گزارش تمرین امروز آبی‌پوشان

گزارش تمرین امروز آبی‌پوشان

2026
17:53
08 مهر 1393
تمرین تیم فوتبال استقلال عصر امروز تحت تاثیر حضور علی کریمی در ورزشگاه آزادی قرار داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین تیم فوتبال استقلال عصر امروز تحت تاثیر حضور علی کریمی در ورزشگاه آزادی قرار داشت.

به گزارش وبسایت نود، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 و 30 دقیقه امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد. حضور علی کریمی تمامی برنامه‌های تمرینی امروز استقلال را تحت تاثیر قرار داد زیرا هم تماشاگران بیشتری نسبت به روزهای گذشته به ورزشگاه آمده بودند و هم خبرنگاران و عکاسان متعددی در زمین شماره 2 حضور پیدا کردند.

*هرائیر مگویان مدافع ارمنستانی استقلال امروز با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد و حنیف عمران‌زاده در کنار دکتر نوروزی مثل روزهای گذشته تمرینات اختصاصی را انجام داد.

* هنگامی که همه چیز تحت تاثیر حضور علی کریمی بود و همه درگیر و دار خوش و بش با دستیار جدید کی‌روش بودند جاسم کرار به یکی از اعضای تیم استقلال با صدای بلند گفت امروز مصدوم نشوم خوب است من اعصابم خراب است و اصلا نمی‌توانم تمرین کنم آنها برای من اقامت نگرفتند و ناراحتم. البته با این وجود هافبک عراقی امروز در کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* بعد از خوش و بش بازیکنان و مربیان استقلال و گرفتن عکس یادگاری با علی کریمی امیر قلعه‌نویی به همراه میکو، مارکار آقاجانیان و دستیار پرتغالی کی‌روش به زیر درختی در گوشه زمین رفت و با آنها به گفت‌وگو پرداخت. سرمربی تیم استقلال در خصوص وضعیت ملی‌پوشان تیمش و همچنین نحوه بدنسازی آنها با کادر فنی تیم ملی صحبت کرد. نکته قابل توجه اینجا بود که در ابتدا میکو به جمع مربیان نرفت اما قلعه‌نویی او را صدا کرد و از او خواست در کنار آنها حضور داشته باشد. در این لحظه سرمربی تیم استقلال نسبت به برنامه‌ریزی تیم ملی گلایه کرد و از اوسیانو کروز دستیار کی‌روش سؤال کرد آیا شما در هیچ کجای دنیا می‌بینید که لیگ 52 روز تعطیل شود. مربی تیم ملی هم در این لحظه با سرمربی استقلال هم عقیده بود. همچنین قلعه‌نویی اعتقاد داشت لیگ خوب باعث می‌شود که تیم ملی خوبی تشکیل شود و تمام گلایه‌هایی که در این مدت داشت به دستیاران کی‌روش منتقل کرد. در این لحظات علی کریمی هم روی نیمکت در کنار بوستانی، رضا رجبی و دیگر حاضرین در تمرین نشست.

*هنگامی که بازیکنان و کادرفنی استقلال در حال گرفتن عکس یادگاری با علی کریمی بودند، حنیف عمران زاده، مدافع استقلال عدد 4 را به دستیار کی‌روش نشان داد.

* جواد زرینچه در حاشیه تمرین امروز آبی‌پوشان برای دقایقی با حنیف عمران‌زاده به گفت‌وگو پرداخت.

* هنگامی که امیر حسین صادقی به استقبال کریمی رفته بود به صورت زمزمه به او گفت بیا با ما تمرین کن که کریمی پاسخ داد خیلی ممنون من تازه خیالم راحت شده که صادقی با خنده گفت من تازه راحت شدم و از تمرینات سخت فرار کردم.

* میرشاد ماجدی در اواسط تمرین امروز به جمع مربیان تیم استقلال در تیم ملی اضافه شد و با آنها گفت‌وگو کرد.

*با وجود آنکه مسئولان حراست ورزشگاه آزادی مدام پیگیر این موضوع بودند که نظم را در کنار زمین برپا کنند اما با این وجود تعدادی از تماشاگران مدام برای گرفتن عکس یادگاری با علی کریمی کنار زمین می‌رفتند.

* امیر قلعه‌نویی در اواسط تمرین امروز با لباس ورزشی به زمین چمن رفت و تمرین شاگردانش را زیر نظر گرفت.

* قرار است بازیکنان استقلال فردا قبل از تمرین راهی یک مؤسسه خیریه شوند.

نظرات کاربران
ابی
علی کریمی عاشق عکس گرفتن بااستقلال بود که ب ارزوش رسید
۰۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۴۴:۳۴
پاسخ
1
1