گزارش تمرین پرسپولیس / هوادار پرسپولیس تشنج کرد

گزارش تمرین پرسپولیس / هوادار پرسپولیس تشنج کرد

7383
18:39
24 شهریور 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - کودک خردسالی که برای تماشای تمرین سرخپوشان به محل تمرین این تیم آمده بود دچار تشنج شد که توسط پزشک پرسپولیس تحت مداوا قرار گرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - کودک خردسالی که برای تماشای تمرین سرخپوشان به محل تمرین این تیم آمده بود دچار تشنج شد که توسط پزشک پرسپولیس تحت مداوا قرار گرفت.

به گزارش وبسایت نود ، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که این تمرین با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانید:

* پیش از شروع تمرین حمید درخشان و رضا حقیقی با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند.

* محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پیش از حضور در ورزشگاه درفشی‌فر در باشگاه پرسپولیس حضور داشت و از آنجا به محل تمرین تیمش آمد.

* حمید درخشان و حسین عبدی سرمربی و مربی تیم فوتبال پرسپولیس از باشگاه به محل تمرین این تیم آمدند.

* پیش از شروع تمرین و توسط عوامل اجرایی ورزشگاه درفشی‌فر سکو‌های هواداران این ورزشگاه شسته شد تا هواداران در جای مناسبی استقرار پیدا کنند.

* پیش از شروع تمرین چمن ورزشگاه کوتاه شد و این زمین مورد آبیاری قرار گرفت.

* حدود 30 هوادار در تمرین امروز سرخپوشان حضور داشتند و از نزدیک تمرین این تیم را زیر نظر گرفتند.

* هواداران حاضر در ورزشگاه درفشی‌فر در سکوت تمرین امروز تیم‌شان را تماشا کردند. هواداران حاضر در ورزشگاه در خصوص باخت سنگین تیم امید کشورمان مقابل ویتنام صحبت می‌کردند.

* بازیکنان با دویدن با توپ بدن‌‌هایشان را زیر نظر کادر فنی گرم کردند.

* پیش از شروع تمرین حمید درخشان و سوشا مکانی در گوشه‌ای از زمین به صورت اختصاصی با هم صحبت کردند. مکانی پس از تساوی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان مصاحبه‌ تندی علیه درخشان انجام داده بود و به نظر می‌رسد محور گفت‌وگوی این دو نفر اتفاقات همین چند روز بوده است.

* نیلسون دروازه‌‌بان برزیلی پرسپولیس در زمان حضور در درفشی‌فر با بچه‌های مدرسه فوتبال این مجموعه ورزشی به گفت‌وگوی صمیمانه پرداخت.

* پیش از شروع تمرین کادر فنی دقایقی با بازیکنان این تیم صحبت کرد.

* با آغاز تمرین دروازه‌بانان پرسپولیس زیر نظر نادر باقری مربیان دروازه‌بانان این تیم به تمرین پرداختند. در این تمرین هرگاه دروازه‌بانان عملکرد خوبی داشتند توسط باقری تشویق می‌شدند.

*پیام صادقیان که روز گذشته با پرسپولیس تمرین نکرده بود در تمرین امروز این تیم حاضر شد و پا به پای بازیکنان به تمرین پرداخت.

*مهدی دغاغله و کمندانی دو بازیکن مصدوم پرسپولیس امروز زیر نظر کادر پزشکی پرسپولیس قرار گرفتند و به کلینک رفتند.

* یکی از هواداران خردسال پرسپولیس که از شیراز همراه با پدرش برای تماشای تمرین امروز پرسپولیس به محل تمرین این تیم آمده بود دچار تشنج شد و از حال رفت. این هوادار خردسال سپس مورد معاینات پزشکی پزشک تیم پرسپولیس قرار گرفت و با مساعدت کادر فنی پرسپولیس پس از بهبود نسبی همراه با پدرش روی نیمکت ذخیره ورزشگاه درفشی‌فر نشست تا از نزدیک تمرینات پرسپولیسی‌ها را تماشا کند.

*ادامه تمرینات پرسپولیسی‌ها به فوتبال درون‌ تیمی در زمین کوچک اختصاص داشت که در این تمرین بازیکنان زیر نظر کادر فنی به فوتبال پرفشار پرداختند و هر از چندگاهی کادر فنی تمرین را قطع و نکات فنی را به بازیکنان این تیم گوشزد می‌کردند.

* بازیکنان پرسپولیس امروز با پیراهن‌های سبزرنگ به تمرین پرداختند آن هم در حالی که کادر فنی این تیم لباس‌های نارنجی به تن داشتند.

* تمرین فردا تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار خواهد شد.

* در حالی که پرسپولیس روز پنج‌شنبه به مصاف راه‌آهن خواهد رفت اما عکاس باشگاه راه‌آهن در محل تمرین امروز پرسپولیس حاضر شده بود.

 

کد/2020

نظرات کاربران
پرسپولیسی 6 آتیشه
امیدوارم درخشان کاری کنه این بازیکنا بیدار شن
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۴۸:۵۸
پاسخ
21
7