا مهاجم بازی می‌کنن در اصل سیستمشون ۴-۲-۴ دوتا مدافع تو ژانویه بخرم شک نکنید امسال قهرمان چمپیون میشه تا الان هرچی ضربه خورد از دفاع بود اگ دوتا مدافع و یه هافبک دفاعی بخرن و تیمو حفظ کنن شک نکنین تا ۶ سال همین تیم قهرمان تمام جامها میشه ایکاش بازیکناش نرن اینفصل فصل بعد اگ قهرمان جزیره بشه و تو چمپیون هم خوب کار کنه دیگ هیچ بازیکنی از لیورپول جدا نمیشه فوق‌العاده رئیس کلوپو فقط دو تا دفاع یه هافبک دفاعی احتمالا تو ژانویه مدافع میخرن دیگ تو اروپا هیچکی حریفشون نمیشه
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۰:۴۹
پاسخ
8
35