گزارش تمرین استقلال /حضور ابراهیمی در کار گروهی و تأکید دوباره منصوریان به فوتبال تحت فشار

گزارش تمرین استقلال /حضور ابراهیمی در کار گروهی و تأکید دوباره منصوریان به فوتبال تحت فشار

5125
20:01
05 خرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزاری شد که سرمربی این تیم باز هم به فوتبال تحت فشار و پرس تأکید داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزاری شد که سرمربی این تیم باز هم به فوتبال تحت فشار و پرس تأکید داشت.

به گزارش وبسایت نود ، تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار مقابل العین امارات آماده می‌کند از ساعت 18 امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های تمرینی خود را پیگیری کرد. در تمرین امروز تمامی بازیکنان استقلال حضور داشتند و حتی فرشید اسماعیلی با وجود محرومیت در تمامی برنامه‌های ابی‌پوشان شرکت کرد. تنها امید نورافکن است که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی جوانان در تمرینات آبی‌پوشان حضور ندارد.

* با توجه به برگزاری تمرین در روز تعطیل، امروز حدود 150 نفر از طرفداران تیم استقلال با حضور در کمپ زنده‌‌یاد حجازی نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی بازیکنان شدند.

* چند نفراز هواداران استقلال امروز پرچم بزرگی را در دست داشتند و آن را روی سکوها پهن کردند.

* پیش از آنکه تمرین استقلال حاضر شود منصوریان مثل دیروز بازیکنان را به جلسه آنالیز برد و حدود 40 دقیقه شاگردانش را با نقاط ضعف و قوت حریف آشنا کرد.

* دروازه‌بانان تیم استقلال امروز تمرینات ویژه‌ای را زیر نظر بابازاده پشت سر گذاشتند. امروز مربی گلرهای استقلال در بخشی از تمرین نقش مهاجم را ایفا کرده و با زدن ضربات متعدد به سمت دروازه نحوه جایگری را به گلرها به هنگام زدن ضربات ناگهانی به آنها آموزش داد.

*‌امید ابراهیمی هافبک تیم فوتبال استقلال که روز گذشته اختصاصی تمرین کرده بود امروز در کارهای گروهی آبی‌پوشان شرکت کرد تا این موضوع اتفاق خوب برای کادر فنی استقلال برای بازی با العین باشد.

* در اواسط تمرین امروز حمید بابازاده در یک صحنه پسر خود، ارشیا را جریمه کرد که البته پیش از جریمه شدن، رحمتی با شوخی گفت اگر پسرت را جریمه نکنی ما هم تمرین نمی‌کنیم چرا وقتی او توپ را دفع نکرده جریمه نشده است که همین موضوع در نهایت باعث شد فرزند مربی استقلال دور زمین بدود. لازم به ذکر است که این دیالوگ‌ها در قالب شوخی بین گلرهای استقلال و مربی این تیم برقرار شد.

* بخش اول تمرین امروز تیم استقلال به دویدن دور زمین و گرم کردن بدن‌ها اختصاص داشت در بخش بعد بازیکنان زیر نظر منصوریان کار تاکتیکی انجام داده که سرمربی استقلال مثل روز گذشته به پرس اصرار داشت و خودش نیز در این آیتم پا به توپ شد.

* بخش پایانی تمرین امروز به فوتبال درون‌تیمی منجر شد که بازیکنان تیم استقلال این آیتم را تحت نظارت سرمربی این تیم پشت‌سر گذاشتند. در این آیتم مجید حسینی دچار آسیب‌دیدگی جزیی شد و برای دقایقی تمرین اختصاصی انجام داد. این بازیکن در مرحله آخر فوتبال درون تیمی نیز حضور پیدا نکرد و به نظر می‌رسد مصدومیت این بازیکن چندان جدی نباشد.

تیم فوتبال استقلال فردا از ساعت 14 آخرین تمرین خود را در تهران و قبل از سفر به امارات در کمپ زنده‌یاد حجازی دنبال خواهد کرد و آبی‌پوشان بلافاصله راهی فرودگاه‌ امام می‌شوند استقلالی‌ها روز دوشنبه از ساعت 22:45 دقیقه به مصاف العین امارات خواهند رفت

 

2020

نظرات کاربران
مسعود گل باشی
یک چهارم سلام...... دم همه گرم هرچی استقلالیه خداروشکر امید فرمانده هم رسید و داریمش برای برد تو بازی برگشت
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۸:۰۴
پاسخ
4
26
یعقوب آبی
جناب حقیقت لطف کن یه سری به سایت باشگاه های اتلتیکو مادرید و یوونتوس هم بزن ازشون انتقاد کن !والا!مثل اینکه یادت رفته تا دوسال پیش هیچ خبری از تکتیک و تاکتیک تو تیمتون نبود دوساله زبون باز کردین والا جمع کنید لطفا ما استقلالیم و سبک بازیمون رو خودمون تعیین میکنیم و نتیجش میشه افتخارات آسیایی که شما هنوز به یک چهارمش هم نرسیدید!لطفا مشاوره و نظراتتونو واسه تیم خودتون ببرید میتونیم اتوبوسی دفاع میکنیم نتیجه میگیریم میتونید بسم الله
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۴:۴۷
پاسخ
2
36
سعید
دمتون گرم. اطمینان دارم میبریم و میریم مرحله بعد تا ایران یه نماینده تو دوره بعد داشته باشه.
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۲:۲۳
پاسخ
1
25
سارا اس اسی
ابراهیمی- نورافکن- چشمی. انتخاب 2 نفر برای ترکیب اصلی فصل بعد خیلی خیلی خیلی سخته. این 3 تا جواهرن. شاید هر بازی به نوبت یکی بشینه بیرون
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۷:۲۷
پاسخ
7
44
mehrab
خدا رو شکر امید ابراهیمی هم برگشت و بازی برگشت رو با قدرت بیشتری میتونیم شورع کنیم همچنین قربانیم اضافه میشه به ترکیب و ایشالله با اقتدار پیروز بازی باشیم .. استقلال پر طرفدارترین تیم حال حاضر آسیا چی آسیا برانکو تکرار کن لطفا چی آسیا آفرین اینو به عزیزان پر3پولی3ی همیشه یادآوری کن فراموش نکن ..
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۸:۵۳
پاسخ
16
115
رضا ش
به به، ششتقلالیا توهم جدید مبارک ، مربی انگلیسی ، با تاکتیک ترین و تهاجمی ترین تیم ، دو ستاره و جدیدا پر طرفدارترین تیم آسیا خخخخخخخخخ ، خود لندنی فرمود ده تا پانزده درصد سرورمون بیشتر از ششتقلال هوادار داره ، حالا دوستان متوهم آمار سرمربی لندنیشون هم قبول ندارند خخخخخ بشینید تا بهشون بگم ادمین جان دریاب
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۳:۱۱
34
6
اصفهان
خدا را شکر که امید ابراهیمی برگشت.. انشالا جابر هم اضافه بشه وبا تمام وجود بریم برای شکست دادن العین.
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۴:۰۵
7
46
حقيقت
تأ،يد منصوريان به دفاع اتوبوسي و صد دقيقه دفاع در ١٨ قدم خود. واقعاً فوتبالى كه استقلال بازى ميكنه تماشاگرپسند و سراپا هجومى و غنى از تاكتيك هاى روز هست.
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۳:۳۴
53
20