گزارش تمرین استقلال: استقبال شفر از بهنام برزای

گزارش تمرین استقلال: استقبال شفر از بهنام برزای

6163
18:20
15 آبان 1396
سرمربی و بازیکنان استقلال از بازیکن تازه وارد در محل تمرین استقبال کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی و بازیکنان استقلال از بازیکن تازه وارد در محل تمرین استقبال کردند.

به گزارش وب سایت نود ، 

مرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 امروز (دوشنبه) در زمین شماره دوی آزادی برگزار شد.

* بهنام برزای که روز گذشته با استقلال قرارداد امضا کرد، امروز در محل تمرین حضور یافت تا اولین جلسه تمرینی‌اش را انجام دهد. این بازیکن مورد استقبال وینفرد شفر سرمربی آلمانی و بازیکنان قرار گرفت. شفر از همه بازیکنان خواست تا برای حضور برزای دست بزنند. نکته قابل توجه اینکه، برزای که سال گذشته شماره 77 را برتن می‌کرد، با پیراهن شماره 31 در تمرین شرکت کرد.

* تمرین با صحبت‌های شفر آغاز شد و سرمربی استقلال دقایقی به تشریح تمرین پرداخت.

*سرور جپاروف به همراه پسرش در تمرین حضور داشت و زمانی که بازیکنان دور زمین می‌دویدند، پسر او نیز همراه بازیکنان می‌دوید.

* نصرالله عبداللهی به دلیل درگذشت یکی از اقوامش در محل تمرین حضور نداشت. همچنین ملی‌پوشان استقلال شامل امید ابراهیمی، وریا غفوری و روزبه چشمی در این تمرین حضور نداشتند.

*بازیکنان ابتدا چند دقیقه دور زمین دویده و پس به بازی آقا وسط پرداختند. در ادامه بازیکنان در دو گروه در دروازه‌های کوچک فوتبال بازی کردند.

* شفر درخواست برگزاری اردوی یک هفته‌ای را داده و به همین منظور نماینده باشگاه استقلال امروز راهی کیش شد تا به بررسی وضعیت زمین و امکانات یکی از مجموعه های ورزشی کیش بپردازد.

 

 

1004

 

نظرات کاربران
مهران اراکی
ای جانم خوش اومدی بهنام جان . بزرگترین اشتباه منصوریان این بود که بهنام برزای رو از تیم اخراج کرد محسن کریمی رو از لیست خارج کرد اون وقت بازیکنی مثل جباری رو اورد یا بازیکنایی مثل علی قربانی و یعقوب کریمی رو نگه داشت ای کاش اول فصل وینفرد شفر رو میوردن منصوریان لج بازی کرد چوب رفیق بازیشو خورد بخدا نیمکت استقلال جای امثال خرمگاه و چینی نبود هرتیمی به منصوریان و کادرش خرمگاه و چینی اعتماد کنه نابود میشه همونطور که منصوریان خودشو نابود کرد سر رفیق بازی
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۵:۲۹
پاسخ
1
29
پیمان
بهتره استقلال تو اردو چندتا بازی تدارکاتی انجام بده، کاری که برانکو زیاد تو تعطیلات و حتی در طول بازیا انجام میده. اینطوری حتی بازیکنای ذخیرش هم آماده می مونند
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴:۱۷
پاسخ
1
20
mehrab
برزای مطئنن با اومدن شفر خیلی بهتر از قبل میتونه کار کنه چون هم سرعتش برای نفوذ از کناره ها وبه و پا به توپ بودنش امیدوارم موفق باشه ..
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۱:۵۶
پاسخ
3
25
فقط اس اس
خوش لومدی پسر آبی
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۵:۳۹
پاسخ
4
28