گزارش تمرین امروز پرسپولیس / آنالیزور مترجم شد، باقری همه را به وجد آورد

گزارش تمرین امروز پرسپولیس / آنالیزور مترجم شد، باقری همه را به وجد آورد

38799
20:31
23 اردیبهشت 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - در جریان تمرین امروز تیم پرسپولیس، آنالیزور تیم پرسپولیس در نقش مترجم مربی دروازه‌بان این تیم ظاهر شد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  در جریان تمرین امروز تیم پرسپولیس، آنالیزور تیم پرسپولیس در نقش مترجم مربی دروازه‌بان این تیم ظاهر شد.

به گزارش وبسایت نود ، تمرینات پرسپولیس بعد از چهار روز وقفه از ساعت 18:30 امروز (شنبه) در مجموعه ورزشی خیریه عمل پیگیری شد و بازیکنان بعد از گرم کردن بدن‌های خود یک تمرین نسبتاً سنگین را پشت‌سر گذاشتند.

* تمرین قرار بود از ساعت 17 شروع شود، اما به دلیل حضور بازیکنان در مراسم سخنرانی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری با یک ساعت‌ونیم تأخیر آغاز شد.

* با وجود اینکه اعلام شده بود تمرین پشت درهای بسته و با حضور اصحاب رسانه  برگزار می‌شود عده‌ای از تماشاگران پشت در مجموعه در انتظار باز شدن در بودند که محمود خوردبین از همه آنها عذرخواهی کرد که نمی‌تواند اجازه ورودشان به داخل مجموعه را صادر کند.

* در ابتدای تمرین برانکو بازیکنان را به دستیاران خود سپرد تا خودش پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شود.

* فرشاد احمدزاده قبل از آغاز تمرین با یک ضربه محکم توپ را به دوربین یکی از عکاسان زد و باعث شد دوربین او به زمین بیفتد. احمدزاده بابت این اتفاق از آن عکاس عذرخواهی کرد.

* دروازه‌بان‌ها زیر نظر پاندیچ و بازیکنان نیز زیر نظر مارکو تمرین کردند.

* شوخی‌های فرشاد احمدزاده با مارکو، در جریان تمرین مشهود بود.

* در مرحله بعدی تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و به پاس‌کاری پرداختند که کریم باقری این تمرینات را زیر نظر داشت.

* حدود 100 هوادار روی پل‌ و در مجاورت زمین تمرین، نظاره‌گر عملکرد شاگردان برانکو بودند. آنها بارها به تشویق بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس پرداختند.

* در زمان پاس‌کاری بازیکنان، برانکو چند بار با متوقف کردن تمرین، نکاتی را به بازیکنانش گوشزد کرد.

* کمال کامیابی‌نیا تنها غایب تمرین امروز تیم پرسپولیس بود.

* در مرحله بعدی، بازیکنان در قالب دو تیم سرمه‌ای و سفید به فوتبال در نیمی از زمین پرداختند که گلزنی‌های باقری، همه هواداران را به وجد آورد.

* درویش‌وند، دروازه‌بان جوان تیم پرسپولیس 30 دقیقه اختصاصی تمرین کرد. نکته جالب توجه این بود که آنالیزور تیم پرسپولیس، نقش مترجم پاندیچ را برای درویش‌وند ایفا کرد. آنها صحبت‌هایی در خصوص وضعیتش این دروازه‌بان با یکدیگر انجام دادند و پانادیچ به آینده درویش‌وند ابراز امیدواری کرد.

* حمیدرضا گرشاسبی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به همراه نزدیکانش در تمرین امروز سرخپوشان حضور یافت. حتی پسر گرشاسبی که خواننده است، به همراه او در محل تمرین حضور داشت.

 

2020

نظرات کاربران
مهرداد
زنده باد اقا کریم یادگار تیم 98رویایی
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۱:۴۱
پاسخ
2
49
من قرمز
راسته طارمی از ویارئال اسپانیا پیشنهاد داره؟ ادمین توروخدا بچاپ خیلی کنجکاوم
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۷:۲۸
پاسخ
7
38
Faryan
تو انالیز برنامه 90بارها دیدیم که تیم پرسپولیس با پاس کارهای خوبش درهربازی میانگین500پاسو داشته وکارتیمشون فراتر ازلیگ ایران بوده کاش یه برنامه ایی چیده بشه که پرسپولیس بتونه با چندتا تیم اروپایی بازی کنه خودشو بیشتر مطرح کنه ممنون ازبرنامه90
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۷:۱۵
پاسخ
5
56
استقلالی
آقا کریم ، به نظرم شما اگه همین الان برگردی به فوتبال ، نه تنها از خیلی هافبک های فعلی بهتر خواهی بود ، بلکه پتانسیل این رو داری به زیبایی های فوتبال ایران ، اضافه کنی ... واقعا هنوزم خوبه ، البته برای یه نیمه ، پرسپولیسی باید به کریم باقری افتخار کنند ، جنس این مرد ، با جنس بقیه ( کریمی ، دایی و ... ) فرق داره ، یه جنس خاصه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۳:۵۴
پاسخ
7
70
یلدا
آی لاو یو برانکو...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۸:۵۲
پاسخ
7
50
پرچم ویتنام
بعدباقری چکارکردکه همه رابه وجدآورد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۴:۲۰
پاسخ
55
16
حسین صفری
فقط عشقه پرسپولیسو سرور ابی وزرد بقیه رنگها...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۷:۳۴
پاسخ
12
64