گریزمن: احتمال انتقالم به منچستریونایتد وجود دارد؛ از بارسلونا، پاریسن ژرمن، تاتنهام و آرسنال پیشنهاد داشتم

گریزمن: احتمال انتقالم به منچستریونایتد وجود دارد؛ از بارسلونا، پاریسن ژرمن، تاتنهام و آرسنال پیشنهاد داشتم

3293
14:33
08 آذر 1396
گریزمن در مصاحبه اخیرش درباره مسائل مختلفی پیرامون گذشته و آینده اش صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - گریزمن در مصاحبه اخیرش درباره مسائل مختلفی پیرامون گذشته و آینده اش صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، گریزمن ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید که بعد از بحث های فراوان بالاخره در تابستان 2017 در اتلتیکو ماندنی شد، در مصاحبه اخیرش پیرامون مسائل مختلفی درباره گذشته و آینده اش صحبت کرده است، او مدعی شده که از تیم های مختلفی پیشنهاد داشته است. گریزمن همچنان انتقال به منچستریونایتد را محتمل می داند.

این ستاره فرانسوی در صحبت های اخیرش چنین گفته است:

منچستریونایتد هنوز هم یک گزینه است و احتمال انتقالم به الدترافورد وجود دارد، رابطه دوستانه خوبی با پوگبا دارم ولی او روی تصمیم برای آینده ام تاثیر نمی گذارد. همیشه شماره هفت را پوشیده ام چرا که بکام الگویم بوده است. نمی دانم آیا روزی پیراهن منچستریونایتد را به تن خواهم کرد یا خیر.

در سال 2011 وقتی گواردیولا سرمربی بارسلونا بود از این تیم پیشنهاد دریافت کردم ولی ترجیح دادم در تیم خودم بمانم. تاتنهام نیز در سال 2014 به دنبال جذب من بود. در تابستان 2015 پیشنهاد پاریسن ژرمن را رد کردم. در سال 2013 استعدادیاب باشگاه آرسنال با من تماس گرفت و از علاقه ونگر به جذب من گفت. برای این پیشنهاد صبر کردم، مدت زمان زیادی گذشت ولی باز هم نماینده آرسنال تاکید بر تمایل ونگر برای جذب من داشت. همچنان صبر کردم تا چند ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات، که متوجه شدم آرسنال قصد ندارد قدمی پیش بگذارد. از این که بعد از آن همه صبر عملی نشد، ناراحت شدم.

دوست دارم فوتبالم را در لیگ حرفه ای آمریکا و در تیم بکام به پایان برسانم.

1878

نظرات کاربران
Mamad
بیا منچستر , آفرین پسرم
۰۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۲:۵۵
پاسخ
12
20
بارسلونا❤
بهترین کار اینه که بره منچستر یونایتد
۰۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۳:۲۴
پاسخ
7
21