گزارش تمرین آبی‌پوشان

گزارش تمرین آبی‌پوشان

1943
17:55
05 مهر 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین ریکاوری تیم فوتبال استقلال بعد از بازی با ذوب آهن عصر امروز در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین ریکاوری تیم فوتبال استقلال بعد از بازی با ذوب آهن عصر امروز در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود ، تیم فوتبال استقلال یک روز پس از شکست مقابل ذوب آهن از ساعت 16 و 30 دقیقه در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برنامه‌های تمرینی خود را پیگیری کرد. هاشم بیگ زاده تنها غایب تمرین امروز بود.

سرپرست استقلال در این باره گفت: غیبت بیگ زاده با اجازه از کادرفنی بوده است.

*حنیف عمران‌زاده و یعقوب کریمی 2 بازیکنی که دوران مصدومیت را پشت سر گذاشتند امروز به تمرینات آبی‌پوشان بازگشتند. هر دو بازیکن بعد از خوش و بش با قلعه‌نویی مورد استقبال همبازینان خود قرار گرفت.

جواد زرینچه وقتی عمران‌زاده را دید به او گفت‌: دلمان برایت تنگ شده بود.

*باتوجه به سومین شکست پی در پی استقلال نارحتی در چهره بازیکنان پیدا بود و اکثر آنها در خصوص اتفاقات بازی روز قبل حرف می‌زدند.

*امیر قلعه‌نویی قبل از شروع تمرین بازیکنان را جمع کرد و 15 دقیقه با آنها به گفت‌وگو پرداخت. پس از صحبت‌های سرمربی استقللال جواد زرینچه حلقه اتحاد تشکیل داد و از آنها خواست طوری عمل کنند که روند آنها از بازی با ملوان تغییر پیدا کند.

* اعضای تیم ملی راگبی امروز در محل تمرین استقلال حضور داشتند و نظاره گر کارهای تاکتیکی آبیپوشان بودند.

*دکتر نوروزی امروز هم با لباس گرمکن به محل تمرین آمد و با بازیکنان مصدوم این تیم تمرین کرد.

*بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل ذوب آهن به میدان رفته بودند پس از تمرین ریکاوری تنیس فوتبال بازی کردند و مابقی نفرات در یک سوم زمین کار ترکیبی کردند.

*میرشاد ماجدی و رضا رجبی نفراتی بودند که در تمرین امروز حضور پیدا کردند.

*کریم بوستانی امروز به همراه دروازه‌بانان استقلال تمرین کرد.

*در تمرین امروز آبی‌پوشان تنها 10 هوادار حضور داشتند که در گوشه‌ای از زمین عملکرد آبی‌پوشان را نظاره کردند.

*‌تمرینات استقلال فردا  مجددا پیگیری خواهد شد.

 

کد/2020

نظرات کاربران
majid
امیرخان لطفا مثل سال اخری که قهرمان شدیم از هافبکهای بیشتری تو ترکیب تیم استفاده کن در واقع درسته 3 تا مهاجم ( ارش شهبازاده قاضی ) هرکدوم خصوصیات خاص خودشون رو دارند ولی در کل هر 3 تاشون مهاجم نوک یا هدف هستند و بهیچ وجه نمی تونند مثل یک هافبک نفوذی نقش یه وینگر یا بال چپ و راست رو بازی کنند(مثل بازی دادن به قاضی بعنوان بال چپ) چون باعث مصدومیت بازیکنان میانی و دفاع کناری میشه الان هم اگه از 5 هافبک 4231استفاده کنید و جلوی 4 مدافغمون دو تا هافبک دفاعی مثل آندو و ابراهیمی رو بزارید و جلوی اون دو تا 3 تا هافبک نفوذی مثل خسرو و کرار و یعقوب کریمی یا( رمضانی یا کریمیان ) بزارید و جلوشون یه تک مهاجم مثل قاضی یا (ارش یا شهبازاده) رو بزارید تمام مشکلات تیم حل میشه مثل مشکل مصدوم شدن هافبکها و دفاع های کناری که الان یکسال هست بخاطر شیوه غلط بازیمون ( بازی مستقیم اونهم نه مثل بعضی از تیمها که 5 دقیقه اخر بازی برای جبران نتیجه روی به این روش میارن بلکه تیم ما از دقیقه یک بازی با 3 مهاجم روی به بازی مستقیم میاره ) بطور مداوم در حال مصدومیتن و همینطور مشکل مالکیت توپ و ایجاد موقعیت گل زیاد
۰۵ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۱:۴۸
پاسخ
0
1