گریزمن: احتمال انتقالم به منچستریونایتد وجود دارد

گریزمن: احتمال انتقالم به منچستریونایتد وجود دارد

2562
14:20
01 آذر 1396
گریزمن احتمال حضور در منچستریونایتد را رد نکرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - گریزمن احتمال حضور در منچستریونایتد را رد نکرده است.

به گزارش وبسایت نود، انتوان گریزمن ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید در تازه ترین مصاحبه اش، احتمال حضور در الدترافورد را رد نکرده است. این بازیکن تکنیکی و گلزن، در تابستان هم مورد توجه یونایتد قرار داشت و شیاطین سرخ آماده پرداخت رقم فسخ قرارداد وی بودند ولی گریزمن در نهایت به دلیل آن که اتلتیکو از خرید بازیکن محروم شد، ترجیح داد در این تیم بماند. او در مصاحبه اخیرش درباره آینده چنین گفته است:

در ژوئن قراردادم را تمدید کردم و تا سال 2022 با اتلتیکو قرارداد دارم. شاید در اینجا، عناوین قهرمانی را از دست بدهم و به جام خاصی نرسم ولی از حضور در اتلتیکومادرید خوشحالم. ولی این بدان معنا نیست که این باشگاه را ترک نخواهم کرد. هنوز در این باره تصمیم نگرفته ام. این موضوع به موارد زیادی بستگی دارد. به جز شرایط آب و هوایی، هیچ مشکلی با انگلیس ندارم و منچستریونایتد هنوز هم یک گزینه برایم محسوب می شود. ولی همان طور که گفتم، در اتلتیکو بسیار خوشحالم، مربی و هم تیمی های خوبی هم دارم. آن ها همیشه از من درباره آینده ام سوال می کنند.

در عین حال بایرن مونیخ خبر علاقه خود را به جذب گریزمن تکذیب کرده است.

1878

نظرات کاربران
علی
اگه واقعا بخواد جدا بشه منچستر باید هرطور که شده نیم فصل جذبش کنه. با اومدنش به تیم و گرفتن شماره 7 هم میتونه تا آخر فصل مشکل وینگ تیم رو حل کنه هم اینکه روحیه خوبی به تیم میده برای مبارزه واسه قهرمانی لیگ
۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۴:۳۷
پاسخ
2
16
Ggmu
مطمئن باش این انتقال طی دو پنجره ی آینده ی نقل و انتقالات ميفته ، ذره ای شک ندارم
۰۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۶:۲۵
2
12