گزارش تمرین استقلال؛ تمرین با روحیه شاگردان شفر

گزارش تمرین استقلال؛ تمرین با روحیه شاگردان شفر

7529
22:03
25 شهریور 1397
آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از بازی با السد در دوحه برگزار شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از بازی با السد در دوحه برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از بازی با السد در زمین استادیوم جاسم بن حمد برگزار شد.

* نمایندگان رسانه های گروهی بعد از 15 دقیقه به بیرون از استادیوم هدایت شدند.

داریوش شجاعیان در تمرین امروز حضور داشت و بعد از تمرین اختصاصی در گوشه ای از زمین برنامه های تاکتیکی همبازیانش را نظاره کرد.

* اصغر حاجیلو در حاشیه تمرین امروز با گزارشگر شبکه بین اسپورت گفت و گو کرد.

 

* امیر حسین فتحی، نصرالله عبداللهی و دکتر نوروزی در محل تمرین امروز آبی پوشان حضور داشتند.

 

* در ابتدای تمرین کولی با بازیکنان استقلال به صحبت پرداخت و شفر بعد از حضور در کنفرانس خبری بعد از گذشت دقایقی از شروع تمرین کارهای تاکتیکی را بر عده گرفت.

 

*بازیکنان استقلال امروز با چهره ای شاد در تمرین شرکت کرده و کری های آنها در آخرین تمرین تاکیتیکی قبل از بازی با السد به خنده در چهره آنها تبدیل شد.

 

دیدار تیم های استقلال و السد قطر از ساعت 20:30 فردا در دوحه برگزار خواهد شد.

 

1004

 

نظرات کاربران
کرال
۶ تا نخورن صلوات
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲:۲۹
پاسخ
15
2
سرخابی
به امید برد هر دو تیم وصعودشون.امیدوارم همه دعا کنن تا نمایندهای کشورمون فردا تو اوج باشن وباعث سرافرازی ملت ایران باشن الان وقت اتحاده وقت دادن انرژی مثبته به عنوان یک هوادار پرسپولیس دوست دارم فردا کل مردم ایران شاد بشن به امید سربلندی ایران وایرانی.هرچند کار هر دوتا تیم سخته
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۶:۴۲
پاسخ
3
43
سارا اس اسی
هر چی در توان دارید بذارید تا به ستاره سوم نزدیک تر بشیم. اگر 1 گل زودهنگام بزنیم ورق برمیگرده.
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۹:۵۱
پاسخ
12
48
ستاره خخخخخ
شما به ستاره چهارم هم دسترسي داريد خخخخخ فقط كافيه ي تورنمت ٤ جانبه با مدان اندونزي و سلامگور مالزي و هامنتن لبنان برگزار كنيد. خخخخخخ
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۷:۴۹
14
2
محسن .. استقلال دو ستاره غرور پارسیان
به امید خدا میریم واسه یه کامبک خوب .
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۱:۵۶
پاسخ
10
45
....
کاش دفاع رو می بستن و بی خیال آرزو های پوچ می شدن.واقعیت رو ببینید.چیزی که هست رو ببینید نه چیزی رو که دوست دارید باشه.ما نمی تونیم.بازی رفت هم نمی تونستیم حریف السد بشیم.برگشت هم نمی تونیم.اونا ژاوی و گابی دارن،ما هیچی نداریم.اونا همه جور امکانات دارن و ما هیچ نداریم.هیچی نداشتیم.امید ابراهیمی یا مجید حسینی یا جپاروف یا تیام هم بازیکن ما نبودند.اکثرشون بازیکن پول بودند و مجید حسینی هم از اول بازیکن ما نبود.استقلال از همون بازی با پارس نشون داد هیچ قدرتی نداره.شفر هم چکار می تونه بکنه؟مسی و بوسکتس و پائولینیو رو از والورده بگیرید تا از سوسیه داد و ویارئال ببازه.سه بازیکن اصلی گوآردیولا رو ازش بگیرید تا به مشکل بخوره،صلاح و دو نفر دیگه بازیکن اصلی رو از لیورپول بگیرید تا نصف بازیاشو ببازه،دیگه شفر که امید نورافکن و ابراهیمی و جپاروف و تیام رو از دست داد.کل ستون فقرات تیم رفت.کاش خود شفر هم تسلیم می شد و دفاع رو می بست و اتوبوس رو پارک می کرد تا با اندک گل خورده حذف بشیم.
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۴:۲۱
پاسخ
40
24
استقلال نه قهرمان قاره اسیا شده نه ای اف سی قانون ستاره داره
امیدوارم که فردا استقلال ها در اخر این بازی خوشحال باشند چه از نتیجه چه از باز ی. وقتی یک مربی مثل اقای شفر مصاحبه می کنه آدم کیف می کنه که گفتند در فلسفه من تسلیم شدن معنا ندارد علارغم اینکه میدونه تیم حریف کاملا از حیث بازیکن و نتیجه بازی قبل جلوتره. دربی سوپر جام که نشد امیدوارم دربی آسیایی داشته باشیم.
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۰:۴۲
پاسخ
15
48
ایمون زاید
خخخ تمرین پرنشاط
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۹:۲۱
پاسخ
56
20
mehrab
این روحیه ستودنیه امیدوارم فردا از دقیقه 1 بازی حملات شروع شه و با روحیه بالا فقط و فقط دنبال گل زدن باشیم و به هیچ وجه عقب نکشیم حتی اگر 4 گل هم زدیم بازم نباید تیم عقب بیاد به امید برد و صعود تاریخی استقلال بزرگ ..
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۹:۰۵
پاسخ
19
70
محسن ... استقلال دو ستاره غرور پارسیان
دمت گرم محراب جان . ولی نباید فراموش کنیم تیم حریف عناصر هجومی خطرناکی داره پس نباید از دفاعمون هم غافل بشیم ... نظرات منطقیتو دوس دارم داداشم .سلامت باشی همیشه. به امید یه کامبک خوب و صعود . مخلص ادمین جان . خسته نباشی
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۱:۰۵
11
53