گزارش تمرین تیم ملی: تنبیه بامزه ترابی در حضور وینگادا

گزارش تمرین تیم ملی: تنبیه بامزه ترابی در حضور وینگادا

5257
21:30
21 دی 1397
آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران قبل از دیدار با ویتنام در ورزشگاه آل نهیان و با حضور نلو وینگادا برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از فارس، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران قبل از دیدار با ویتنام در زمین اصلی ورزشگاه آل نهیان(زمین اختصاصی باشگاه الوحده) از ساعت 11 صبح برگزار شد.

خبرنگاران رسانه ها ویتنامی امروز از تمرین تیم ملی فوتبال ایران استقبال خوبی داشتند و اتفاقات برنامه های امروز تیم کی روش را پوشش دادند.

 نلو وینگادا میهمان تمرین امروز تیم ملی است. سرمربی سابق تیم امید که مدتی هم به عنوان مشاور با کی روش کار می کرد در تمرین امروز حاضر شد و برای دقایقی با کادر فنی تیم ملی صحبت کرد. نکته جالب اینجا است که وینگادا با لباس رسمی کادر فنی تیم ملی ایران در تمرین امروز شرکت کرد.وینگادا پیش از این سرمربی تیم ملی مالزی بود که از سمت خود برکنار شد.

 در ابتدای تمرین امروز بازیکنان بدن های خود را گرم کرده و سپس کار با توپ انجام دادند. در ادامه کار تاکتیکی آغاز شد و بازیکنان در قالب دو گروه قرمز و سفید فوتبال تحت فشار در بخش کوچکی از زمین را پشت سر گذاشتند. در اواسط این بازی هر بازیکنی که توپ را از دست می داد بازیکنان دیگر بر سر او فریادهای زده و سروصدای زیادی در محل تمرین ایجاد می شد.

 هنگامی که مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس در تمرین امروز دچار اشتباه شد تمامی بازیکنان تیم ملی بر سر او ریخته و حسابی ترابی را کتک می زدند. مهاجم جدید پرسپولیس هم که در بازی اول عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته بود به واکنش بازیکنان تیم ملی می خندید.

 علیرضا جهانبخش مثل روزهای اخیر در تمرین امروز حضور داشت و پا به پای دیگر بازیکنان تمرین کرد.

 با گذشت 20 دقیقه از تمرین امروز خبرنگاران رسانه های گروهی محل تمرین را ترک کردند.

 تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 14:30 فردا در ورزشگاه آل نهیان به مصاف تیم ملی ویتنام خواهد رفت.

1004

نظرات کاربران
محمدرضا
راستی یه چیزی تحت هر شرایطی در صورتی که کی روش از تیم ملی بره فقط باید بهترشو بیارید ما به امیر قلعه نوئی و قطبی و برانکو و شفر رضایت نمیدیم. مبادا نقشه بکشید وینگادا رو سرمربی کنید که شوخیشم زشته...
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۱:۳۰
پاسخ
26
92
Asad
((به گزارش وبسایت نود ، کارلوس کی‌روش در گفت‌وگو با مجله «فور فور تو» مالزی در حمایت از سرمربی جدید تیم ملی فوتبال مالزی که در اولین بازی‌اش که هدایت این تیم را در چارچوب مسابقات مرحله انتخابی جام ملت‌های آسیا 2019 بر عهده داشت، تیمش 2 بر یک مغلوب لبنان شد، گفت: مالزی کشوری است که پتانسیل بالایی در فوتبالش دارد. تا کنون چندین بار به مالزی آمده‌ام. فوتبال مالزی نیاز به یک تکان اساسی دارد و نلو وینگادا مناسب این کار است.)) مالزی از اسیا محو شد و وینگادا اخراج !
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹:۴۲
پاسخ
19
65
ساسان
وینگادا انتخاب خوبیه. سال 1996 عربستان را قهرمان همین جام ملتهای آسیا کرد و شناخت بسیار خوبی نسبت به فوتبال آسیا و مخصوصا کشورهای عربی داره
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۷:۵۰
پاسخ
59
29
کیومرث
موفق باشید ، دوستتون داریم . لذت می برم این روحیه و شادابی تون رو می بینم . زنده باد ایران ، درود بر کی روش کبیر ، همه برای ایران
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۴۱
پاسخ
14
61
rezaah8020
اینجا دیگه تیم ملیه مهاجمه استقلال پرسپولیس نداریم
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۴۳
پاسخ
6
88