گزارش تمرین تیم امید؛ تذکر مجیدی به بازیکنان و موافقت ساکت با حضور رسانه‌ها در دیدار تدارکاتی

گزارش تمرین تیم امید؛ تذکر مجیدی به بازیکنان و موافقت ساکت با حضور رسانه‌ها در دیدار تدارکاتی

2834
20:25
20 تیر 1398
تمرین عصر امروز تیم المپیک ایران با حضور محمدرضا ساکت، حمید استیلی و سیروس پورموسی برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت نود، تمرینات تیم المپیک ایران امروز نیز در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال پیگیری شد و بازیکنان این تیم زیر نظر کادر فنی به مرور کارهای تیمی پرداختند. تمرین نوبت عصر امروز 15 دقیقه زودتر از زمان اعلام شده آغاز شد. 

در ابتدای تمرین فرهاد مجیدی مدتی برای بازیکنان صحبت کرد و بعد از آن بازیکنان به دو دسته تقسیم شدند و به گرم کردن بدون توپ پرداختند. 

در این قسمت از تمرین بازیکنان هنگام گرم کردن با هم صحبت می‌کردند که با تذکر فرهاد مجیدی که آنها را به انجام تمرین در سکوت دعوت کرد مواجه شدند. 

چهار دروازه بان المپیک ایران زیر نظر مربی گلرها به گرم کردن و انجام تمرینات اختصاصی مشغول شدند. جدیت مربی دروازه‌بانان از نکات قابل توجه تمرین امروز بود او هنگام شوت‌زنی به سمت دروازه‌ با فریادهایش از دروازه‌بان‌ها می‌خواست که توپ را تا انتها دنبال کنند. 

در جریان تمرین امروز 21 بازیکن حاضر بودند و قرار است که از فردا بازیکنان دو تیم پدیده و سایپا نیز به اردوی تیم المپیک ملحق شوند اما وضعیت دو بازیکن غایب تیم استقلال هنوز مشخص نیست. 

پس از گرم کردن بازیکنان تیم المپیک به تمرین شوت‌زنی در دروازه کوچک مشغول شدند و بعد از آن نیز به انجام حرکاتی برای بالا رفتن چابکی مشغول شدند. 

پس از انجام این قسمت تمرین بازیکنان در دو گروه سبز و سفید به بازی درون تیمی پرداختند. در جریان این بازی فرهاد مجیدی در میانه زمین بازیکنان هر دو دسته را در مورد نحوه بازی راهنمایی می‌کرد. 

در جریان بازی درون تیمی امیدها ابتدا محمدرضا ساکت و سپس حمید استیلی مدیر تیم المپیک ایران و سیروس پورموسوی مربی تیم جوانان ایران در کنار زمین حاضر شدند.

حمید استیلی پس از روبرو شدن با ساکت به او درمورد تماشای بازی شهر خودرو و سایپا و زیر نظرگرفتن بازیکنانی از تیم امید که در این دو تیم حضور دارند توضیحاتی را ارائه کرد. 

با موافقت محمدرضا ساکت مسابقه دو تیم المپیک ایران و نفت مسجدسلیمان که قرار است فردا در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال برگزار شود با حضور اصحاب رسانه بلامانع خواهد بود. 

4416

نظرات کاربران
Abedi
ماشالا جدیت فرهاد مجیدی احسنت به دیسیپلین اروپایی که داره تو ایران هر تیمی نظم داشته باشه برنده خواهد بود
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۷:۱۸
پاسخ
5
22