گزارش تمرین تیم امید/ پیشکسوت استقلال ناظر تمرین شاگردان استیلی

گزارش تمرین تیم امید/ پیشکسوت استقلال ناظر تمرین شاگردان استیلی

1622
17:12
16 مهر 1398
تمرین تیم فوتبال امید کشورمان در حضور پیشکسوت باشگاه استقلال برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تمرین تیم فوتبال امید کشورمان در دومین روز اردو از ساعت 16 امروز (سه‌شنبه) در زمین پژوهشگاه نفت آغاز شد.

* ملی‌پوشان امید کشورمان در این تمرین زیر نظر کادر فنی جدید، ابتدا مشغول گرم کردن شدند و با کارهای استقامتی و هوازی، پاسکاری کوتاه و تمرینات متنوع کار با توپ، آماده تمرینات تاکتیکی شدند.

* دروازه‌بان‌های حاضر در اردو زیر نظر رضا حاج‌اسبویی به صورت اختصاصی کار کردند که پرش‌های سرعتی با تلفیقی از کارهای استقامتی، تمرین دروازه‌بان‌ها بود.

* رسانه‌ها استقبال چشمگیری از تمرین امیدها داشتند که البته با ناهماهنگی حراست فدراسیون فوتبال برای هماهنگی ورود رسانه‌ها به مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت، خبرنگاران بیش از 15 دقیقه معطل شدند. حراست مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت به آنها اعلام کرد به دلیل عدم هماهنگی، این مجموعه را ترک کنند که در نهایت با پیگیری‌های مدیر رسانه‌ای تیم امید و حمید استیلی، مجوز ورود رسانه‌ها به تمرین امیدها صادر شد.

* مرتضی محصص رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال و حسن روشن، پیشکسوت باشگاه استقلال در این تمرین حضور داشتند و از نزدیک تمرینات امیدها را نظاره کردند.

* خبرنگاران مجوز 20 دقیقه حضور در این تمرین را داشتند و پس از انجام مصاحبه‌ها، محل تمرین تیم امید را ترک کردند.

1870

نظرات کاربران
اس
آقای روشن،کاش اندازه سر سوزنی در مقابل ناصر خان حجازی و منصور خان پورحیدری غیرت برای استقلال می گذاشتی و پشتوانه تیم بودی.اسمت خییییییییییییییییییییییلی از خودت بزرگتره.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۵:۱۳
پاسخ
5
14
عشقممم نیمار
مث اینک خیلیا خوشحال شدن ک شا_فرهاد رفته از تیم امید:-P ب این دلیل و با این شرایط نابرابر ..دیگ طرفدار تیم امید نمیشم :-P
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱:۰۸
پاسخ
4
11
رامین
حتی پیشکسوت جعلتقلالم میدونه مجیدی هیچ دانشی نداشته ک اخراج شده ولی الان اومده تمرین دادنه استیلی رو تماشا کنه.. طرف ب امریکا گل زده ولی مجیدی رو چه ب تیم ملی
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۴:۳۳
پاسخ
25
8
پولفسول و بودیمیر به فیفا شکایت کردند
جعل پولیسیا نظر ندهند و سکوت کنند ...
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۸:۲۳
6
13