گزارش تمرین تیم ملی: دروازه‌بانی جهانبخش و جریمه ملی‌پوشان

گزارش تمرین تیم ملی: دروازه‌بانی جهانبخش و جریمه ملی‌پوشان

9940
20:29
28 دی 1397
تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که تیم فوتبال سامارای روسیه در زمین کناری محل تمرین تیم ملی تمریناتش را پیگیری کرد.

به گزارش وبسایت نود، تمرین تیم ملی فوتبال ایران در استادیوم کریکت در شرایطی از ساعت 17 برگزار شد که پیش از آغاز تمرین اوسیانو کروز مربی تیم ملی پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شد.

حواشی تمرین امروز تمرین تیم ملی امروز را می‌خوانیم.

*هنگامی که تمرین آغاز نشده بود علیرضا جهانبخش به همراه وریا غفوری در نقش دروازه‌بان ظاهر شده و ملی‌پوشان به آنها ضربه می‌زدند. واکنش‌های جهانبخش در این تمرین جالب بود و باعث شد سردار آزمون بخواهد درون دروازه قرار بگیرد که این دو برای حضور در دروازه با یکدیگر رقابت می‌کردند.

*هوای امروز شهر ابوظبی به یکباره بسیار سرد شد و ملی‌پوشان در هوای مه‌آلود و سرد تمرینات تاکتیکی را برگزار کردند.

* تیم فوتبال سامارای روسیه امروز درست در چند قدمی ملی‌پوشان و در زمینی دیگر مشغول تمرین بود و خبرنگاران حاضر در محل تمرین تیم ملی به دنبال اسم تیمی که در آنجا تمرین می‌کرد، بودند.

*در بخش اول تمرین بازیکنان بدن‌های خود را گرم کردند و سپس آقاوسط برگزار شد. نکته جالب توجه این جا بود که هر گاه تیمی در این آیتم مرتکب اشتباه می‌شد بازیکنان مجبور می‌شدند شنای سوئدی بروند. در یک آیتم مسعود شجاعی، پژمان منتظری و چند بازیکن دیگر این کار را انجام دادند که ملی‌پوشان به خاطر این کار سر و صدای زیادی کردند.

* پیش از شروع تمرین علیرضا جهانبخش در کنار روزبه چشمی تمرینات ویژه‌ای انجام داد و به صورت اختصاصی کار کرد و در ادامه در کنار دیگر ملی‌پوشان قرار گرفت.

* در حالی که برنامه‌های تاکتیکی تیم ملی شکل جدی به خود گرفت مرتضی پورعلی‌گنجی،‌میلاد محمدی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و حسین کنعانی‌زادگان در قالب تیم برنده تنیس فوتبال شادی جالبی را مقابل بقیه بازیکنان انجام دادند.

*با گذشت 20 دقیقه از تمرین امروز تیم ملی، خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های گروهی به بیرون هدایت شدند.

تیم ملی فوتبال ایران روز یکشنبه به مصاف تیم ملی عمان خواهد رفت.

1004

نظرات کاربران
Reza
الان جریمه ی چی شدن..بخاطر چی جریمه شدن؟؟
۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۱۰
پاسخ
13
8
عشقممم نیمار
با روشن شدن حقیقت .. چقد ملی پوشا با نشاط تمرین میکنن :-) ب امید قهرمانی ایران در اسیا و‌ایستادن بر بالاتر از بام‌اسیا ..چرا؟؟ ..چون الان‌بر بام‌ اسیاییم :-)
۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۱۵
پاسخ
48
112
حسین
فوتبال ایران با رفتن کیروش باز هم برمیگرده به همون دوران شکست و حقارت از قطر و بحرین. دوران علی کریمی های کلمن - دوست . دوران مهدوی کیاهایی که ساق پاهاشون رو بیشتر از تیم ملی دوست داشتند. دوران ناز واسه تیم ملی ، دوران..... راستی یه سوال دارم جدی جدی ، کسی یادش میاد آخرین باری که ما باختیم تو فوتبال آسیا کی بوده ؟
۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۷:۲۰
86
38
ریش قرمز
عشق کیروش وقتی کیروش رفت کلمیبا مربی اونجا شد حتما تیم ملیت میشه کلمبیا
۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶:۰۸
13
87