گزارش تمرین تیم ملی؛ پرچم آمریکا سوژه خبرنگار سی ان ان / تمرین جدی ملی‌پوشان در روز نگرانی کی‌روش

گزارش تمرین تیم ملی؛ پرچم آمریکا سوژه خبرنگار سی ان ان / تمرین جدی ملی‌پوشان در روز نگرانی کی‌روش

9607
19:14
26 اردیبهشت 1397
سرمربی تیم ملی فوتبال‌ کشورمان در روز تمرین جدی ملی‌پوشان در خصوص وضعیت برخی بازیکنان نگرانی داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال‌ کشورمان در روز تمرین جدی ملی‌پوشان در خصوص وضعیت برخی بازیکنان نگرانی داشت.

به گزارش وبسایت نود، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی آماده‌سازی این تیم برای حضور در جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 17:30 امروز چهارشنبه در زمین پژوهشگاه صنعت نفت پیگیری شد.

* در تمرین امروز 6 بازیکن به نام‌های کریم‌انصاری‌فرد، احسان حاج‌صفی، مهدی طارمی، علی قلی زاده، مهدی ترابی و محمدرضا خانزاده حضور داشتند. اشکان دژاگه و علی کریمی نیز که زیر نظر فیزیوتراپ تیم تمرین می‌کنند در مجموعه پک تمرینات امروز خود را پیگیری کردند.

* میک‌مک‌درموت دستیار سابق کارلوس‌کی‌روش در تیم ملی و علیرضا منصوریان در استقلال از امروز رسماً کار خود را دوباره در تیم ملی آغاز کرد و در کنار سایر مربیان تمرینات بازیکنان را زیر نظر داشت.

* خبرنگار سی ان ان که برای پوشش روند آماده‌سازی تیم ملی کشورمان به تهران سفر کرده است، و امروز نیز گفت‌وگویی با کی‌روش داشت در تمرین امروز حاضر شد. نکته جالب در این خصوص حضور یکی از نفرات در تمرین تیم ملی با لباسی که پرچم آمریکا روی آن نقش بسته بود تبدیل به سوژه این خبرنگار شد. چرا که با توجه به اقدامات اخیر آمریکا در خصوص برجام و در قبال ایران باعث شده بود لباس جالب توجه این فرد تعجب خبرنگار سی ان ان را به دنبال داشته باشد.

* یکی از عکاسان خانم ایرانی که قرار است برای اولین بار از یک رسانه ایرانی به جام جهانی اعزام شود با مجوز حراست وزارت ورزش در تمرین امروز حضور یافته بود.

* ملی‌پوشان تمرینات خود را زیر نظر می‌کو و دکتر دیه‌گو پیگیری کردند که تمرینات متنوعی از جمله پاسکاری‌های سریع در منطقه‌ای بسیار کوچک همراه با کارهای استقامتی بخش اول این تمرین بود. در ادامه بازیکنان فوتبالی تحت فشار را با دروازه‌های کوچک به اجرا گذاشتند و کارلوس کی‌روش نیز از نزدیک روی تمرینات نظارت می‌کرد.

* با توجه به مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنان تیم ملی کارلوس‌کی‌روش در تمرین نگران نشان می‌داد و چند بار با پرهان خانلری پزشک تیم صحبت کرد تا جویای وضعیت بازیکنان مصدوم شود.

*بازیکنان پس از فوتبال در دروازه‌های کوچک، حمله به دروازه را در دو دروازه بزرگ اجرا کردند. به این شکل که مهدی طارمی، احسان حاج صفی و کریم انصاری‌فرد 3 بازیکن اصلی این تمرین بودند که باید با پاسکاری به سمت دروازه حمله می‌کردند. در یکی از دروازه‌ها لوپز مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی قرار گرفت و نقش دروازه‌بان را ایفا می‌کرد که این 3 بازیکن هنگام رسیدن به محوطه جریمه به 2 نفر تبدیل می‌شدند که یکی از آنها از جناحین وظیفه ارسال روی دروازه را داشت و در سمت دیگر میدان نوع تمرین تفاوت داشت به این شکل که این 3 بازیکن توپ را باید در جناحین به علی قلی‌زاده و مهدی ترابی می‌سپردند و محمدرضا خانزاده نیز با کاور سفید نقش تک دفاع را به عهده داشت.

تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از ترک ایران برای بازی دوستان با ترکیه، شنبه شب از ساعت 20:45 در ورزشگاه آزادی به مصاف ازبکستان خواهد رفت تا بازی خداحافظی تیم ملی مقابل این حریف آسیایی انجام شود.

 

1004

نظرات کاربران
blue man
میگم کدوم بازیکن پرچم آمریکا روی لباسش بوده؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۱:۱۳
پاسخ
5
16
چجو شش تا خوردی تو 48 دیقه!!!!!!
خدایی بدون تعصب میگم اشکان دژاگه ک همش مصدوم بود کل فصل بره جام جهانی و امثال ترابی و قلی زاده خط بخورن.ایشالا ک حق ب حقدار برسه...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۱:۲۹
پاسخ
16
33
blue man
کی بوده؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۰۵
پاسخ
8
3
کیروش کبیر
بزرگترین علامت سوال لیگ امسال بدنهای نا آماده و مصدومیت های زیاد بازیکنان استقلال زیر نظر مک درمورت بود. اون بدنهای ورزیده و آمادگی بدنی تیم ملی تو جام جهانی ۲۰۱۴ کجا استقلال خسته و بی حال نیم فصل اول کجا. در هر حال امیدوارم عملکرد مک درمورت تو تیم ملی حتی بهتر از سال ۲۰۱۴ باشه
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹:۱۱
پاسخ
2
49
کیومرث
خدا بداد کی روش برسه یه سر داره و هزار سودا ، مصدومیت ، حسودان و بد خواهان ، مربی نماها و کارشناس نماها و اسپانیا و پرتغال و ... ولی مطمینم از پسش برمیاد . زنده باد ایران درود بر کی روش همه برای ایران
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵:۳۱
پاسخ
8
71
امیدوحیدیفر
وقتی کیروش میگه بازیکن های داخلی اماده نیستن واسه همینه دیدیم داریوش شجاعیان وکمال کامیابی نیا وامیدابراهیمی و...چقدرمصدوم شدن حتی روزبه چشمی چون لیگ ایران کیفیت لازم ندارن وافردای که هیچ دانشی ندارن مثل برانکووقلعه نویی میان ایرادمیگیرن
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳:۲۲
پاسخ
25
78
حسن خون آبي
٢٩ روز تا جام جهاني و تمرين با ٦ بازيكن و دو بازيكن مصدوم، بازي با تيم هاي درجه دوم آسيا با اين اوضاع تو آسيا هم از گروهمون صعود نميكنيم چه برسه جام جهاني خدا خودش به خير كنه
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳:۰۴
پاسخ
4
79
مستاجر خدا
یه سوال از آغای کیروش بی جام میشه اسامی لیست 35 نفره اسپانیا رو به ما بگید؟؟ هم گروهمون هم هست تاسف تاسف تاسف برای دشمنی علنی کیروش با فوتبال ایران
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۲:۴۸
پاسخ
117
21
afshin
خودتو زیاد خسته نکن جزخودتو چندنفردیگه کسی به حرفهای سراسرکینه وحسادتت توجهی نمیکنه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۴:۴۳
12
66