گزارش تمرین آبی‌پوشان

گزارش تمرین آبی‌پوشان

2152
18:46
20 دی 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین تیم فوتبال استقلال عصر امروز در ورزشگاه المپیک کیش و زیر نور برگزار شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین تیم فوتبال استقلال عصر امروز در ورزشگاه المپیک کیش و زیر نور برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود ، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 18 و 15 دقیقه امروز در ورزشگاه المپیک جزیره کیش و زیر نور برگزار شد. درست در هنگام آغاز تمرین تیم استقلال اعضای تیم پیکان مشغول خروج از زمین بودند و در این لحظه بازیکنان استقلال و پیکان با هم رو در رو شدند.

مهدی رحمتی که چند روز پیش استقلالی‌ها را ندید و خیلی زود ورزشگاه را ترک کرد امروز با آرش برهانی و اکثر بازیکنان استقلال روبه‌رو شد و بعد از احوال‌پرسی با آنها به رختکن تیمش رفت. البته در این لحظات قلعه‌نویی مشغول خوش و بش با بهتاش فریبا بود.

*بهتاش فریبا پیشکسوت تیم استقلال که جزو کمیته فنی باشگاه پیکان است امروز نزد قلعه‌نویی رفت و سرمربی تیم استقلال نیز با وی خوش و بش کرد.

*در ابتدای تمرین بازیکنان به گرم کردن پرداخته و این در حالی بود که کادر فنی تیم استقلال و خود قلعه‌نویی پا به توپ شدند و با یکدیگر آقاوسط بازی می‌کردند.

*هلمکه بازیکنان آلمانی برزیلی استقلال نیز امروز به همراه برهانی در تمرین تیمش حضور داشت و در کنار بازیکنان دوید.

*هرایر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال به اردوی آبی‌پوشان اضافه شد اما در تمرین تیمش شرکت نکرد. وی قرار است از فردا با استقلالی‌ها تمرین کند.

*محمدرضا خرسندنیا و سجاد شهباززاده دو بازیکنی هستند که طی یکی دو روز آینده به اردوی استقلال اضافه می‌شوند این دو نفر با اجازه از کادر فنی به مشهد و تهران سفر کردند.

*محور اصلی تمرین امروز تیم استقلال کار تاکتیکی بود که بازیکنان آن را پشت سر گذاشتند.

*میلاد فخرالدینی در تمرین امروز آبی‌پوشان به صورت اختصاصی دور زمین دویدند.

*مربیان تیم استقلال بعد از تمرین آقا وسط، به تمرین تنیس فوتبال پرداختند و امیر قلعه نویی نیز خودش در این بخش حضور داشت و کُری خوانی او با شاهرخ بیانی و ایمان عالمی در نوع خود جالب بود.

تمرینات تیم استقلال همچنان تا روز پنجشنبه در جزیره کیش دنبال خواهد شد.

 

کد/2020

نظرات کاربران
احسان استقلال
عالیه
۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۴۴:۲۴
پاسخ
0
1