گزارش تمرین پرسپولیس/ عکس یادگاری تاج با سرخپوشان

گزارش تمرین پرسپولیس/ عکس یادگاری تاج با سرخپوشان

2544
20:25
03 شهریور 1397
آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به قطر با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به قطر با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، تمرین عصر امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس تحت تاثیر حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و از ساعت 18:30 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* قبل از آغاز تمرین مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در ورزشگاه شهید کاظمی حضور یافت تا از نزدیک از آخرین وضعیت تیم پرسپولیس برای دیدار مقابل الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ آسیا با خبر شود.

* از سوی حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه استقبال گرمی از رئیس فدارسیون فوتبال به عمل آمد.

* تاج دقایقی هم در رختکن با بازیکنان و کادر فنی دیدار کرد و برای آنها صحبت کرد. محمد انصاری اولین بازیکنی بود که به رئیس فدراسیون فوتبال خوش‌آمدگویی کرد.

* تاج پس از دیدار با کادرفنی در کنار زمین با بازیکنان، مربیان و مسئولان باشگاه عکس یادگاری انداخت. علیرضا بیرانوند دروازه‌بان سرخپوشان زمانی که یکی از اعضای کادر تدارکات علاقه‌ای به گرفتن عکس نداشت او را بغل کرد و در کنار سایر بازیکنان قرار داد که این حرکت بیرانوند باعث تعجب تاج شود.

* گرشاسبی پیراهن شماره 4 پرسپولیس که متعلق به سیدجلال حسینی است را به مهدی تاج هدیه داد.

* کمال کامیابی‌نیا تنها غایب تمرین امروز سرخپوشان بود.

* بازیکنان پس از صحبت‌های تاج در زمین حاضر شدند و تمرینات تاکتیکی خود را زیر نظر برانکو آغاز کردند. بازیکنان اصلی از ذخیره‌ها جدا شدند و به پاسکاری و کارهای ترکیبی پرداختند. مرور کارهای تاکتیکی و تمرین گلزنی محور تمرینات بعدی سرخپوشان بود.

* بازیکنان در حد فاصله حضور مهدی تاج در تمرین امروز پرسپولیس دقایقی به صورت خصوصی با گرشاسبی صحبت کردند و پیگیر مطالبات خود از مدیرعامل باشگاه شدند. چند هفته‌ای است که عدم دریافت مطالبات از سوی باشگاه دغدغه اصلی بازیکنان پرسپولیس شده است.

* حدود 150 هوادرار در تمرین سرخپوشان حضور داشتند.

* کاروان تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای دیدار مقابل الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ظهر فردا تهران را به مقصد دوحه ترک خواهند کرد.

به گزارش تسنیم، دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر روز سه‌شنبه (6 شهریور) به میزبانی تیم قطری انجام خواهد شد.

1870

نظرات کاربران