گزارش تمرین استقلال / حضور دو میهمان ویژه و ادامه غیبت بازیکنان مصدوم

گزارش تمرین استقلال / حضور دو میهمان ویژه و ادامه غیبت بازیکنان مصدوم

12861
20:03
25 اردیبهشت 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین عصر روز دوشنبه استقلال با حضور دو میهمان ویژه برگزار شد که سرمربی آبی‌پوشان استقبال گرمی از آنها داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود -  تمرین عصر روز دوشنبه استقلال با حضور دو میهمان ویژه برگزار شد که سرمربی آبی‌پوشان استقبال گرمی از آنها داشت.

به گزارش وبسایت نود ، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل العین امارات ساعت 18 امروز (دوشنبه) در کمپ باشگاه برگزار شد.

* تمرین امروز یک میهمان ویژه داشت و بهشاد یاورزاده بازیکن پیشین استقلال که چند سال اخیر در لیگ تایلند بازی می‌کرد، در تمرین حضور داشت. این بازیکن که به تازگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است، مورد استقبال استقلالی‌ها و علیرضا منصوریان قرار گرفت.

* ایمان عالمی دیگر میهمان تمرین آبی‌‌پوشان بود. عالمی که فصل گذشته دستیار محمد مایلی‌کهن در ملوان بود، چند فصل دستیار امیر قلعه‌نویی در استقلال بوده است.

* حدود 100 هوادار در محل تمرین حضور داشتند و به تشویق یک به یک مربیان و بازیکنان پرداختند.

* پیش از اینکه تمرین آغاز شود، منصوریان چند دقیقه با فرشید اسماعیلی صحبت کرد.

* امید ابراهیمی، جابر انصاری، امید نورافکن، وریا غفوری و محمدحسین کنعانی‌زادگان غایبان تمرین بودند.

* تمرین با صحبت‌های منصوریان آغاز شد و سپس بازیکنان زیر نظر علی چینی به کارهای کششی پرداختند. در ادامه، بازیکنان در قالب سه تیم هفت نفره به میدان رفته و منصوریان نظارت ویژه‌ای بر این تمرین داشت.

*فوتبال تحت فشار بازیکنان استقلال در یک سوم زمین انجام می‌شد و بازیکنانی هم که بیرون از بازی بودند، زیر نظر صالح مصطفوی کارهای سرعتی را انجام می‌دادند.

* یک هودار ویلچرنشین کنار چمن حضور داشت که منصوریان به سمت او رفت و با این هوادار صحبت کرد. سرمربی استقلال گرمکن خود را به هوادار معلول این تیم داد.

*در اواخر تمرین سرمربی آبی‌پوشان به سمت ایمان عالمی رفت و با او خوش و بش کرد.

تیم استقلال دوشنبه اول خرداد در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 20:45 در ورزشگاه آزادی به مصاف العین خواهد رفت.

 

2020

نظرات کاربران
یاسین
چه بی امید ها چه بی امید ها العین رو میبریم
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۱:۳۸
پاسخ
8
52
مسعود گل باشی
ابی عشقه دم هتون گرم ایشالا ابراهیمی برسه به بازی با العین که با قدرت بیشتر ببریمشون
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۲:۲۱
پاسخ
11
53