گزارش تمرین آبی‌پوشان

گزارش تمرین آبی‌پوشان

1880
16:53
26 آبان 1393
تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال در کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال در کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری شد.

به گزارش وب سایت نود، تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال از ساعت 15:30 امروز در زمین کمپ مرحوم حجازی پیگیری شد که محمد قاضی مثل روزهای گذشته در کلینیک حضور داشت و به محل تمرین نیامد.

*در ابتدای تمرین سرمربی استقلال برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و سپس از مربی بدنساز این تیم خواست برنامه‌های سرعتی و کششی را برای بازیکنان در نظر بگیرد.همچنین قلعه‌نویی برای حضور بازیکنان استقلال در مراسم افتتاح رستورانش از آنها دعوت کرد.

* آرش برهانی و حنیف عمران‌زاده که در تمرین صبح امروز با دیگر بازیکنان وزنه نزدند امروز در کارهای تاکتیکی شرکت کردند. البته برهانی همچنان با مربی بدنساز آبی‌پوشان کار کرد.

*از تمرین امروز آبی‌پوشان تنها 10 هوادار دیدن کردند که البته آنها در ابتدای تمرین با در بسته کمپ رو‌به رو شدند ولی بعد از چند دقیقه وارد ورزشگاه شدند.

* امیر قلعه‌نویی و بازیکنان استقلال در حاشیه تمرین امروز پیگیر وضعیت غلامحسین مظلومی بودند.برخی از بازیکنان هم تصمیم داشتند به عیادت پیشکوست این باشگاه بروند. همچنین سرمربی تیم استقلال از اعضای کادر فنی خواست تا در تماس با ملی‌‌پوشان از آنها بخواهند روز چهارشنبه حتما در تمرین شرکت کنند.

* میرشاد ماجدی در اواسط تمرین به کمپ مرحوم حجازی رسید و با قلعه‌نویی گفت و گو کرد.

*با صلاحدید کادر فنی تمرین تیم فوتبال استقلال فردا تعطیل است و بازیکنان به استراحت پرداخته و از روز چهارشنبه مجددا تمرینات را پیگیری خواهند کرد.

تیم فوتبال استقلال روز یک‌شنبه 2 آذر ماه در ورزشگاه آزادی تهران از ساعت 18 به مصاف پرسپولیس می‌رود.

 

2051

نظرات کاربران